Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie Familieberichten 1 6 I Maandag 11 augustus 2008 PZC ZV "De Heer is mijn Herder" Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze zus, schoonzus en tante Pieternella Visser-de Wolf weduwe van Roelof Arend Visser Middelburg, t Koudekerke, 31 oktober 1925 9 augustus 2008 W.L. Willeboordse-de Wolf L. Willeboordse W.P. de Wolf C. de Wolf-Cornelisse C. de Wolf N.M. de Wolf-Dekker (in herinnering) L. Wouters-de Wolf A.|. Wouters A.J. de Wolf Neven en nichten Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum Swerf-Rust" te Middelburgen verpleeghuis "De Vliedberg, appartement 17" te Koudekerke voor de liefdevolle verzorging en verpleging. Correspondentieadres: Dhr. C. de Wolf, Veersesingel 16,4332 TB Middelburg De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden woensdag 13 augustus om 15.00 uur in de aula van de begraafplaats te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend zal zij worden bijgezet in het familiegraf. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van de begraafplaats. Voorafgaand aan de afscheidbijeenkomst is er gelegenheid om afscheid van haar te nemen in de aula van genoemde begraafplaats. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Al het werk in je leven. Al je zorgen en verdriet. Daar was je tegen opgewassen. Maar je ziek zijn ontnam je alle kracht. Bedroefd om haar heengaan en dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat heden van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Johanna Catharina de Groote echtgenote van Meeuwis Jan Francois Vroon Amsterdam, t Breskens, 31 juli 1934 9 augustus 2008 Breskens: Meo Vroon Blankenberge: Francois en Isabelle Maxime, Tom Breskens: Peter t Truro (GB): Roeland en Linda Jan, Christian Heemstede: Lily en Robin Martijn, Robert Breskens: Corry de Bruyn Wij zijn alle medewerkers van 'De Hooge Platen' dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Scheldekade 5 4511 AV Breskens De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op donderdag 14 augustus om 14.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Van ons is heengegaan, in de leeftijd van bijna 75 jaar, onze broer, zwager, oom en opa Jan Izaak van de Velde echtgenoot van Cornelia Suzanna de Jonge Oosterbeek: Jo en Joke Cathalijntje (in herinnering) Zaamslag: Anna en Adrie Terneuzen: Tanny en Dries Nichten en Neven we willen je rust gunnen al is vol droeflteid ons hart je lijden zien en niet te kunnen helpen dat was onze smart Met heel veel bewondering en respect voor zijn kracht en doorzettingsvermogen is nu de tijd gekomen om afscheid te nemen van mijn lieve man, onze pa, opa en oude opa Jan Wiersma echtgenoot van Rina Dieleman in de leeftijd van 86 jaar. Terneuzen: K.J. Wiersma-Dieleman Hoek: Adrie Wiersma Josephine Wiersma-Bogaart Judith en Dimitri - lintse, Xanthe Terneuzen: Mimi Hamelink-Wiersma Chiel Hamelink 9 augustus 2008 Ferdinand Bolstraat 66 4532 HT Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 13 augustus om 10.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te ontmoeten in de koffiekamer. Onze dank gaat uit naar het personeel van verzorgingshuis "Bachten Dieke" voorde liefdevolle verzorging. De Uitvaart Informatie Hulplijn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 66