mm Familieberichten Colofon Familieberichten 14 I Maandag 11 augustus 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Hij had de ruimte van de polder lief het land van vruchtbaarheid en verte de wijdsheid van wolken en het strand gaven zin aan zijn leven hij hield van dit land Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat hij ons heeft geschonken, geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa Jan Dieleman echtgenoot van Dina Maria Robijn Vogelwaarde, Terneuzen, 7 februari 1925 6 augustus 2008 Terneuzen Dien Dieleman-Robijn kinderen en kleinkinderen Stuvesande 204 4532 MJ Terneuzen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. Onze pa en opa was er als geen ander. Altijd stond hij voor je klaar. Gezellig kletsen over van alles en nog wat, ledereen was graag daar. Een betere pa en opa konden we ons niet wensen. Nu is er groot verdriet en een enorm gemis. Maar hij weet gelukkig ook dat hij voor altijd in onze gedachten is. Dag lieve pa, dag lieve opa Heieen en Peter Steffanie en Kris Nick en Nicky Jan en Lineke Robin Maikel Na een korte periode van ziek zijn, is toch nog onverwachts overleden mijn lieve vriendin Jacomina Hoorman Miep 4 Schiedam, 7 november 1920 t Goes, 8 augustus 2008 S. C. H. Lensen Slotstraat 65 4458 BL 's-Heer Arendskerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 12 augustus van 14.00 tot 14.10 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. kmb- ''VHHHHI Altijd waren we bij elkaar. We werkten samen en hielden van elkaar. Samen deelden we lief en leed en totaal onverwacht was het dat je overleed. Mijn allerliefste man en onze bijzondere vader. Met droefheid melden wij u het overlijden van de heer Cornelis (Cees) Haak Echtgenoot van mevrouw Myriam Dutrée Geboren te Axel N.L.) op 28 mei 1938 en er overwacht overleden op 8 augustus 2008 Dit melden u: Myriam Dutrée zijn echtgenote Adrie Haak Rachel Haak Nienke Haak Ella Haak en Frans van den Berge Valentino van den Berge Valéry van den Berge Veerle van den Berge Sylvia Haak zijn kinderen en kleinkinderen De families Haak en Dutrée U wordt vriendelijk uitgenodigd voor de plechtigheid in de aula van het crematorium Westlede te Lochristi op DONDERDAG 14 AUGUSTUS 2008 om 12.00 uur, gevolgd door de crematie. Samenkomst aan het crematorium Westlede Smalle Heer weg 60 Lochristi om 11.45 uur. Rouwadres: Weststraat 70 9180 Moerbeke-Waas RouwcentrumBAERT Eksaarde 09/346.80.03 Zo onverwacht is van ons heengegaan, een buitengewoon aardig mens en goede vriend Cees Haak Wij zullen zijn stille genieten en intense lach ontzettend missen. Wij wensen de familie veel sterkte. Zijn vrienden van het Watertorenoverleg in Axel |an, Ko, Ap, Jack, Izaak, Piet, Frits, Ko, Kees, Lex, Jo 'Beter een goede buur dan een verre vriend' Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze buurman Han de Ligt echtgenoot van onze buurvrouw Rie de Ligt-Dekker Wij wensen buurvrouw De Ligt, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Remco en Geertje Duerink, Paulien, Anke, Jdarmen, Susan en Demi '.it zo kortstondig zo snel weggenomen maar je blijft bij ons waar je ook bent Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar dat hij zolang bij ons was, geven wij kennis dat de HEERE uit ons midden heeft weggenomen onze vader, schoonvader, opa en over-opa Marinus Stouthamer sinds 10 juni 1990 weduwnaar van Leuntje Buijze in de leeftijd van bijna 88 jaar. Zaamslag: Riet en Arnold Martin en Ann - Floris, Pepijn Terneuzen: Frans -in liefdevolle herinnering- Greta en Frans Caroline en Otto - Kevin Natascha en Ruben - Niels Zaamslag: Dries en Bea Silvie en Emile - Sam, Gwen Linda en Daniël Kwadendamme: Ina enTonnie Monique en Emile - Rachel, Joyce Stefan Zaamslag, 8 augustus 2008 Corr. adres: van Heetveldestraat 8,4543 AX Zaamslag De rouwdienst zal gehouden worden D.V. dinsdag 12 augustus om 10.30 uur in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Axelsestraat 9 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van "De Molenhof" voor de liefdevolle verzorging. Na een leven dat gekenmerkt werd door hard werken en zorgzaamheid is overleden onze lieve Dingenis Marinus de Koeijer weduwnaar van Leuntje Marteijn Yerseke, 15 januari 1910 Krabbendijke, 9 augustus 2008 vader van: Rien en Trudy, Leny opa van: René en Marjolein Han, Lianne en Wessel overgrootvader van: Niels, Anne Nina, Zoé Diederik, Maxim, Annabel Correspondentieadres: M. de Koeijer Munnikenland 52 4254 EB Sleeuwijk Wij danken het personeel van zorgcentrum "Ter Weel te Krabbendijke voor de bijzonder liefdevolle verzorging. De afscheidsdienst wordt gehouden donderdag 14 augustus om 13.30 uur in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. De HEERE is mijn Sterkte en Schild; op Hem heeft mijn hart vertrouwd, Psalm 287a Met dankbaarheid voor de lange tijd dat ze bij ons was, geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Anna Johanna van der Sluis-van Burg sinds 1997 weduwe van Leendert van der Sluis 28 augustus 1915 te Kerkwerve 19 augustus 2008 te Zierikzee Zierikzee, Nel Kruik-van der Sluis Siem Kruik -in herinnering- Leen-Jan en Elke Saskia Jos en Miranda Inèz Robbie en Miranda Destiny Zierikzee, Nella Bij de Vaate-van der Sluis Han Bij de Vaate -in herinnering- Piet en Petra Rick, Claudia, Sven Leo en Miranda Mark, Dennis Alcala (Spanje), Mineke Marquez-van der Sluis Tito Marquez Anita en Gesus Marcos Martin en Ileana Maren Kerkwerve, Gerrit van der Sluis Inca van der Sluis-Meerdink Annalien -in herinnering- Leenert en Mariëlle Nellieanna Zierikzee, Allévo "Borrendamme" Scheldestraat 2 Correspondentieadres: Kromme Elleboog 7 4301 EJ Zierikzee Moeder is opgebaard op haar kamer, daar is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 12 augustus van 15.00 tot 17.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. woensdag 13 augustus in de grote zaal van "Borrendamme", aanvang 13.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Kerkwerve, omstreeks 15.00 uur. Voor de rouwdienst is er van 13.00 tot 13.30 uur gelegen heid tot condoleren in bovengenoemde zaal. Onze dank gaat uit naar de medewerkenden van "Borrendamme" voor alle goede zorgen aan onze moeder besteed. Familie van der Sluis In de leeftijd van 92 jaar is onze geliefde en oudste zuster, schoonzuster en tante Anna Johanna van der Sluis-van Burg weduwe van Leendert van der Sluis overleden. Dankbaar zijn we voor de trouw en vriendschap die wij als familie gedurende haar leven hebben mogen ontvangen. Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en achterklein kinderen van harte Gods zegen toe. M. Quant-van Burg M. van Beveren-van Burg J.C. van Beveren nichten en neven ZieriJczee, 9 augustus 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 14