Familieberichten Colofon Familieberichten Jan Pieter Smies Catharina Janna de Visser 24 I Donderdag 7 augustus 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail nzctamilieherir.hten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Ik moet deze overstap niet maken maar ben blij dat ik het mag Vol bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden en daarmee voor ons het afscheid minder moeilijk maakte is zacht en kalm van ons heengegaan mijn lieve man, onze sterke vader en stiefpapa Cornells Antonius Nicolaas van Beeck - Kees - Roosendaal van Nispen, t Vlissingen, 26-09-1965 05-08-2008 Agnes Kimberley Marten Geoffrey Anouk Marlon Cirkel 43 4384 DS Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Kees te nemen en de familie te condoleren op maandag 11 augustus van 11.30 tot 12.15 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen Aansluitend zal de afscheidsdienst om 12.30 uur in de aula van het uitvaartcentrum worden gehouden. Hierna zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na een dapper gevecht dat hij zo moedig heeft gestreden hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Kees van Beeck John en Chanella Lisendy, Reginald Harriët Michel Carlo - ri «wmf: amBe Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze oudste broer Jo de Block weduwnaar van Trees Sciarone in de leeftijd van 82 jaar. Hulst: Familie de Block Landgraaf: Familie Roufs-de Block Kloetinge: Familie Rijk-de Block Diever, 5 augustus 2008 Correspondentieadres: Familie de Block Zoutestraat 35 4561 XA Hulst Na een leven vol liefde, goedheid en hartelijkheid voor ons en allen die hem gekend hebben, is op 75-jarige leeftijd van ons heengegaan onze lieve pa, opa en allerliefste levenspartner Gillis Gerritsen weduwnaar van Jannie Onderdijk levenspartner van Anne van Noorden Biervliet: Giljan en Karin Roy Cynthia Alyssa en Lorenzo Noël Terneuzen: Patricia en Hans Bas Isa Terneuzen: Anne van Noorden Joek en Mariëlle Ivo en Nitida Aiko en alle honden Terneuzen, 5 augustus 2008 Correspondentieadressen: Noordstraat 28 4521 BX Biervliet Peter van Anrooylaan 45 4536 CD Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 7 augustus van 19.00 tot 20.00 uur in Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, en waarna de crematie, zal plaatsvinden op vrijdag 8 augustus om 12.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen Vroeger had ik later nog de toekomst was van mij Ik had het leven voor me nu ligt het achter mij Vroeger had ik later nog ik heb al wat ik bezat Maar alles wat ik heb ik hebm'n tijd gehad Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij heeft gegeven, geven wij kennis dat toch nog plotseling van ons is heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Axel, 26-8-1916 Axel, 5-8-2008 AxelC. J. Smies-de Visser ZevenbergenMarianne en Toon Vincent en Irene Suzanne en Marijn - Lobke AxelHerman en Corina Corr. adres: Stationsstraat 28 4571 LB Axel Zaterdag 9 augustus is er vanaf 10.30 uur gelegenheid tot condoleren in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel, waarna om 11.00 uur de afscheidsdienst aan vangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Vrijdag 8 augustus is er van 19.00-19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. Dag lieve vriend Gillis Je maakte echt deel uit van onze familie. We zullen je missen. Ma van Noorden-Nieuwenhuize Oostburg Wim en Lea en kinderen Jeannet en Dook kinderen en kleinkinderen Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-dirigent en erelid J.P. Smies In 1943 heeft hij het Kerkkoor der Ned. Hervormde gemeente te Axel opgericht. Hij was 52 jaar dirigent van ons koor, de liefde voor zijn koor, zijn grote inzet en geduld hebben wij zeer gewaardeerd. We wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Bestuur, leden en dirigente van het Samen op Weg kerkkoor te Axel Axel, 4 augustus 2008 Tot onze grote droefheid ging van ons heen, na een zeer moedig gedragen lijden, onze schoondochter, schoonzuster en tante Lunet de Jong Wij wensen Foort en de kinderen veel sterkte in deze moei lijke dagen. Namens allen: Mevrouw M.C.E. Oskam Minnaard-de long Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante M.G. Nelisse-Dalebout N.D. Stoel-Dalebout G.J. Dalebout-Elenbaas H.G. Dalebout-Gouloze M.G. Muste-Dalebout H. Muste J.J.H. Bouterse neven en nichten 5 augustus 2008 ii Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve schoonzusteren tante M.G. Nelisse-Dalebout Namens de familie Nelisse Neven en nichten Kamperland 3S82

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 60