OQO
Sport
2oo2
Voor de actuele berichtgeving vanuit Peking
NOS uitzendschema Olympische Spelen
Sporten te zien in de dagelijkse live-uitzending op Nederland 1
t
Olympische medailles
Kijk op: www.pzc.nl/olympische spelen
PZC Donderdag 7 augustus 2008 |3i
(wijzigingen voorbehouden)
Programma
Datum
Uitzendtijden
Zender
NOS Olympische Spelen
Flitsjournaal
9-23 aug 20.30 -21.25 uur Ned. 1 Een overzicht van de dag met alle hoogtepunten
9-24 aug Ned. 1 Onderdeel van het NOS Journaal
NOS Studio Sportzomer
7-23 aug
24 aug
22.20 -23.05 uur
20.30-21.30 uur
Ned. 1 Mart Smeets presenteert dagelijks het late avondprogramma live vanuit het Holland
Heineken House in Peking
7 aug
8 aug
9 aug
10 aug
11 aug
12 aug
13 aug
14 aug
15 aug
16 aug
17 aug
18 aug
19 aug
13.30-15.45 uur
Voetbal (Nederland-Nigeria)
13.55-17.30 uur
04.55-12.00 uur
12.00-16.00 uur
Openingsceremonie
Wielrennen (m, wegwedstrijd), turnen (m, kwalificatie), judo (voorronde v -
roeien (series)
Judo (finales v -48, m -60), zwemmen (series), turnen (m, kwalificatie)
m -60),
03.50-12.00 uur
12.00-17.55 uur
03.50-12.00 uur
12.00-17.00 uur
Turnen (m, kwalificatie), zwemmen (finales), judo (voorronde v-52, m -66), turnen (v,
kwalificatie), wielrennen (v, wegwedstrijd), roeien (series)
Voetbal (VS-Nederland), judo (finales v -52, m -66), zwemmen (series), turnen (v,
kwalificatie), hockey (v, Nederland-Zuid-Afrika, basketbal (m, VS-China)
Zwemmen (finales), judo (voorronde v -57, m -73), waterpolo (v, Nederland-Hongarije),
roeien (herkansingen)
Judo (finales, v -57, m -73), zwemmen (series), hockey (m, Nederland-Zuid-Afrika)
03.50-11.00 uur
11.00 -16.00/17.00 uur
03.50-11.00 uur
11.00-17.55 uur
Turnen (m, finale teams), zwemmen (finales), judo (voorronde v -63, m -81
Softbal (Nederland-China), judo finales v -63, m -81zwemmen (series), hockey (v,
Nederland-Korea)
Zwemmen (finales), turnen (v, finale teams), honkbal (Nederland-Taiwan), wielrennen (v,
tijdrit), judo (voorronde v -70, m -90), wielrennen (m, tijdrit), roeien (halve finales),
waterpolo (v, Nederland-Griekenland)
Voetbal (Nederland-Japan), judo (finales, v -70, m -90), zwemmen (series), softbal
(Nederland-Canada), dressuur (Grand Prix teams), hockey (m,
Nederland-Groot-Brittannië)
02.25-12.00 uur
12.00-17.55 uur
02.55-12.00 uur
12.00 -17.55 uur
02.55-12.00 uur
12.00 -17.55 uur
01.25 -12.00 uur
12.00-17.55 uur
Hockey (v, Nederland-China), basketbal (m), zwemmen (finales), honkbal
(Nederland-VS), turnen (m, finale ind. meerkamp), judo (voorronde -78, m -100), roeien
(finales)
Softbal (Nederland-Japan), judo (finales, v -78, m -90), zwemmen (series), dressuur
(Grand Prix teams)
Atletiek, zwemmen (finales), hockey (m, Nederland-Canada), turnen (v, finale ind.
