medewerker Beheer M/V BenZeker el JobTrack.nl Banen www.roompot.nl/vacature berekenen, vergelijken of afsluiten? AWN-hoofd (m/v) fulltime G G Z W N B Een nieuwe manier van werken WMÊHBfflÈËSÈÈI Roompot Vakanties is met meer dan 70 campings en bungalowparken één van de grootste aanbieders van verblijfsaccommoda- ties in Nederland en Duitsland. Hof Domburg is een bungalowpark en camping en heeft o.a. diverse restaurants, zwemparadijs en kuur- beauty centrum. ostrea lyceum Docent Duits 2e graads Docent Economie 2e graads Kijk ook op PZC Zaterdag 9 augustus 20081 51 Geestelijke Gezondheidszorg Westelijk Noord-Brabant GGZ WNB staat voor Geestelijke Gezondheidszorg Westelijk Noord-Brabant, maar ook voor respect, aandacht en openheid. Geen abstracte begrippen, maar concrete uitgangs-punten voor de zorg. GGZ WNB is een eigentijdse instelling voor behandeling en begeleiding van mensen met psychische problemen en psychiatrische stoornissen. Op korte termijn zijn er binnen het team AWN-hoofden (Avond-, Weekend-, Nachthoofden) twee vacatures voor de functie van voor 16 en 20 uur per week (onbepaalde ujd), vacaturenummer 0/08/73 Algemene informatie De AWN-hoofden bieden buiten kantooruren, met inachtneming van wet- en regelgeving, afdelingsbehandelplannen en individuele behandelplannen. Daarnaast geven zij professionele ondersteuning op maat en zo nodig sturing aan het primaire proces van de patiëntenzorg. Daartoe zijn zij optimaal bereikbaar voor (zorg)vragen uit de organisatie. Zij dragen in belangrijke mate bij aan het (waar)borgen van de veiligheid van cliënten en medewerkers. Tevens fungeren de AWN-hoofden als centraal aanspreekpunt voor alle externe vragen geven zij informatie. Functie-informatie U heeft een adviesfunctie naar medewerkers bij zorginhoudelijke vragen, crisissituaties en calamiteiten en daarnaast een adviesfunctie naar cliënten (doorgaans ambulant en woonondersteunende zorg) bij zorginhoudelijke vragen en crisissituaties, inclusief (indien geïndiceerd) het inschakelen van de Crisisdienst. U ziet toe op de kwaliteit van zorg en de uitvoering van de werkzaamheden, het nakomen van afspraken en het juist hanteren van procedures, richtlijnen en protocollen. U draagt zorg voor opnames en de afwikkeling hiervan. U managed crisissituaties en neemt maatregelen ter voorkoming van of bij dreigende situaties/ calamiteiten voor alle klinische locaties van GGZ WNB. U regelt zaken die afdelingen overstijgen (noodmedicatie regelen, vervoer, personeelstekort, suïcideprotocol) en begeleidt medewerkers na incidenten. U meldt technische storingen en gevaarlijke situaties op en rónd het terrein en coördineert de bedrijfshulpverlening en coördinatie daarvan zolang er nog geen andere verantwoordelijke instanties aanwezig zijn. U fungeert als contactpersoon naar buiten (politie, huisarts, verwijzer, GGD, etc.). Functie-eisen U bezit het diploma verpleegkundige (HBO-V, A en B) met BIG-registratie. U beschikt over ruime ervaring in het werken in de psychiatrie. U bent in staat een aantal voorbehouden handelingen uit te voeren. U bent flexibel en stressbestendig. U bent bereid om op onregelmatige uren te werken. Arbeidsvoorwaarden Het salaris is minimaal 2.186 en maximaal 3.536 bruto per maand op fulltime basis, functiegroep 55. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO GGZ. Sollicitatie WmÊÈÊmÊÊÈÊmÊs M Voor inlichtingen over de functie kunt u contact opnemen met de heer J. Dekkers, manager beleid en organisatie, telefoon (0164) 28 97 72 of 06-51823253. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u met vermelding van het vacaturenummer, vóór 22 augustus 2008, richten aan mevrouw A. van Kaimthout, van de dienst Personeel Opleidingen of bij voorkeur) e-mailen naar sollicitatie@ggzwnb.nl. Voor meer informatie over GGZ WNB en andere interessante functies kunt u kijken op onze website: www.ggzwnb.nl. Centraal adres: Postbus 371, 4600 AJ Bergen op Zoom T. 0164-28 91 00 F. 0164-24 00 46 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie ivordt niet op prijs gesteld. Vakantiepark Hof Domburg in Domburg is per 1 september op zoek naar een: Wat zijn de taken? onderhoud terrein technische reparaties aan verhuur- objecten Wat vragen we? bijvoorkeur electrotechnische achtergrond geen 9 tot 5 mentaliteit bereidheid om tijdens weekenden en vakanties te werken Interesse? Stuur een brief met CV naar Hof Domburg t.a.v. Ellen Lampert, Schelpweg 7, 4357 RD, Domburg of mail naar: lampert.e@hofdomburg.nl Meer info: 0118 - 588200/588241. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. CHRISTELIJKE SCHOLENGEMEENSCHAP Het Ostrea Lyceum in Goes verzorgt voortgezet onderwijs voor vmbo, mavo, havo, atheneum en gymnasium. De school heeft een open christelijk karakter en draagt dit uit door belangrijke waarden als respect, solidariteit, zorg voor elkaar en de omgeving, en samenwerking centraal te stellen. Van medewerkers wordt verwacht dat zij een positieve instelling hebben t.o.v. christelijk onderwijs. De school biedt buiten schooltijd een breed scala aan van initiatieven voor leerlingen op het gebied van kunst, cultuur, sport, reizen en maatschappelijke activiteiten. Het Ostrea Lyceum heeft 300 personeelsleden. De school wil voor haar personeel een goed werkgever zijn door het voeren van goed personeelsbeleid. Naast een passende beloning vormen begeleiding, scholing en coaching daarbij belangrijke instrumenten. www.ostrealyceum.nl Het Ostrea Lyceum is een dynamische school in ontwikkeling. Speerpunten zijn modernisering van het curriculum en verbetering van aansluiting met het vervolgonderwijs. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste, inspirerende en betrokken collega die in het nieuwe schooljaar de volgende vacature voor ons wil vervullen: 15 lesuren Voor de periode augustus tot november 2008 zijn we op zoek naar een 25 lesuren Van de kandidaten wordt verwacht dat zij een bijdrage leveren aan de onderwijs- en vormingsdoelen van de school, vanuit een positieve instelling en op enthousiaste wijze. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie vóór 18 augustus 2008 richten aan personeelsdienst Ostrea Lyceum, t.a.v. mevrouw E. Pieterman, Postbus UUU, 4260 AV Goes. Tel.: 0113 - 212020, ptn0ostrealyceum.nl Ga snel naar BenZeker.nl en vul uw gegevens in Op internet kunt u zelf erg veel uitzoeken en berekenen. Een verstandige voorbereiding op het afsluiten van uw hypotheek. Maar uitkomsten van online berekeningen zijn slechts indicatief. Laat een deskundige het gratis uitzoeken!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 133