Familieberichten :vaart Informatie Hulplijn DeUiï Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor ai uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? 26 I Dinsdag 12 augustus 2008 PZC ZV Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij de laatste jaren stap voor stap afscheid van je moeten nemen, wat blijft zijn onze herinneringen. Na een liefdevolle verzorging in verzorgingshuis "Rozenoord - Kolfweide" is vredig ingeslapen, onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Maria Suzanna de Hullu weduwe van Hendrik Pieter Cornelis van Melle in de leeftijd van 83 jaar. IJzendijke: Cor en Carla Christel en Jörg, Samuel Guy Raymonda Nieuwvliet: Piet en Marijke Marloes en Rogier Linda en Arjan Sluis, 10 augustus 2008 Correspondentieadres: Scherpenheuvel 2 4515 ND IJzendijke De samenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt ge houden zaterdag 16 augustus om 10.30 uur in "De Kerk", Dorpsplein 4, Zuidzande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zuidzande. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in "De Kerk". Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen "Als kind ging je al je eigen weg, maar steeds vonden we je terug. Nu ga je ook je eigen weg, maar kunnen we je niet meer terughalen Na anderhalf jaar van hoop en angst, is een week na "Zijn" vakantie op Aruba, na een ernstige ziekte, veel te vroeg overleden, onze lieve zoon, broer, zwager, ons "Oompje" en kleinzoon. Hij is 31 jaar geworden. Peter-Jan Niesing geboren 21 juli 1977 overleden 9 augustus 2008 "Hij heeft nooit geklaagd, wat een kanjer" Jan en Ria Niesing Cynthia, Oscar Bo en Loïs Menno, Astrid Mels Rianne Oma Niesing Oma Roos Middelburg, 10 augustus 2008 Correspondentieadres: Jan en Ria Niesing, Herberdsland 11, 4337 CL Middelburg Tel.: 0118-616961 e-mail niesing@zeelandnet.nl Peter-Jan ligt opgebaard in zijn eigen huis, Sportlaan 42, 4332 TM Middelburg. Rouwbezoek; dinsdag 12 en woensdag 13 augustus van 13.00 tot 16.00 uur en van 20.00 tot 22.00 uur. De afscheidsbijeenkomst is op donderdag 14 augustus om 14.00 uur, waarna we Peter-Jan naar zijn laatste rustplaats, op de Algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg brengen, waar ook gelegenheid is tot afscheid nemen en de familie te condoleren. Wij vragen u een rode en witte roos mee te brengen Zondagochtend bereikte ons het droevige bericht dat Peter-Jan zoon van onze collega Ria Niesing na een ernstige ziekte is overleden. Wij wensen Ria en haar familie veel sterkte met dit grote verlies. Collega's Zorgcentrum Rustenburg Wij geven u kennis dat op 07 augustus 2008, onze broer en zwager Bas Rijk in de leeftijd van 85 jaar is overleden. Ovezande, Mississauga, Canada, *29-03-1932 107-08-2008 Middelburg Mevr. K. Villée-Rijk Lewedorp F.P. Rijk Neven en nichten 's Heerenhoek Fam. Smit Neven en nichten Wij wensen de Familie Rijk in Canada veel sterkte toe. Mijn hulp is van de Heer Die hemel en aarde gemaakt heeft Psalm 121:2 Met droefheid geven wij u kennis van het heengaan van onze laatste tante op de leeftijd van 92 jaar Anna Johanna van der Sluis-van Burg Dankbaar herinneren we ons haar jarenlange zorg voor onze grootouders, G.van der Sluis-Quant. Neven en nichten Zierikzee, 9 augustus 2008 Er kwam een einde aan een leven dat goed is geweest. Ondanks het leven met veel pijnen, vaak opgeruimd van geest Onze lieve moeder, oma en opoe heeft de strijd opgegeven. We zullen haar ontzettend missen.... Clasina Vogel-Dingemanse sinds 10 april 1982 weduwe van Jan Vogel 2 februari 1913 10 augustus 2008 Vlissingen: Ina van Kleef-Vogel Niekvan Kleef Jon Denise, Remco Erik Carlos en Nel Mike en Sandra Luca (t), Luna Vlissingen: Janny van den Berg-Vogel Carlos van den Berg René en Corine Maaike, Sanne Anthony en Roxane Jordy, Kim, Savannah, Anthony Vlissingen: Gillis Vogel Sylvia Hoogendam Enssan "Wij zijn dr. Kim Wouters en het verzorgend en verplegend personeel van 'Weyevliet', afd. 23 heel erg dankbaar voor de liefdevolle en respectvolle verzorging die onze moeder van hun heeft gekregen. Dit heeft haar en ons erg goed gedaan." Correspondentieadres: Kenau Hasselaarstraat 349,4382 A| Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op dins dag 12 augustus 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Op donderdag 14 augustus zal er om 13.15 uur in genoemd uitvaartcentrum een herdenkingsdienst worden gehouden, waarna we haar om 14.30 uur naar haar laatste rustplaats zullen brengen op de begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lieve Oma (opoe) Woorden schieten tekort... Bedankt voor alles, de herinneringen zijn mooi. We zullen U nooit vergeten. Carlos Nel Mike Sandra Luca* Luna Tot ons groot verdriet is overleden onze lieve zuster en schoonzuster Clazina Vogel-Dingemanse G. de Nooijer-Dingemanse B. de Nooijer C. Dingemanse-Jansen M. Dingemanse 10 augustus 2008 Het heeft ons goed gedaan, dat velen blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van Greet Koopman-Lakerveld De positieve gedachten die over haar zijn uitgesproken en de warmte die wij mochten ontvangen bieden ons veel steun. Hiervoor ons hartelijke dank. Ruud Jeroen Thijs en Esmeralda Maarten Vlissingen, augustus 2008 In Memoriam 12 augustus 1998 12 augustus 2008 Hendrik van den Boogaart Uit het oog maar niet uit ons hart We missen je liefs, je dochters 0800 - 44 44 000 info@scu.nu www.scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 58