meerkamp), judo (voorronde v 78+, m 100+), waterpolo (v, Nederland-Australië), tennis
(finales), baanwielrennen
Tennis (finales), judo (finales v 78+, m 100+), honkbal (Nederland-Japan), softbal
(Nederland-Venezuela), zwemmen (series), atletiek, paardensport (kwalificatie
springen)
Atletiek, zwemmen (finales), badminton (v, finale enkelspel), hockey (v,
Nederland-Australië), zeilen (medalraces), roeien (finales), tennis (v, finale enkelspel),
baanwielrennen
Tennis (v, finale enkelspel), softbal (Nederland-Australië), honkbal (Nederland-China),
atletiek, paardensport (dressuur)
Atletiek (v, marathon), hockey (m, Nederland-Australië), zwemmen (finales),
baanwielrennen, zeilen (medalraces), roeien (finales), tennis (m, finale), baanwielrennen
Turnen (toestelfinales), badminton (m, enkelspel), atletiek, paardensport (finale
springen teams), tafeltennis (v, finale teams), softbal (Nederland-VS)
02.55 -12.00 uur
12.00-17.00 uur
02.25 -12.00 uur
12.00-17.00 uur
Atletiek, softbal (Nederland-Taiwan), triatlon (v), zeilen (medalraces), baanwielrennen
Turnen (toestelfinales), honkbal (Nederland-Cuba), hockey (v, Nederland-Spanje),
atletiek, paardensport (finale springen teams), tafeltennis (m, finales teams)
Hockey (m, Nederland-Pakistan), atletiek, triatlon (m), honkbal (Nederland-Canada),
zeilen (medalraces), baanwielrennen
Turnen (toestelfinales), atletiek, paardensport (dressuur GP vrije oefening)
Ontwerp: Xiao Yong, gebaseerd op
antieke Chinese schijf van jade.
20 aug
Jm 21 aug
02.55-11.00 uur
11.00-17.00 uur
02.55-12.00 uur
12.00-17.55 uur
Wielrennen (BMX), zwemmen (v, 10 km open water), softbal (v, kruisfinales), honkbal
(Nederland-Korea), zeilen (medalraces)
Softbal (v, 3e/4e plaats), hockey (v, halve finale), atletiek
Atletiek, wielrennen (BMX), zwemmen (m, 10 km open water, beachvolley (v, finale),
zeilen (medalraces)
Softbal (finale), waterpolo (v, 3e/4e plaats en finale), hockey (m, halve finale), ritmische
gymnastiek (kwalificaties), voetbal (v, finale), atletiek, paardensport (finale springen)
22 aug
23 aug
02.55 -12.00 uur
12.00-17.55 uur
05.50-12.00 uur
12.00-17.55 uur
Atletiek, beachvolley (m, finale), mountainbike (v, crosscountry)
Hockey (v, 3e/4e plaats en finale), ritmische gymnastiek (kwalificatie), atletiek,
tafeltennis (v, enkelspel finale), basketbal (m, halve finale)
Voetbal (finale), mountainbike (m, cross country), handbal (v, finale)
Hockey (m, 3e/4e plaats en finale), honkbal (finale), ritmische gymnastiek (finale
meerkamp ind.), atletiek, boksen (finales), volleybal (v, finale), tafeltennis (m, finale
enkelspel), basketbal (v, finale)
24 aug
01.25-04.00 uur
05.00-13.00 uur
14.00-17.55 uur
Atletiek (m, marathon)
Ritmische gymnastiek (finale teams), volleybal (m, finale), waterpolo (m, finale), boksen
(finales), basketbal (m, finale), handbal (m, finale)
Sluitingsceremonie
Voorzijde
voorgeschreven ontwerp door
IOC. Nikè, Griekse godin van de
overwinning in Panathinaiko
Stadion, Athene.
Achterzijde:
ingelegd met 3 soorten jade;
goud heeft een witte jade ring,
zilver een lichtgroene en brons
donkergroen. In het metalen
hart is het embleem van de
Spelen in Peking gegraveerd.