Familieberichten 26 I Zaterdag 9 augustus 2008 PZC Toen ik niet keek werd bloesem fruit, hebben de wilgen zich verzilverd Anna Enquist Bedroefd, maar met dankbare herinneringen aan alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Johannes de Ligt Han 4 Velsen, 15-06-1935 t Kamperland, 08-08-2008 Kamperland: Rie de Ligt-Dekker Moo S3 Oudelande: Kees en Sandra Iesse Yoep en Nikki Baarland: Caroline en Peter Sterre Nick Middelburg: Peter Stekeldijk 4,4493 PE Kamperland Han is thuis opgebaard waar op maandag 11 augustus van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid is tot afscheid nemen. De crematieplechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal plaatsvinden op woensdag 13 augustus om 14.00 in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg Na afloop is er in de ontvangkamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wilt u indien u geen persoonlijke uitnodiging heeft ont vangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Tot ons groot verdriet geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed is overleden onze beste zwager en oom Han de Ligt Ons medeleven gaat uit naar Rie, kinderen en kleinkinderen. Elly Verrijzer-Dekker Rinus Verrijzer Maddy Soeterik-Dekker Edwin Soeterik Piet Dekker Ineke Dekker-Vermerris neven en nichten 8 augustus 2008 Psalm 121 Na een moeizaam leven is tot onze droefheid overleden onze geliefde broer, zwager, oom en oudoom Jacobus Maarten Verhage Ko in de leeftijd van 68 jaar. Koudekerke: M. Brasser-Verhage W. Brasser Biggekerke: S. Lampert-Verhage P. Lampert Neven en nichten Onze dank gaat uit naar het personeel en alle vrijwilligers van de "Iepenhof" van Nieuw-Sandenburghvoor de goede verzorging. Veere, 7 augustus 2008 Nieuw-Sandenburgh" Correspondentieadres: P. Lampert Koudekerkseweg 23 4373 RB Biggekerke De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal worden gehouden op maandag 11 augustus om 13.30 uur in de Michaelskerk, Dorpsplein 1 te Koudekerke. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 12.45-13.15 uur in de kerk. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de begraaf plaats te Koudekerke, Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de "Couburg". er zijn vragen gesteld in het leven waar de antwoorden zo moeilijk op zijn ze hoeven nu niet meer te worden gegeven voorbij is het zoeken voorbij is de pijn rust zacht Dankbaar voor alle liefde en mooie herinneringen en alles wat hij voor ons heeft gedaan, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en dierbare opa Jan Izaak van de Velde echtgenoot van Cornelia Suzanna de Jonge in de leeftijd van bijna 75 jaar. Zaamslag: Corrie van de Velde-de Jonge Hoek: Cor en Marleen Zaamslag: Frans en Marian Cynthia en Jeffrey Nicky en Aniek Zaamslag: Leunis en Anja Roy Dylan 7 augustus 2008 Te Waterstraat 13 4543 BZ Zaamslag De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 12 augustus om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in "De Rank", Zaagstraat2. Bijzondere dank aan huisarts Penne en stichting Thuiszorg vooralle zorg en aandacht. Nooit meer Mikadju Ik zal je missen Je grote vriend Dylan Opa We zullen je missen Cynthia Jeffrey Nicky Aniek Roy Dylan Met droefheid namen we kennis van het overlijden van onze zwager Jan van de Velde echtgenoot van onze zus Corrie Ko en Hsiu-Ying David en Ina Fransen Tanny Joop en Ineke Kees de Jonge (in herinnering) We wensen Corrie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte zv Stil ben je van ons heengegaan, L= je hebt altijd voor ons klaargestaan. Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven, zo was je hele leven. je was een schat voor ons allen, je te moeten missen zal ons zwaar vallen. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewij ding die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u ken nis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Mattheus van 't Westende -Thijs- 30 januari 1923 t 7 augustus 2008 G.E. van 't Westende-Pieters Ineke Sanne Matthijs Ad en Fieke Paul Krugerstraat 2 flat 21 4381 WBVlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op maandag 11 augustus van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De gezongen uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 13 augustus om 11.00 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Het personeel van Zorgstroom willen wij hartelijk danken voor hun liefdevolle verzorging. Geheel onverwacht is overleden onze oom Max Wiskerke Wij wensen Tanni, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit zware verlies. Tonny A Anneke Bouwense Nicolien Marjolein&Patrik Alco Gerda Bouwense Matthieu Wij zijn aangeslagen door het bericht dat onze goede vriend Max Wiskerke zo plotseling overleden is. Wij wensen Tanni, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Freek en Dymphna Bakker-ten Hacken Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van De heer M.M. (Max) Wiskerke Gepensioneerd personeelslid van de Provincie Zeeland Met waardering en respect denken wij terug aan de wijze waarop hij zijn inzet en deskundigheid in dienst heeft gesteld van de Provincie Zeeland. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe en hopen dat zij de kracht zullen vinden om dit verlies te dragen. Gedeputeerde Staten van Zeeland Drs. H. van Waveren, waarnemend voorzitter Mr. Drs. L.J.M. Verduit, provinciesecretaris Bedroefd hebben wij het bericht vernomen van het overlijden van onze gepensioneerde collega Max Wiskerke Nog maar acht jaar geleden namen wij, na vele jaren samenwerking, afscheid van hem. Veel waardering en respect hebben wij voor zijn werkzaamheden op de tekenkamer, als gedetacheerd projectleider bij het bureau dijkversterkingen Ooster- schelde en als vergunningverlener bij de milieuaf deling. We herinneren hem als een fijne collega. Zijn echtgenote, dochters en kleinkinderen wensen wij heel veel sterkte toe. Namens alle collega's van de directie Ruimte, Milieu en Water van de Provincie Zeeland Kees Meijler, waarnemend directeur directie Ruimte, Milieu en Water

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 70