jMjP l - -- a Colofon Familieberichten de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 Henk Mentzij 24 I Dinsdag 12 augustus 2008 PZC ZV Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e~ma'ü pzcfamiiiebehchten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Plotseling werd uit onze familiekring weggenomen onze zwager en oom Gerard Backer weduwnaar van |ans Brouwer in de leeftijd van 88 jaar. Oostkapelle S. Brouwer Aagtekerke J. Brouwer en M. Brouwer-Kodde Domburg M.J. Majlaars-Brouwer neven en nichten Veel heb je ons gegeven veel heb je voor ons betekend Plotseling uit ons leven gedreven blijf je in onze harten voortleven Tot het laatst bezorgd om hen die bij hem hoorden is, tot onze diepe droefheid, van ons heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze pappa en dierbare opa Cornelis Jan Bij kerke t Goes, 83 jaar 11 augustus 2008 Mijn leven is voltooid, laat jullie liefde en zorg voor elkaar onverminderd blijven Burgh, 16 februari 1925 Goes: P.K.L. Bijkerke-Nikerk Leo (in herinnering) Goes: Ans en Peter Monique en Robert, Angelique en Martin Roosendaal: Nanda en Marcel 's-Heer Arenskerke: Leoni en Gert Dominic Rody Kastanjestraat 98 4462 VH Goes Er is gelegenheid tot afscheidnemen op donderdag 14 augustus van 19.30-20.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 15 augustus om 13.00 uur in kerkgebouw De Hoogte, Populierestraat 29 te Goes. De begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemde kerk. uitvaartverzorging Informatiecentrum en uitvaartwinkel. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Plotseling ging jij heen nu ben ik alleen onuitsprekelijk verdriet vergeten zal ik je niet vaarwel. Met grote verslagenheid geven wij u kennis dat plotseling is overleden mijn partner, broer, schoonbroer, partner van onze moeder, opa-Cent en oom Cent de Blaeij weduwnaar van Neeltje Buijze partner van Marie van Hoeve-de Molennaar in de leeftijd van 83 jaar. Hoek: M.C. van Hoeve-de Molennaar Terneuzen: L.S. Scheele-de Blaeij C.J. Scheele Oostburg: J. van Hoeve C. van Hoeve-Kools Ab Karin jamie Neven en nichten 9 augustus 2008 Nareissenlaan 18 4542 BT Hoek De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden vrijdag 15 augustus om 10.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het plotseling overlijden van Cees Haak In de afgelopen 5 jaar hebben we samen voortgezet wat Cees op de markt heeft opgebouwd. Zijn inzet en werklust zullen altijd een voorbeeld voor ons blijven. Cees laat een grote lege plaats achter op de markt waar hij tot het laatste toe werkzaam was. We wensen Myriam en de achtergebleven familie veel sterkte toe. Erik Murre Fromagerie Erik en Nienke Patrick Geschokt door het plotselinge overlijden van Cees Haak We wensen Myriam en de familie veel sterkte toe. Mia en het team van "Het Wapen van Axel" Enige en algemene kennisgeving Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij in ons (even heeft betekend, delen wij u mede dat na een liefdevolle ver zorging in verpleeghuis "De Stelle", van ons is heengegaan mijn lieve moeder en oma Wilhelmina Elizabeth Jansen-Faas weduwe van Johannes Jacobus Jansen in de leeftijd van 85 jaar. Breskens: Jan en Nicol Jansen Björn t Bullhead Arizona (USA): Dimitri en Matilda Wij zijn dankbaar voor de goede en liefdevolle zorgen die zij in verpleeghuis "De Stelle", te Oostburg van de medewerkers en vrijwilligers heeft ontvangen. Correspondentieadres I.Jansen Azaleastraat 14 4511 GX Breskens De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Zij is verlost. God heeft haar welgedaan. Door een nacht, hoe zwart, hoe dicht, Voert Hij mij in 't eeuwig licht. Met dankbaarheid voor de goede zorgen op de Herengracht is op 84-jarige leeftijd overleden mijn zus Theodora Johanna Clasina Maas Rosa Middelburg, Herengracht 10 augustus 2008 Correspondentieadres: R.J.M. van Amelsfoort-Maas Piusstraat 34 5038 WT Tilburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 14 augustus van 11.30 tot 12.00 uur in Uitvaartcentrum H, Jobse, Bachweg2 te Middelburg. Aansluitend zal er een dienst gehouden worden. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Beneden zijn wij verdrietig haar te missen, maar boven zijn er velen die op haar wachten. Thea Rust zacht Bep, Saskia, Tonia, Ria, Willy, Alex, Mien, Bram, Hans en medewerkers Herengracht boven Groot is de leegte die hij achterlaat; Mooi zijn de herinneringen die blijven. Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn dierbare man, ons pa, schoonpa en zeer lieve trotse opa Henk Mentzij Hulst, 16 mei 1946 t Terneuzen, 10 augustus 2008 Uit aller naam: Familie Mentzij Noordhof 6,4533 PR Terneuzen U kunt afscheid nemen van Henk in rouwcentrum Monuta. Rooseveltlaan 6 te Terneuzen, op donderdag 14 augustus van 18.00 tot 18.30 uur. De avondwake zal plaatsvinden op donderdag 14 augustus om 19.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steen straat 2 te Hulst. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 15 augustus om 10.30 uur in bovengenoemde Basiliek waarna de begrafenis zal volgen op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg te Hulst. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Een speciaal woord van dank aan het ambulance personeel en doktoren en verplegend personeel van Zorgsaam Ziekenhuis Terneuzen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Zo onverwachts is van ons heengegaan een lieve schoon broer en oom Henk Mentzij Wij wensen onze zus/tante, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Terneuzen: familie Netten familie Radevenjic Zo onverwachts is van ons heengegaan een lieve zwager Wij wensen onze zus, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens Graat Netten en familie en Dirk Netten en familie f t rwc vi-v r :r--> - t ''t'j'P'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 56