Op zoek naar de ZEUMERHIT omroep zeeland Vakantie in Zeeland is niet alleen zon, zee en voor deze scherpe vuurwerk-foto. De Zomerre- die mensen toesturen een origineel exemplaar, strand. Dick Geuze uit Oostkapelle was getuige dactie vindt dit een mooie foto en beloont de De inzender krijgt de strandtas toegestuurd. Fo- van het zomeravondvuurwerk in zijn dorp. Tij- inzender met een PZC-strandtas. to's inzenden kan via www.pzc.nl. Klik op 'foto' dens het kijken wist hij ook nog tijd te maken De Zomerkrant selecteert elke dag uit de foto's en vervolgens op 'stuur foto'. Uit de drie genomineerde nummers in de Zomerkrant van gisteren koos u Als de klok van Arnemuiden van De Havenzangers tot Zeumerhit van de Dag. De redactie van de Zomerkrant gaat elke dag de straat op om te verne men welk liedje u wil voordragen als Zeumerhit. We zijn natuurlijk ook benieuwd naar de herinneringen die u bij dit zomerse liedje hebt. U kunt vandaag tot 16.30 uur stem men op de hiernaast genomineerde nummers. Dat kan via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. De genomineerde liedjes worden tus sen 9.00 en 12.00 uur gedraaid in het programma De Ochtend van Om roep Zeeland. Om 17.25 uur speelt Omroep Zeeland het winnende nummer a£ Rond die tijd staat de ti tel van dat liedje ook op www.pzc.nl Kabel: 87.6 FM; Ether: 87.9 FM Arcos (39) en Elna Boot (40) uit Bordeaux (F) Nomineren: 'Le plat pays' Van: Jacques Brei Motivatie: „Zelf (Elna Boot red.) heb ik Jacques Brei in Nederland le ren kennen; ik ben in Middelburg opgegroeid. Sinds een paar jaar woon ik in Bordeaux. Vrijwel elke zomer ga ik terug naar Zeeland; blij dat ik dan weer terug ben in mijn ei gen platte land, zoals Brei ook heel erg treffend zingt." Eileen (76) en Adriaan (75) Schee- meijer uit Souburg Nomineren: 'Cruising down the Ri ver (on a Sunday afternoon)' Van: Blue Baron Russ Morgan Motivatie: „Als Engelse (Eileen - red.), vind ik het leuk om een Engels nummer te nomineren. Ik heb jarenlang met mijn man geva ren op de lijn Amsterdam-Basel. On ze kinderen zaten op een internaat. Het was altijd feest als ze in de va kanties weer aan boord kwamen." Mare du Pon (41) uit Haarlem Nomineert: 'Can you hear me' Van: Enrique Iglesias Motivatie: „Deze zomer bestond voor mij bijna alleen maar uit voet bal. Ik ben zelf naar de wedstrijd Ne derland - Frankrijk geweest in Bern. Dat was een groot festijn. Met alle supporters heb ik de mars naar het stadion gelopen. Toen klonk ook dit nummer, dat naderhand in de hitpa rades kwam te staan, een echte zo merhit dus."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 17