8-daagse reis door de adembenemende Zwitserse Alpen LEZERSEXTRA I I Mondial Tours Test je sportkennis en win! Habitat Help mee. Bouw mee! 26 I Vrijdag 8 augustus 2008 PZC Ready, Set, Go! De olympische zomerspelen van 2008 zijn officieel van start gegaan. Welke records worden er verbroken dit jaar en hoe doen onze landgenoten het? Uw krant volgt de spelen op de voet. U maakt kans op een arrangement van Dorint Golfresort Spa Windha- gen (bij Bonn). Dit arrangement bevat een overnachting voor 2 personen incl. ontbijt en gratis gebruik van zwembad, whirlpool en sauna. Dorint lleitRls Rosaria De prijs wordt aangeboden door Dorint Golfresort Spa Windhagen Vraag 1 vrijdag 8 augustus 2008 Welke sport is dit jaar voor het laatst een Olympische zomersport? A. Tennis B. Zwemmen C. Honkbal Sms uw antwoord als volgt door naar telefoonnummer 2002: ACTIESPELEN8spatie A, Bof C Bijvoorbeeld: ACTIESPELEN8 B Spelregels: Sms uw antwoord naartelefoonnummer 2002 Prijs per ontvangen bericht is 0,60 Uw inzending dient voor middernacht bij ons binnen te zijn Over de uitslag wordt niet gecorrespondeerd Alleen de winnaar krijgt binnen 3 werkdagen bericht Deelname geldt voor personen vanaf 16 jaar •Het arrangement is te boeken tot en met 31 juli 2009 Het arrangement is te boeken op basis van beschikbaarheid for Humanity the Netherlands j WM I Z liüi! mÊÊÈlÊ'^ÊË A A Vanuit de overtuiging dat ieder mens recht heeft op een dak boven het hoofd, bouwt Habitat for Humanity dagelijks huizen voor gezinnen in ontwikkelingsgebieden. Help ook mee! www.habitat.nl giro 6261 Reisprogramma Dagl: Heenreis Dag 2: NaarTasch Dag 3: Zermatt, Gornergrat Dag 4: Glacier Express Zermatt- St. Moritz per panorama wagon Dag 5: Bernina Express van St. Moritz naar Tirano Dag 6: Stresa - Borromeïsche eilanden Dag 7: Vierwoudstedenmeer - Weil am Rhein Dag 8: Terugreis facultatief Speciaal voor onze lezers heeft uw dagblad een prachtige reis samengesteld. Deze reis wordt geken merkt door: Uitzonderlijke kwaliteit van vervoer, hotels en maaltijden Nederlands sprekende reisleiding Reisgezelschap uit eigen regio Uniek samengesteld programma Transfer vanuit uw regio Van de gletsjers bij Zermatt en St. Moritz naar de palmen van het Lago di Lugano. Tot de hoogtepunten behoort zeker de rit per panoramawagon met de Glacier Express langs gletsjers, bergmeren en ruisende beken van Zermatt naar St. Moritz. Laat u verwennen in dit gastvrije Alpenland en geniet van de heerlijke gerechten uit de Zwitserse keuken en van een ont spannen verblijf tussen de bergen en aan het Lago di Lugano. 8-daagse bus- en treinreis naar Zwitserland o.b.v. haifpension. 21 september t/m 28 september 2008 Adviesprijs vanaf€ 995,-** Lezersprijs vanaf 895,-* prijs op basis van een tweepersoonskamer. Toeslag éénpersoons kamer 175,-. Door overweldigend succes extra voor onze lezers ingekocht! Vertrekpunten Breda, Roosendaal, Goes. Voor meer informatie of reserveringen Zie www.pzc.nl/webwinkel categorie Reizen (rondreizen) of neem contact op ons op per telefoon of email. Telefoon (053) 484 25 26 ma. t/m vrij. van 10.00 tot 17.00 uur E-mail opreismetuwkrant@wegenerdagbladen.nl OP REIS MET UW KRANT - Glacier Express Stuur mij geheel vrijblijvend de Mondial Reisbrochure 2008 en een boekingsformulier: Om Ov geboortedatum Stuur deze volledig ingevulde bon naar: Op reis met uw krant, Postbus 500,7500 AM Enschede De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. J E.4TRA Voor algemene vragen over LezersExtra belt u met de afdeling Lezersservice van de PZC 0800 - O 231231 of mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 28