Meningèn NL BOEK ONLINE of bel 0900-9697 J De Kreek HKPD Ziekenhuis Park .EZERS SCHRIJVEN Brieven richten aan: Lezersredacteur PZC Postbus 31 4460 AA Goes 0113-315660 lezersredacteur@pzc.nl brieven maximaal 150 woorden Verbazingwekkend! De gemeente .femeuzen kan wel het bestem- ningsplan wijzigen om een mar- tant punt van Terneuzen, de Wa- :ertoren, te vervangen door een landmark', Waterfront. Terneu- :en was immers niet herkenbaar jenoeg!? De gemeente Terneuzen kan in eens een bestemmingsplan niet /eranderen om te voorkomen dat jp de plaats van restaurant De Creek ïo tot 15 appartementen ge touwd zullen gaan worden (PZC 1 aug.). Ra, ra, ra, wie gelooft dat le gemeente Terneuzen op deze markante plaats aan de Kreek geen ïppartementen wil, mag het zeg den! M.A. Allaart van der Lelie Oostelijk Bolwerk 29, Terneuzen Had de burgemeester het verhaal, dat hij rond 21.45 uur vertelde, op de commissievergadering van afge lopen donderdag, verteld aan het begin van de vergadering, dan had niemand dik twee uur naar het te nenkrommend gewauwel hoeven te luisteren en had de burgemees ter met een drankje na afloop de stemming nog iets op kunnen fleu ren (PZC 8 aug.). Deze 'inspraak'avond was een ver toning, die de naam 'Democratie' nauwelijks meer kan dragen. Het vertrouwen in de 'Overheid' heeft hier weer een enorme deuk mee opgelopen. Jos de Groot Schuitvaartgracht 11, Vlissingen Recent was ik opgenomen in het Een indrukwekkend berglandschap, groene alpenweiden, sfeervolle steden en een zonnig klimaat... dat is Karinthië! Bij KRAS.NL ontdekt u deze streek al vanaf slechts 499. Boek nu! 8/10 dgn OOSTENRIJKS KARINTHIË v.a. 499 Vanuit het 3-sterren Hotel Rossmann in Greifenburg stippelden we diverse leuke fietsroutes voor u uit naar o.a. de Wörthensee, de Ossiachersee, Flattach, Lienz en de imposante Grossglockner. Bovendien kunt u optioneel een excursie boeken naar de Nockalmstrasse, vanwaar u een adembenemend uitzicht heeft. Vertrekdata: 5*-26/9 en 18/10. Prijs is p.p. bij 2 personen. "Gegarandeerde vertrekdatum. Zie www.kras.nl/21529 Al jaren een topper in ons programma is de fietsreis naar de Loire, 'de tuin van Frankrijk'! Niet zo verwonderlijk, want u vindt hier een afwisselende natuur en imposante kastelen! 8 dgn DE FRANSE LOIRE v.a. 539 Vanuit Blois maakt u met Nederlandssprekende fiets-/reisleiding uitgebreid kennis met al het moois in de Loirestreek. Zo staan er bezoekjes aan de kastelen van Chambord en Cheverny op het programma, kunt u optioneel naar Villandry en bewonderen we het beroemde Chateau de Chenonceau. Vertrekdata: 20/9* en 18/10 Prijs is p.p. bij 2 personen. "Gegarandeerde vertrekdatum. Zie www.kras.nl/21551 De Bodensee is hét fietsgebied bij uitstek! We maken fietstochten door Duitsland, Oostenrijk én Zwitserland, dus volop afwisseling! Wees er snel bij, want er is slechts 1 vertrekdatum! 8 dgn BODENSEE v.a. 571 Uitvalsbasis voor deze reis is het Duitse Ludwigshafen. We fietsen door een prachtig landschap langs de hier nog woeste Rijn naar de machtige watervallen van Schaffhausen. Ook bezoeken we het Stein am Rhein, het bloemeneiland Mainau en nemen we in Oostenrijk een kijkje in Bregenz en het leuke grensstadje Lindau. Vertrekdatum: 20/9* Prijs is p.p. bij 2 personen. "Gegarandeerde vertrekdatum. Zie www.kras.nl/21566 PZC Dinsdag 12 augustus 2008 9 waarom zou je verder zoeken Oosterscheldeziekenhuis te Goes. Door bekwaam en betrokken per soneel werd ik verpleegd en ver zorgd en door artsen behandeld. Wat is het knap nu ons ziekenhuis onder zulke financiële druk en voor zulke moeilijke beslissingen staat om dan zo gemotiveerd te werken. En dat terwijl elke gelegen heid om negatief te publiceren, wordt aangegrepen. Ook alle poliklinische consulten en onderzoeken verliepen plezie rig, zowel in Zierikzee als in Goes. We mogen trots zijn op onze zie kenhuisvoorzieningen en op alle mensen die daar werken en dat mag best eens gezegd en geschre ven worden. Gezien mijn achtergrond als oud-huisarts en rustend direc teur-geneesheer meen ik dit te kunnen en te moeten schrijven. DJ. van Leeuwen Zuidweg 19A, Zonnemaire De conclusie van Wim en metge zel is dat parken eigenlijk onmis baar zijn voor een beetje stad (PZC 4 augustus). Dit nav. zijn be zoek in Parijs met hoge temperatu ren en verkoeling zoekend in het park. Dit was me uit het hart ge grepen! Als dagelijkse parkloper en park bankzitter deze week nog even extra stilgestaan bij het onthaas ten, observeren, dromen en genie ten op een zeldzaam warme door deweekse zomerdag. Dat het park aangelegd is om het hele jaar te kunnen bewonderen en verwonderen realiseer ik me des te meer en hoop dat steeds mensen er tot hun 'bestemming' kunnen komen. Het onmisbare park waarvan ik ben gaan houden heet Toornvliet. Een bijzondere (ontmoetings)plaats met vele unie ke kwaliteiten die zich laten vin den en met elkaar kunnen verbin den in dit park. En waar iedere voetganger tot bestemming kan ko men en het hele jaar waardig kan zijn. Ik hoop met Wim Hofman en ve le anderen dat ook Park Molenwa ter een waardige, onmisbare park bestemming krijgt. Piet de Bruin Poelendaeleweg 6, Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 9