Op zoek naar de ZEUMERHIT (r*\ omroep zeeland Ringrijders poseren in stijl Een mooie sfeerfoto die, anders dan misschien lijkt, wel degelijk van recente datum is. Hier po seert de Ringrijdersvereniging Biggekerke (RVB). Die bestaat zestig jaar en viert dat het hele seizoen groots. Bij zo'n feest hoort natuur lijk ook een sfeervolle jubileumfoto. Het maken van die opname werd vastgelegd door Matty Geschiere uit Grijpskerke. Matty ontvangt daarvoor een PZC-strandtas. Wie daar ook voor in aanmerking wil komen, surft naar pzc.nl en stuurt een originele foto door. Uit de drie genomineerde nummers in de Zomerkrant van gisteren koos u This is the Life van Amy MacDo- nald tot Zeumerhit van de Dag. De redactie van de Zomerkrant gaat elke dag de straat op om te verne men welk liedje u wil voordragen als Zeumerhit. We zijn natuurlijk ook benieuwd naar de herinneringen die u bij dit zomerse liedje hebt. U kunt vandaag tot 16.30 uur stem men op de hiernaast genomineerde nummers. Dat kan via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. De genomineerde liedjes worden tus sen 9.00 en 12.00 uur gedraaid in het programma De Ochtend van Om roep Zeeland. Om 17.25 uur speelt Omroep Zee land het winnende nummer af Rond die tijd staat de titel van dat liedje ook op www.pzc.nl Kabel;87.6FM; Ether: 87.9 FM Gerrit en Joke van de Weerdt (64 en 65) uit Arnhem Nomineren: 'The Day Before You Ca me' Van: ABBA Motivatie: „We hebben voor dit nummer gekozen omdat het zo aan grijpend is. Het is uit de periode dat het niet meer zo goed ging met ABBA en toen hebben ze de mooi ste nummers gemaakt. Dit is één van de mooiste die ze toen maak ten, ontroerend gewoon." Martin Rekelhof (50) uit Amster dam Nomineert: 'Summer in the City' Van: Lovin' Spoonful Motivatie: „Ik was nog jong toen dit nummer uitkwam en ik vond het toen zo'n ontzettende spannende plaat. Al die toeters en autoclaxons op de achtergrond, dat maakte wel indruk. Nog steeds vind ik Summer in the City van Lovin' Spoonful lek ker vitaal en energiek, een echte zo merhit dus." Ester de Bruine (24) uit Heinkens- zand Nomineert: 'The Ketchup Song' Van: Las Ketchup Motivatie: „Dit liedje doet me echt denken aan mijn vakantie in Gran Canaria een paar jaar geleden. Ik ging toen voor het eerst zonder mijn ouders op vakantie. Dit deed ik samen met een vriend van me. Een topvakantie en dus leuk om aan terug te denken. The Ketchup Song herinnert me daar aan."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 17