4 Familieberichten Colofon Familieberichten 9 24 I Zaterdag 9 augustus 2008 PZC sd Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. tel 0800-8060 6 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Groot is de verslagenheid nadat ons het bericht bereikte van het overlijden van Jeanne Brouwers echtgenote van onze collega Rien Brouwers Wij wensen Rien, Linda,Yvonne en Maarten veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies en leven met hen mee. Directie Imtech Industry B.V. en medewerkers van de regio's Noord-West, Midden-West en Zuid Imtech Automation Solutions B.V. Imtech Analyser Systems Imtech Vonk Imtech Projects Noord-Oost Groot is de verslagenheid nadat ons het bericht bereikte van het overlijden van Jeanne Brouwers echtgenote van onze directeur Wij wensen Rien, Linda,Yvonne en Maarten veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies en leven met hen mee. Alle medewerkers Imtech Industry B.V., regio Zuid-West Na een periode waarin haar krachten geleidelijk afnamen, is door de Heere uit ons midden weggenomen onze geliefde, zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Adriana Pieternella Goudzwaard-Aalbregtse sinds 2 februari 1975 weduwe van Pieter Marinus Goudzwaard in de leeftijd van 91 jaar. Wij zijn de verzorgenden van Zorgcentrum Allévo-Cornelia, afdeling Zandplaat, dankbaar voor de liefdevolle zorgen aan haar besteed. Vlissingen: K. Goudzwaard J. Goudzwaard-Fiere Nieuwerkerk: M.C. Goudzwaard Leidschendam: J.K. Vieira-Goudzwaard H. Vieira Burgh-Haamstede: A.J. Goudzwaard P. Goudzwaard-van der Wekken kleinkinderen en achterkleinkind Zierikzee, 4 augustus 2008 Verpleeghuis "Cornelia" Correspondentieadres: Noorderbaan 102 4386 CC Vlissingen De begrafenis heeft vrijdag 8 augustus j.l. in besloten kring plaatsgehad op de algemene begraafplaats aan de van Veen- straat te Nieuwerkerk. Wij zijn getrouwd! Marcel Marijs en Roos Marijs-Versluys Bonaire, 08-08-2008 Prins Bernhardstraat 42 4471 RA Oud-Sabbinge g§jaaSg|g i Op 5 augustus jl. is op 42-jarige leeftijd toch nog geheel onverwacht overleden onze collega Kees van Beeck Kees was machinist van goederentreinen en ruim 21 jaar werkzaam bij ons. Wij zullen Kees blijven herinneren als een zeer betrokken, en kundige collega op wie altijd een beroep kon worden gedaan. Zijn kennis, inzet, maar voornamelijk zijn collegia liteit en humor zullen wij missen. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, 4 kinderen, familie en vrienden. Wij wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Directie, Ondernemingsraad en collega's van DB Schenker/Railion Nederland N.V. Op 5 augustus jl. is na een korte, maar hevige strijd overleden onze collega Kees van Beeck Kees was een hele fijne collega. We zullen zijn betrokken heid en humor missen. We wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe. Collega's en vrienden regio Zuid en West Railion Nederland NV/D.B. Schenker Diep geschokt hebben wij kennisgenomen van het overlijden van C.A.N. van Beeck Vader van Geoffrey, deelnemer van het ROC Zeeland, afdeling Motorvoertuigentechniek. Wij wensen Geoffrey en zijn naaste familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit voor hen zo grote verlies. Namens het College van Bestuur, medewerkers en deelnemers van het ROC Zeeland J.J.G. van den Oord, directeur cluster Techniek Wij waren rijk met haar haar liefde, haar optimisme en haar zorgzaamheid wij zullen haar zo missen Intens verdrietig, maar dankbaar voor alle goede zorgen die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het onverwacht overlijden van onze allerliefste moeder en oma Catharina Jaapje van der Werve sinds 1976 weduwe van Izaak Dellebeke Rotterdam, t Oost-Souburg, 12 oktober 1921 6 augustus 2008 Nico en Gonnie Peter en Gwendolyn Michel en Loes famy Gilles en Emmy Véronique Elisa Gouwestraat 81Oost-Souburg Correspondentieadres: G. Dellebeke, J.H. Huyssenstraat 7,4336 AH Middelburg Onze moeder en oma is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De uitvaartdienst welke geleid zal worden door ds. L.A. Woltering zal worden gehouden op dinsdag 12 augustus om 11.30 uur in kerkgebouw de Open Haven aan het Oranjeplein te Oost-Souburg. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats, Molenweg 2 te Oost-Souburg waar om 12.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in verenigingsgebouw de Ark naast het kerk gebouw. Wilt u indien u geen persoonlijke uitnodiging heeft ont vangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Open voor mij de deur van zijn huis ik wil binnengaan Hem danken. Psalm 118,19 In "De Leystroom" te Breda is, gesterkt door het H. Sacrament van de Zieken, overleden onze beminde medezuster Zuster Victorica Maria Johanna Flips Franciscanes van de congregatie "Alles voor Allen Geboren te Hansweert, 21 december 1918 Geprofest, 2 februari 1940 Overleden, 6 augustus 2008 Namens familie en medezusters Zr. Felix van der Borgt, algemeen overste Mgr. Hopmansstraat 2 4817 JS Breda De uitvaartliturgie, waarbij u wordt uitgenodigd, wordt gevierd in de kapel van Maria Mater Dei. Mgr. Hopmans straat 2 te Breda, op maandag 11 augustus om 10.30 uur, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de r.-k. Begraafplaats "Zuylen"Haagweg 332 te Breda. Op zondag 10 augustus is er om 19.00 uur in boven genoemde kapel een avondwake. Toen ik niet keek werd bloesem fruit, hebben de wilgen zich verzilverd Anna Enquist Bedroefd, maar met dankbare herinneringen aan alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Johannes de Ligt - Han - ■"Velsen, 15-06-1935 t Kamperland, 08-08-2008 Kamperland: Rie de Ligt-Dekker Moo Oudelande: Kees en Sandra Jesse Yoep en Nikki Baarland: Caroline en Peter Sterre Nick Middelburg: Peter Stekeldijk 4,4493 PE Kamperland Han is thuis opgebaard waar op maandag 11 augustus van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid is tot afscheid nemen. De crematieplechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal plaatsvinden op woensdag 13 augustus om 14.00 in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg Na afloop is er in de ontvangkamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wilt u indien u geen persoonlijke uitnodiging heeft ont vangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Tot ons groot verdriet geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed is overleden onze beste zwager en oom Han de Ligt Ons medeleven gaat uit naar Rie, kinderen en kleinkinderen. Elly Verrijzer-Dekker Rinus Verrijzer Maddy Soeterik-Dekker Edwin Soeterik Piet Dekker Ineke Dekker-Vermerris neven en nichten 8 augustus 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 58