C\ omroep zoek naar de ZEUMERHIT Op zeeland Alle hens aan dek [LEZERSFOTO Als een kitezeil eenmaal wind vangt, dan trekt het bijna de armen uit je lijf. Het kost dan ook kracht om het zeil in de hand te houden, laat staan om het naar je hand te zetten en ook die kant op te laten gaan die jij wilt. Renée Jopp uit Breskens legde de krachtsinspanningen van het powerkiten vast in Cadzand Bad. 'Powerkiten is zwaar werk' schrijft ze. Als beloning voor het insturen van deze foto krijgt ze een PZC-strandtas. Wie daar ook voor in aanmerking wil komen, stuurt een originele plaat via www.pzc.nl naar deze krant. Uit de drie genomineerde nummers in de Zomerkrant van gisteren koos u 'Vamos a la playa' van Righeira tot Zeumerhit van de Dag. De redactie van de Zomerkrant gaat elke dag de straat op om te verne men welk liedje u wil voordragen als Zeumerhit. We zijn natuurlijk ook benieuwd naar de herinneringen die u bij dit zomerse liedje hebt. U kunt vandaag tot 16.30 uur stem men op de hiernaast genomineerde nummers. Dat kan via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. De genomineerde liedjes worden tus sen 9.00 en 12.00 uur gedraaid in het programma De Ochtend van Om roep Zeeland. Om 17.25 uur speelt Omroep Zee land het winnende nummer af. Rond die tijd staat de titel van dat liedje ook op www.pzc.nl Kabel: 87.6 FM; Ether: 87.9. FM Sjoerd Winkler (72) uit Gouda 'A Whiter Shade of Pa le" Van: Procol Harum Motivatie: „Het is misschien hele maal geen zomerhit, maar A Whiter Shade of Pale van Procol Harum is absoluut één van de beste nummers die in de afgelopen 40 jaar is ge maakt. Normaal luister ik voorname lijk naar klassieke muziek, maar voor dit nummer maak ik graag een uitzondering." Tonnie Rutten (56) uit Milsbeek Nomineert: 'This is the Life' Van: Amy McDonald Motivatie: „Zelf ben ik best veel be zig met muziek. Ik vind This is the Life echt de zomerhit van 2008 (en nog heel veel jaren die gaan ko men). Want Amy McDonald heeft een fris, nieuw geluid vol enthou siasme, wat me erg aanspreekt. Dit nummer kwam uit en toen kwam er mooi weer, echt een zomerlied dus." Bertus Hoevenberg (59) uit Almelo Nomineert: 'Iron, Lion, Zion' Van: Bob Marley Motivatie: „Bob Marley heeft ultie me zomernummers gemaakt. Iron, Lion, Zion is er daar natuurlijk een tje van. Zeker als het een beetje mooi weer is, dan past dit nummer er helemaal bij. Zodra ik het hoor, krijg ik er een zomers gevoel van. Deze plaat hoorde ik voor het eerst toen ik in de jaren '70 op de Canari- sche Eilanden was."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 39