Sport Terneuzen voldoet aan Aardenburg haalt fors uit tegen Akkers Middelburg LEZERSEMTRA PZC Test je sportkennis en win! zoekt U vakantiekrachten? Kerkhove strandt in halve finale NK 28 Maandag 11 augustus 2008 PZC Plaats dan nu een voordelige advertentie op de rubriekspagina's van deze krant! Bel: 0900-0PGEVEN of plaats zelf via www.kleintjesmarkt.nl ETTEN-LEUR - De tennissters Lesley Kerkhove en Angelique van der Meet zijn zaterdag in de halve fina les van het NK onder achttien uit geschakeld. De Zierikzeese Kerkhove, de titel verdedigster en nummer één op de plaatsingslijst, verloor met 6-3 6-2 van Quirine Lemoine. Van der Meet, die afkomstig is uit 's-Heer Abtskerke, ging met 6-1 6-3 onder uit tegen Richel Hogenkamp, die later op de dag de titel greep. Bernice van de Velde uit Kapelle strandde in de kwartfinales tegen Angelique van der Meet: 3-6 6-4 6-3- Vandaag begint in Den Bosch het NK voor senioren. Kerkhove is ook daar van de partij. door Eddy van der Hooft TERNEUZEN - In een oefenduel met het Belgische Akkers Middelburg haalde Aardenburg zaterdag fors uit: 8-1. AZW speelde gelijk tegen NSW uit Numansdorp (2-2). HW'24 verloor van Vrasene (0-2). Aardenburg-Akkers Middelburg 8-1 (3-0). Aardenburg was in alle opzichten beter dan de Belgische vierde klasser provinciaal. Na een 3-0-ruststand werd het 8-1. Niek van Sprundel was topscorer met vijf treffers. Daniël Doolaege scoor de twee keer en Robbie van de Wijnckel één keer. AZW-NSW 2-2 (0-0). AZW ver zuimde voor de rust te scoren en kreeg daarvoor in de tweede helft de rekening gepresenteerd. Uitein delijk werd het 2-2, omdat AZW tot tweemaal toe een achterstand wist weg te werken. Corné Langen- doen zorgde voor 1-1, Bert Apper- lo voor 2-2. Vrasene-HW'24 2-0 (2-0). Qua voetbal deed HW'24 in weinig on der voor Vrasene, dat uitkomt in de eerste klasse provinciaal. De thuisclub bleek in aanvallend op zicht wat slagvaardiger en legde de basis voor de 2-0-overwinning al voor de rust. HW'24 liet in de tweede helft nog wel een aantal fraaie mogelijkheden onbenut. Jarno Waebeke van Terneuzen snelt langs een tegenstander van Hulsterloo. foto Wim Kooyman Ready, Set, Go! De olympische zomerspelen van 2008 zijn officieel van start gegaan. Welke records worden er verbroken dit jaar en hoe doen onze landgenoten het? Uw krant volgt de spelen op de voet. U maakt kans op een arrangement van Dorint Golfresort Spa Windha- gen (bij Bonn). Dit arrangement bevat een overnachting voor 2 personen incl. ontbijt en gratis gebruik van zwembad, whirlpool en sauna. I lurinL De prijs wordt aangeboden door Dorint Golfresort Spa Windhagen Vraag 3 maandag 11 augustus 2008 Waar vinden in 2008 de Olympische Zomerspelen plaats? a. Bejing b.Tokyo c. Parijs Sms uw antwoord als volgt door naar telefoonnummer 2002: ACTIESPELEN11 spatie A, BofC Bijvoorbeeld: ACTIESPELEN11 B Spelregels: Sms uw antwoord naar telefoonnummer 2002 Prijs per ontvangen bericht is 0,60 Uw inzending dient voor middernacht bij ons binnen te zijn Over de uitslag wordt niet gecorrespondeerd Alleen de winnaar krijgt binnen 3 werkdagen bericht Deelname geldt voor personen vanaf 16 jaar Het arrangement is te boeken tot en met 31 juli 2009 Het arrangement is te boeken op basis van beschikbaarheid ^munvoai «raWn ojoi m 2 -.«Uimwsn -V MKHWHIUMW*»

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 68