Familieberichten Colofon Familieberichten v 24 Woensdag 13 augustus 2008 PZC wa Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail tel fax 0800-8060 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Na moeizame laatste levensjaren is toch nog onverwachts overleden onze zwager en oom C.J. Bijkerke Scharendijke: Kees en Rie Nikerk Bianca en Ed Lieve Cor Wij zijn verdrietig maar ook dankbaar voor alle mooie herinneringen in onze jarenlange vriendschap. Wij zullen jou missen! Bas, Annie en (klein)kinderen ÏM HbH 'i Na een noodlottig ongeval, plotseling uit ons leven weg gerukt mijn zoon, broer en onze oom Ko Boot KapelleA. Daane HeinkenszandIneke Manon en Anoek Giervalkstee 7 4451 CL Heinkenszand Tot onze verbijstering overleed ten gevolge van een tragisch ongeval, de vader van mijn kleinkinderen Loes en Bart Ko Boot 12 januari 1959 t 10 augustus 2008 's-Heer Arendskerke: J.S. Butler-Sinke Jac. Butler (in herinnering) Nisse: Lenny van den Ende-Butler Andre van den Ende Marjan en Victor Joost Goes: Peter Butler NATt/t/^ realisatie naar uw wens. Grafmonumenten, Gedenktekens, Urnen. Ontwerp en Nijverheidsstraat 53/55 4538 AX Terneuzen Tel.: 0115-612617 Fax: 0115-617727 Mobiel 06 51536854 www.hamelinknatuursteen.nl Opschriften graveren, stralen en laseren. Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen Ik kan gaan slapen zonder zorgen want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. naar Psalm 4 Heden nam de Here tot zich, onze lieve moeder en oma Geertruij de Feijter weduwe van Abraham Dees eerder weduwe van lacob Wolfert 4 augustus 1914 12 augustus 2008 Axel: Tannie en Rinus de Fouw-Wolfert Mark en Diny de Fouw-Boeije Martin, Evie, Rens V, Isa Joop de Fouw Anneloes, Tessa Annemieke en Cor Ypma-de Fouw Tanja, Jorien, Jesse, Bente Johan en Jacoline de Fouw-van Alten Timon, Abel Gerrie en Patrick Pontier-de Fouw Peter, Ivan, Loïs Christien en Peter Kolijn-de Fouw Saskia en Luuc Sipkes- Scholten Tom, Bart, Jochem Borssele: Annie en Jan Koster-Dees Geertruidie Carina en Anton Olivier Simone Janneke Marianne Verpleeghuis "de Vurssche" Corr. adres: de Savornin Lohmanlaan 5,4571 KH Axel De samenkomst van Woord en Gebed wordt gehouden op vrijdag 15 augustus om 10.30 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Verenigingsgebouw van de kerk. Je was een man van weinig woorden duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Helaas je krant is uit Met al zijn levenskracht en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Woensdag 6 augustus jl. is overleden mijn lieve maatje, onze vader, mijn opa en baasje [an Geldof In de leeftijd van 63 jaar. Middelburg: GerryTazelaar Rotterdam: Gerrie en Michael Middelburg: Simon en Mieke Timmy Bruno Wij bedanken dr. W.O. v.d. Peppel voor zijn vriendschap, zorg en aandacht. Nassaulaan 225 4332 XS Middelburg De crematie heeft, volgens zijn wens, in besloten kring plaatsgevonden. Geen bezoek aan huis. Dag lieve opa, bedankt voor de fijne momenten die we samen hebben gehad Timmy Sterven in vrede dat is met 'n gerust hart je ogen sluiten Bedroefd, maar met een dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "De Vurssche" is overleden onze lieve tante en oud-tante Tanneke Maria de Kraker weduwe van Cornelis Haak in de leeftijd van 95 jaar. Axel: Adrie Haakf Terneuzen: Lia en Arie Wendy en Richard, Lars, Stijn Saskia en Sven, Mats Axel, 11 augustus 2008 Correspondentieadres: Klaprooslaan 85 4537 CX Terneuzen De rouwdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 14 augustus om 14.00 uur in het Torenlokaal van de Protestantsekerk, Koestraat 2, Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Torenlokaal. Geschokt hoorden we dat onze gewaardeerde medewerlcster Nel van der Laak is overleden. Jaren verzorgde ze de huishoudelijke taken van de units. We wensen de familie en vrienden veel sterkte. Unit 5 6 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega, mevrouw Nel van de Laak We verliezen in haar een zeer gewaardeerd medewerker die ruim 6 jaar' bij Gom in dienst is geweest. Wij hebben Nel leren kennen als een prettige en loyale collega. Zowel als persoon en als collega zullen wij haar vreselijk missen. Wij wensen haar familieleden en vrienden veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. André van Overbeeke Corrie ScJimelter Astrid van de Zande Namens Gom Schoonhouden Rayon Zeeland Voor het begin van de wereld had Ik mijn plan al klaar om je in Mijn heerlijkheid te brengen. (naar 1 kor 2: 7) In het volste vertrouwen op zijn Verlosser is overleden, onze pa en zorgzame opa Pieter Kolijn Weduwnaar van Janneke Rinn 20 mei 1928 f 12 augustus 2008 Frans en Ria Kolijn-de Putter Peter en Christien Jan en Ineke Anke en Jan-Willem Willemien Bart Verpleeghuis "De Vurssche" Corr. adres: Trumanlaan 26,4571 HZ Axel De samenkomst van Woord en Gebed wordt gehouden op zaterdag 16 augustus om 10.30 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westsingel. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van "De Vurssche afd. Bossenblie, voor de liefdevolle verzorging. Diep bedroefd geven wij u kennis dat. voor ons nog onverwachts, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze innig geliefde, zorgzame moeder en oma Cornelia Hage-van Noorden sinds 6 juli 2004 weduwe van Jan Pieter Hage in de leeftijd van 81 jaar. Sterke de Heere ons in dit verlies. Goes: Betsy Hage Hans Ostermann Rilland: Janny Wisse-Hage (in herinnering) Dirk Wisse Krabbendijke: Coby Dekker-Hage Jan Dekker Kruiningen: Matty Noordhoek-Hage Jo Noordhoek Nw. en St. Joosland: Ko Hage Ada Hage-Sinke Krabbendijke: Jan Hage Addy Hage-Jansen Kruiningen: Corine Janssen-Hage Jaap Janssen Klein- en achterkleinkinderen Hof Cruninghe, 12 augustus 2008 Correspondentieadres: Langeviele 18 4416 CG Kruiningen De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 16 augustus om 10.00 uur gehouden in één der zalen van de Geref. Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Nieulande te Krabbendijke en Hof Cruninghe te Kruiningen voor de goede verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 26