Familieberichten Colofon Familieberichten Van der Hooft Uitvaartzorg De Bevelanden j.C. Hoekman de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 24 I Vrijdag 8 augustus 2008 PZC e-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Kees van Beeck echtgenoot van onze medewerkster Agnes Alvares We wensen Agnes, Kimberley, Geoffrey, Anouk en Marlon veel sterkte toe met het verwerken van dit zware verlies. Directie en medewerkers Eastman Chemical Middelburg B.V. onbegrijpelijk dat dit moest gebeuren We waren geschokt toen wij hoorden dat Kees van Beeck echtgenoot van onze collega Agnes Alvares is overleden. We wensen Agnes, Kimberley, Geoffrey, Anouk en Marlon veel sterkte toe met het verlies van haar man, hun vader en stiefvader. In gedachten zijn we bij jullie. Daan, Marcel, Ton, lohan, Cindy, Lodewijk, Piet, Ko, Michael, Joop, Frans, Ko, Tony, Erik, Dennis, Sjoerd, Julia. Jaap, Addie, Elizabeth, Erik, Eric, Elain, Marianne, Norbert, May-Lou, Edith, Barbara, Heieen Eastman Chemical Middelburg B.V. Getroffen waren we toen we vernamen dat Kees van Beeck echtgenoot van onze notuliste Agnes Alvares is overleden. We wensen Agnes en de kinderen veel sterkte toe in de komende tijd. De Ondernemingsraad van Eastman Chemical Middelburg B.V. Met leedwezen hebben we kennisgenomen van het overlijden van de heer C.A.N. van Beeck vader van Kimberley die student is aan de afdeling paardenhouderij. Wij wensen Kimberley en haar naaste familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit voor hen zo grote verlies. Namens het Edudelta College Goes (voorheen Groen College) A.A. Tissink - vestigingsdirecteur Namens de Edudelta onderwijsgroep Ir. H. Laros - voorzitter college van bestuur Goes, 8 augustus 2008 Donderdag hoorden wij van het overlijden van Kees van Beeck (stief-) vader van Marlon uit groep 5b en oud-leerlinge Anouk Wij leven erg veel mee met Marlon. Anouk, Agnes en familie. Wij wensen hen veel kracht in deze moeilijke tijd. Kinderen, ouders en team van Archipelschool Theo Thijssen-Paauwenburg Mijn vrouw, geliefde en maatje. Ids Steketee echtgenote van Henk Welling 11 augustus 1934 16 augustus 2008 Henk Welling Augusta de Witlaan 4 4481 DN Kloetinge De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Liever geen bloemen en bezoek aan huis. Met grote dankbaarheid voor alle liefde die we van haar hebben gekregen, delen wij u mede dat onze innig geliefde, altijd glimlachende moeder, onze spelletjes- en logeeroma en 'oud'oma Tannetje Maatje Thijsse sinds 15 december 1991 weduwe van Jan Adriaan Speelman na een lang, rijk en gezond leven door haar Schepper is thuisgehaald. Duivendijke, 26 mei 1910 t Vlissingen, 6 augustus 2008 Cor en Jan Jan, Puck, Tom Tanja en Huub, Renske, Lennart, Chiem Joke en Peter, Louise Henk en Jacqueline, Oscar, Jules Rien en Riek Tanja en Izak, Esther, Mariska, Michaël Maja en Wout, Talitha, Matthias Wilma en Bert, Evelien, Waldemar Matteo Abra en Anni Jan en Jacoï, Tula, Bix Peter Nel en Piet Jolanda, Elvira, Camilla, Féline Sylvia Herman en Geeke, Marit, Thijmen Mirjam Jonathan Simon Stefan Wietske Annie en Wim John en Linda, Joey, Mike Nicole en Harold, Jarno, Indy Matty en René Robby en Tanja, Joy, Fay, Liv Kitty en José, Yoeri Benjamin en Kelly, Delilah Haar vrienden Els en Piet Sandra en Frank, Lola Yvonne en Jelmer Correspondentieadres: M.D. van Zweeden-Speelman Steenhuisstraat 27,4382 EW Vlissingen Wij nodigen u uit om haar te gedenken tijdens een dienst op dinsdag 12 augustus om 13.00 uur in de aula van uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Voorafgaand is er van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de dienst zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Mama wilde geen bloemen op haar begrafenis Onze moeder heeft genoten van de liefdevolle