Op zoek naar de ZEUMERHIT omroep zeeland Kijk eens in de spiegeltjes van mijn zonnebril Woensdag 13 augustus 2008 Een zonnebril beschermt de ogen tegen fel zon licht en hopelijk ook tegen de flits van de foto camera. Margot de la Ruelle uit Sas van Cent fo tografeert tijdens de 69e havenwedstrijd in Breskens Margot Wiskerke uit Phiilipine terwijl ze zich voorbereidt op de zwemwedstrijd. Ze krijgt zichzelf als fotograaf door de spiegelende brillenglazen cadeau. Deze toevalstreffer van Margot wordt beloond met een een PZC-strand- tas. Wie daar ook voor in aanmerking wil ko men, surft naar pzc.nl en stuurt een orginele zo- merfoto door. Uit de drie genomineerde nummers koos u Summer in the City van Lo- vin' Spoonful gisteren tot Zeumerhit van de dag. De redactie van de Zomerkrant gaat elke dag de straat op om te verne men welk liedje u wil voordragen als Zeumerhit. We zijn natuurlijk ook benieuwd naar de herinneringen die u bij dit zomerse liedje hebt. U kunt vandaag tot 16.30 uur stem men op de hiernaast genomineerde nummers. Dat kan via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. De genomineerde liedjes worden tus sen 9.00 en 12.00 uur gedraaid in het programma De Ochtend van Om roep Zeeland. Om 17.25 uur speelt Omroep Zee land het winnende nummer af. Rond die tijd staat de titel van dat liedje ook op www.pzc.nl O Kabe Kabel: 87.6 FM; Ether: 87.9 FM Jan van Schoten (48) uit Celeen Nomineert: 'Dolce Vita' Van: Ryan Paris Motivatie: „Dit nummer was een nummer één hit in Spanje toen wij op vakantie waren in Calella. Het is een ontzettend zomers nummer dus het werd helemaal plat ge draaid toen we daar zaten. Toen we thuis waren hebben we het meteen op maxi-single gekocht en later werd het ook in Nederland be kend." Dineke Ceerligs (57) uit Goes Nomineert: 'Lucky All My Life' Van: Racoon Motivatie: „Lucky All My Life van Racoon is sowieso natuurlijk een mooi nummer. Maar ik vind het vooral leuk dat Racoon ook uit Coes komt. De zanger is gewoon een leuke knul en de jongens van Racoon hebben er hard voor ge werkt om zover te komen. Daarom vind ik het extra leuk om te zien dat ze succes hebben." Richard van den Brakel (74) uit Hil versum Nomineert: 'When The Saints Co Marching In' Van: Louis Armstrong Motivatie: „Als dit nummer op de radio komt, vind ik hem geweldig om te horen. Oud, maar veel beter dan al dat hip-hop en geschreeuw van tegenwoordig. Ik luister eigen lijk naar alles, vooral licht klassiek, maar zeker van Louis Armstrong draai ik nog wel een cd'tje."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 17