ll iUAF Meeüs zoekt mensen die het juiste accent weten te leggen. QJobTrack.nl melisse Zonemanager www.zorgstroom.nl zelfstandig werkend kok Het UAF helpt al 60 jaar hoger opgeleide vluchtelingen met studie en werk! INDUSTRIAL PROJECTS Elektromonteurs en paneelbouwers Engineers en programmeurs Adviseur Verzekeringen Particulieren MKB (fulltime) Het klimaat is al veranderd Word lid van Vereniging Nederlands Cultuurlandschap. Bij een bijdrage van 25 of meer ontvangt u bovendien als welkomstgeschenk het 300 pagina's tellende, prachtig geïllustreerde boek Nederland uieer mooi. Nederland weer mooi! Kijk ook op PZC Zaterdag 9 augustus 20081 43 Bierbrouwerij Grand Café Emelisse is een jong en actief bedrijf. Naast een complete brouwerij voor het brouwen van ambachtelijke bieren, wordt ons restaurant inmiddels door een groot en veelzijdig publiek bezocht. In de keuken is een jong team actief. Emelisse heeft een compacte, maar moderne keuken. Daarbij hoort o.a. dat we koken met een inductiefornuis. Onze jonge chef kok is op zoek naar een vlotte, leergierige, actieve Ben jij zelfstandig werkend kok en wil jij een nieuwe uitdaging aangaan? Wij bieden; - Een full time contract voor onbepaalde tijd - Salariëring volgens de CAO - Leuke werksfeer in een jong team Graag ontvangen wij een cv en sollicitatiebrief. Mail deze naar brouwerij@emelisse.nl of stuur deze per post naar: Bierbrouwerij Emelisse bv T.a.v. Dhr.T. ter Horst, Nieuweweg 7, 4493 PA Kamperland Wil je meer informatie: www.Emelisse.nl Natuurlijk mag u aan iedereen doorvertellen dat u deze advertentie heeft gelezen. De Stichting voor Vluchteling-Studenten UAF steunt sinds 1948 hoger opgeleide vluchtelingen bij hun studie. Deze talentvolle mensen moesten door oorlog of onderdrukking noodgedwongen hun land ontvluchten en in Nederland opnieuw beginnen met het opbouwen van een toekomst. Het UAF helpt deze mensen hun studie voort te zetten in Nederland en vervolgens een baan te vinden die past bij hun opleiding en kwalificaties. Dit gebeurt door middel van advisering, individuele begeleiding en financiële ondersteuning. Het werk van UAF wordt mogelijk gemaakt dankzij giften van donateurs. Geef om talentword donateur! Giro 76300 www.uaf.nl >r vluchteling-studenten Zebra Industrial Projects BV is een ingenieursburo en installatiebedrijf voor indus triële automatisering, ins trumentatie en energietech niek. Onze klanten zijn energie centrales, de (petro)chemie, foodsector, machine bouwers, water- en slib- zuiveringen en vele ande ren, waaraan bedrijfsklare installaties worden gele verd, vanaf ontwerp toten met de nazorg op gebied van verdeelinrichtingen en besturingsinstallaties met PLC, DCSenSCADA technieken. Zebra Industrial Projects is gevestigd te Goes en heeft een zusteronderneming in Indonesië. Het bedrijf is IS0900I en VCA gecertificeerd. Zie ook onze website: www.zebra-nl.com Wij zijn op zoek naar collega's om ons team te ver sterken en hebben plaats voor zelfstandige met een passende opleiding voor nieuwbouw en onderhoudswerkzaamheden aan procesinstallaties. Wij vragen van u: - Een flexibele instelling - Klantvriendelijkheid - In bezit van rijbewijs B Wij bieden u: - Goede salariëring volgens CAO metaal/elek- tro - Een zelfstandige job binnen een flexibele, open organisatie - Een prima werksfeer - Doorgroeimogelijkheden - Opleiding en training Ben je geïnteresseerd in een mooie carrière bij Zebra, schrijf dan per omgaande een brief met CV aan: Zebra Industrial Projects, Postbus 154, 4460 AD Goes. Of per e-mail: zebra@zebra-nl.com Nadere informatie betreffende deze vacatures is te verkrijgen onder nummer 0113-251 811, Dhr. S. Rijswijk. Zorgstroom zoekt een Voor de thuiszorg in Middelburg Noord, rayon Stromenwijk/'t Zand. Gemiddeld 32 uur per week voor de duur van een jaar. Vacature 8.179. Kijk voor meer informatie op www.zorgstroom.nl of bel met Corine Boei je of Ineke Muizelaar, adviseurs HRM, tel. 0118 - 684 000. Meeüs is één van de grootste landelijke dienstverleners op het gebied van verzekeringen, hypotheken en makelaardij o.g. Wij bieden onze klanten een breed pakket aan specialistische producten en diensten. Onze kracht komt van binnenuit. Onze medewerkers zijn betrokken, hebben specialistische kennis en bieden persoonlijke dienstverlening. Met meer dan 125 vestigingen in alle regio's van Nederland zijn wij altijd dicht bij onze klanten in de buurt. Niet voor niets zeggen we: Meeüs, goed geregeld dus! Voor ons kantoor in Goes zijn wij op zoek naar een: WIJ ZOEKEN U U geeft gericht en kwalitatief advies aan onze particuliere en zakelijke relaties op het gebied van levens- en schadeverzekeringen. U bent omzetverantwoordelijk en vindt het een uitdaging om pro-actief commercieel initiatief te combineren met persoonlijk en onafhankelijk maatwerk voor uw klanten. U bezoekt zelfstandig potentiële en bestaande klanten en wordt daarbij ondersteund door een actieve binnendienst. Ook het accepteren en het doorgeven van aangemelde verzekeringen aan de collega's van de back-office behoren tot het takenpakket. Netwerken en acquisitie beschouwen wij in deze functie als een vanzelfsprekendheid. U beschikt tenminste over het assurantie B diploma of volledig WFT diploma en bij voorkeur over het assurantie A diploma. Daarnaast heeft u gedegen vakkennis en ervaring als buitendienstadviseur. WIJ BIEDEN Meeüs biedt haar medewerkers een prettige werksfeer aan met volop ontplooiings- en doorgroei mogelijkheden. Meeüs heeft een eigen bedrijfsregeling, waarin uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn vastgelegd. Kortom: wij bieden een bedrijf dat zoekt! Indien u in aanmerking wenst te komen voor bovenstaande functie, dan nodigen wij u graag uit om te solliciteren. Meer informatie over deze functie kunt u krijgen bij Wilfred Meulmeester, bereikbaar op telefoonnummer 0113-242575. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. U kunt uw sollicitatiebrief met CV binnen 14 dagen richten aan: Meeüs Facility bv, t.a.v. Afdeling Personeel Organisatie, Postbus 3234, 4800 DE Breda. E-mail: personeelszaken.breda@meeus.com. Kijk voor meer informatie op: www.meeus.com. VERZEKERINGEN, HYPOTHEKEN, MAKELAARDIJ O.G. Meeüs is onderdeel van AEGON. Steun de mensen die nu worden getroffen door de gevolgen van klimaatverandering. Kijk op www.fairclimate.nl FairClimate o Goed geregeld dus. Stuur een kaartje naarVereniging Nederlands Cultuurlandschap, Antwnr 2501,6573 ZX Beek-Ubbergenofkijkopwww.nederlandscultuurlandschap.nl. Nederland verrommelt. Help ons Nederland weer mooi te maken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 123