Op zoek naar de ZEUMERHIT omroep zeeland Pootje baden RSFOTOj Pootje baden is niet alleen iets voor mensen, het Groote Gat in Oostburg. Cora ter Beek uit vindt het een leuke foto en beloont de inzender Ook dieren hebben op zomerse dagen soms Vlissingen zag de dieren staan, legde ze met met een PZC-strandtas. Wie er ook één opge- last van de warmte. haar camera vast en stuurde de foto via stuurd wil krijgen, schiet een originele foto en Deze koeien zochten deze week verkoeling in www.pzc.nl naar de krant. De Zomerredactie stuurt die door via de website. Vrijdag 8 augustus 2008 Uit de drie genomineerde nummers in de Zomerkrant van gisteren koos u Can you hear me van Enrique Iglesias tot Zeumerhit van de Dag. De redactie van de Zomerkrant gaat elke dag de straat op om te verne men welk liedje u wil voordragen als Zeumerhit. We zijn natuurlijk ook benieuwd naar de herinneringen die u bij dit zomerse liedje hebt. U kunt vandaag tot 16.30 uur stem men op de hiernaast genomineerde nummers. Dat kan via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. De genomineerde liedjes worden tus sen 9.00 en 12.00 uur gedraaid in het programma De Ochtend van Om roep Zeeland. Om 17.25 uur speelt Omroep Zee land het winnende nummer af Rond die tijd staat de titel van dat liedje ook op www.pzc.nl abel: 87.6 FM; Ether: 87.9 FM Laurent Carré (32) uit Middelburg Nomineert: 'Get Outta My Dreams, Get Into My Car' Van: Billy Ocean Motivatie: „Jaren terug was ik op vakantie in Frankrijk. Ik had net mijn auto geparkeerd toen iemand mij riep. Ik stapte uit, de sleutel zat nog in het contact. Ik stond buiten, de deur viel dicht en kon er niet meer in. Dat een heel gedoe. Op het moment zelfwas het echt niet leuk, nu kan ik er om lachen, zeker als ik dit nummer weer hoor." Frank Provoost (32) uit Leiden Nomineert: 'Cool to be you' Van: Descendents Motivatie: „Ik heb altijd in de rock-'n-roll band Floffgirl gezeten, die was samengesteld uit Zeeuwen die in de Randstad wonen. In de zo mer gingen wij overal in Zeeland spelen. In de bus naar Zeeland werd deze plaat vaak gedraaid. Ook al zit ik nu in een andere band, ik heb goede herinneringen aan deze rock-'n-roll tijd." Marion Heerschop (46) uit Vlissin gen Nomineert: 'When Your Mind's Ma de up' Van: The Frames Motivatie: „Vorig jaar werd tijdens Film by the sea in Vlissingen de film Frames gedraaid. Datzelfde jaar zijn wij voor het eerst sinds 27 jaar samen op vakantie geweest naar Frankrijk, waar we dit mooie liedje echt grijs gedraaid hebben on der het genot van wijn en kaas."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 31