verzorging in Randhof te Goes. De laatste twee jaren was zij wat afwezig, maar uit naam van haar en van ons zelf danken wij allen die betrokken waren bij woning 12 van de Vondellaan (Ter Reede) in Vlissingen voor hun liefde en aandacht aan haar geschonken. sd Dankbaar voor alle mooie en dierbare herinneringen die hij ons achterlaat, delen wij u mede dat zeer plotseling is overleden mijn lieve man, onze lieve vader, schoon vader en lieve opa Marcus Marinus Wiskerke Max (Cats, 11 mei 1938 Vlissingen, 6 augustus 2008 Middelburg: T. J. Wiskerke-Schippers Oost-Souburg: Marion en Arjan Middelburg: Josée Jordan, Kaycee Middelburg: Mignon en Marcel Yasmin, Noa Oude Vlissingseweg 101,4336 AC Middelburg Max is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden maandag 11 augustus om 13.45 uur in dorpshuis 'De Pompweie', Bernhardstraat 2A te Kortgene. Voorafgaand is er van 13.15 tot 13.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal om plm. 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kortgene. Na de begrafenis is er in 'De Pompweie' gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kuntu deze advertentie als zodanig beschouwen. Dag lieve Opa Max Jordan, Kaycee, Yasmin, Noa Een ontmoe ting in de morgen werd een af scheid voor altijd... Vol ongeloof ontvingen we het bericht van het overlijden van onze vriend Max Tanni, kinderen en kleinkinderen, we wensen jullie heel veel sterkte. Wim en Marjan Minderhoud Na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve, zorgzame vader en opa Leendert van den Berge hebben velen hun blijk van medeleven en deelneming getoond. Wij willen u hiervoor langs deze weg onze welgemeende dank betuigen. C. van den Berge-van Gilst kinderen en kleinkinderen Bruinisse, augustus 2008 Open voor mij de deur van zijn huis ik wil binnengaan Hem danken. Psalm 118,19 In "De Leystroom" te Breda is, gesterkt door het H. Sacrament van de Zieken, overleden onze beminde medezuster Zuster Victoria Maria Johanna Flips Franciscanes van de congregatie "Alles voor Allen Geboren te Hansweert, 21 december 1918 Geprofest, 2 februari 1940 Overleden, 6 augustus 2008 Namens familie en medezusters Zr. Felix van der Borgt, algemeen overste Mgr. Hopmansstraat 2 4817 JS Breda De uitvaartliturgie, waarbij u wordt uitgenodigd, wordt gevierd in de kapel van Maria Mater Dei, Mgr. Hopmans straat 2 te Breda, op maandag 11 augustus om 10.30 uur, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de r.-k. Begraafplaats "Zuylen". Haagweg 332 te Breda. Op zondag 10 augustus is er om 19.00 uur in boven genoemde kapel een avondwake. Na de begrafenis is er een koffietafel in Maria Mater Dei, waarvoor u van harte wordt uitgenodigd. Wilt u zaterdag 9 augustus vóór 14.00 uur via nummer 076-5256250 doorgeven of u op onze uitnodiging ingaat. Zo plotseling gestorven, onze lieve buurvrouw Ids Welling-Steketee Kloetinge, 6 augustus 2008 Riny en Truida Rouw Prunusstraat 25, 4431 DC 's-Gravenpolder www.vanderhooftuitvaartzorg.nl info@vanderhooftuitvaartzorg.nl telefoon: 0113 311317 Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Voor een volledige en waardige verzorging van uitvaarten in geheel Midden-Zeeland www.uitvaartzorgcentrum.nl Het medeleven voor en na het overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame vader en lieve opa Marinus Jan van de Velde en de belangstelling bij de begrafenis hebben ons zeer goed gedaan. Het is ons niet mogelijk u hiervoor persoonlijk te bedanken, maar graag laten wij u weten dat wij ons in de afgelopen tijd hierdoor gesteund en gedragen voelden. Mede namens de kinderen en kleinkinderen zeg ik u daarvoor hartelijk dank. C. van de Velde-Kik Bruinisse, augustus 2008 u itvaa rtverzorgi ng Gratis en vrijblijvend informatiepakket. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 56