5 Zandarchitectuur in optima forma Zaterdag 9 augustus 2008 Voor een leek is het nog nauwelijks te zien. moet hebben om het te kunnen maken. Deze ar- teiten op het strand bij het dorp en maakte er Maar de ware strandkastelenbouwer ziet hier chitecte is met al haar aandacht bezig om de deze originele foto van. Hij wordt beloond met het begin van een mooie creatie. Een stukje fundamenten te leggen. Tonny Francke uit Zou- een PZC-strandtas. Wie ook in aanmerking wil zandarchitectuur waar je als bouwer oog voor telande was getuige van de eerste bouwactivi- komen, stuurt een foto naar pzc.nl. Een echte zomerhit - zeumerhit op z'n Zeeuws- blijft ook na die heer lijke vakantie in het hoofd zitten. De redactie van de Zomerkrant gaat elke dag de straat op om te ho ren welk liedje u wil voordragen als Zeumerhit. Natuurlijk zijn we ook benieuwd naar de herinnerin gen die u bij dat nummer hebt. U kunt vandaag tot 16.30 uur stem men op de hiernaast genomineer de hummers. Dat kan via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. De genomineerde liedjes worden tussen 9.00 en 12.00 uur gedraaid in het programma De Ochtend van Omroep Zeeland. Om 17.25 uur speelt Omroep Zee land het winnende nummer af Rond die tijd staat de titel van dat liedje ook op www.pzc.nl Kabel: 87.6 FM; Ether: 87.9 FM Mirjam Delfgaauw (45) uit Berg- schehoek Nomineert: 'One' Van: U2 Motivatie: „Altqd als ik One hoor krijg ik er een bepaald gevoel bij. Niet zozeer een zemergevoel maar het roept toch wat bij me op. Met nummers van tegenwoordig heb ik dat nooit; het zijn vaak van die een dagsvliegen. Maar U2 is natuurlijk verre van een eendagsvlieg en dit vind ik hun beste nummer." Marian van Aartsen (39) uit Mid delburg Nomineert: 'Vamos a la playa' Van: Righeira Motivatie: „In 1986 ben ik samen met mijn moeder naar Spanje op vakantie geweest Het hotel waar we met het reisgezelschap verble ven had een Happy Hour. Daarin werd dit nummer veel gedraaid, wat natuurlijk de voetjes goed van de vloer kreeg. Aan de reis heb nog een penvriend overgehouden." Nicolette Kistenkas (22) uit Vlissin- gen Nomineert: "Rood' Van: Marco Borsato Motivatie: „Een paar jaar geleden gingen mijn vriend en ik voor het eerst zonder ouders op vakantie naar Frankrijk. De cd van Marco Borsato zat de eerste drie uur van de rit in de cd-speler, dus hebben we Rood vaak gehoord. Toch blijft het een heerlijk nummer wat me doet denken aan deze vakantie."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 81