Vasseur laat zich niet gek maken Christiaan Provoost dwingt alsnog plaats af in WK-selectie v_: LEZERSEMTRA PZC y Test je sportkennis en win! zoekt u vakantiekrachten? Kerkhove strandt in halve finale NK 28 Maandag 11 augustus 2008 PZC W '4 Plaats dan nu een voordelige advertentie op de rubriekspagina's van deze krant! Bel: 0900-0PGEVEN of plaats zelf via www.kleintjesmarkt.nl ETTEN-LEUR - De tennissters Lesley Kerkhove en Angelique van der Meet zijn zaterdag in de halve fina les van het NK onder achttien uit geschakeld. De Zierikzeese Kerkhove, de titel verdedigster en nummer één op de plaatsingslijst, verloor met 6-3 6-2 van Quirine Lemoine. Van der Meet, die afkomstig is uit 's-Heer Abtskerke, ging met 6-1 6-3 onder uit tegen Richel Hogenkamp, die later op de dag de titel greep. Bernice van de Velde uit Kapelle strandde in de kwartfinales tegen Angelique van der Meet: 3-6 6-4 6-3. Vandaag begint in Den Bosch het NK voor senioren. Kerkhove is ook daar van de partij. door Jasper Harthoorn DOMBURG - Christiaan Provoost uit Domburg wordt alsnog uitgezon den naar het wereldkampioen schap mennen. In eerste instantie stond Provoost, tot zijn eigen te leurstelling, op als eerste reserve. De bond had meer vertrouwen in Leonne van Gestel. Provoost: „Ik was toch wel teleurgesteld. Gezien mijn ervaring en prestaties van het afgelopen jaar dacht ik geselec teerd te worden. Ik vond dat ik er recht op had." Door het goede op treden van Provoost dit weekeinde op een internationaal evenement in het Duitse Krefeld kon de kies commissie niet om Provoost heen. „Ik heb deze uitverkiezing zelf af gedwongen." In Krefeld won Provoost het onder deel dressuur en bleef foutloos op vaardigheid. Hij eindigde daarmee als tweede, ruim voor Van Gestel. Het wordt het derde WK voor Pro voost, met als beste prestatie een vierde plaats. De Domburger denkt niet aan het podium. „Het is voor mijn paard Umiro pas het tweede seizoen dat hij aan wed strijden meedoet. Qua kracht en ervaring komt hij nog tekort voor de echte top." Het WK mennen vindt van 27 tot en met 31 augus tus plaats in het Poolse Jarantow. Ready, Set, Go! De olympische zomerspelen van 2008 zijn officieel van start gegaan. Welke records worden er verbroken dit jaar en hoe doen onze landgenoten het? Uw krant volgt de spelen op de voet. U maakt kans op een arrangement van Dorint Golfresort Spa Windha- gen (bij Bonn). Dit arrangement bevat een overnachting voor 2 personen incl. ontbijt en gratis gebruik van zwembad, whirlpool en sauna. UUfilja De prijs wordt aangeboden door I Dorint Golfresort Spa Windhagen Sms uw antwoord als volgt door naar telefoonnummer 2002: ACTIESPELEN11 spatie A, Bof C Bijvoorbeeld: ACTIESPELEN]! B Spelregels: Sms uw antwoord naar telefoonnummer 2002 Prijs per ontvangen bericht is 0,60 Uw inzending dient voor middernacht bij ons binnen te zijn Over de uitslag wordt niet gecorrespondeerd Alleen de winnaar krijgt binnen 3 werkdagen bericht Deelname geldt voor personen vanaf 16 jaar Het arrangement is te boeken tot en met 31 juli 2009 Het arrangement is te boeken op basis van beschikbaarheid Vraag 3 maandag 11 augustus 2008 Waar vinden in 2008 de Olympische Zomerspelen plaats? a. Bejing b.Tokyo c. Parijs De Rotterdammer Carlo van den Bergh kwam zaterdag als eerste uit het water tijdens de Schotsmantriatlon, de Belg Mario Appermans kwam als eerste aan met het fietsen en de Vlissingse triatleet Remy Vasseur kwam na het lopen als eerste bij de finish. En dat telde. foto Willem Mieras

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30