Familieberichten Colofon Familieberichten Theodora Hendrica Cornelia Freriks-Rietveld Thea 24 I Woensdag 6 augustus 2008 PZC sd Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail p2cfam1iieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Eef Boelhouwer 25-8-1975 3-8-2008 Lieve Eefje Niet meer wij samen Nooit meer kriebels Nooit meer lachen Nooit meer 'welterusten liefje' Voor altijd zonder mijn maatje x van je meisje Dag mijn lieve jongen Ik ga je ontzettend missen Mam Marscha Gerda en Hans t Ad en Marianne Ramon en Monique Remco en Alice, Maybel Heemisseweg 124 4461 PX GOES Kom zoals Eef gewild zou hebben. De crematieplechtigheid zal vrijdag 8 augustus om 13.00 uur plaatsvinden in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangst kamer van het crematorium. Diep geschokt en met veel verdriet vernamen we het plotselinge overlijden van onze neef Eef Boelhouwer lieve zoon van onze zus Gerda en lieve partner van Marscha. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Gerda, Marscha en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. lannie de Koe-Coesijns Tinie de Kam-Coesijns Miep Caljouw-Coesijns Neven en nichten Lieve Eef de Krab, Goofy, Goudglans Waarom Lieve Eef, Nooit meer voetballen, Nooit meer lachen, Nooit meer dollen, Nooit meer samen een biertje drinken, Nooit meer Alleen de mooie herinneringen blijven, We zullen je zo missen lieve Eef Bal Suus Frank, Ilona, Jayden Wally, Heieen, Mare Richard, Sandra, Mick Pino, Jeanita, (oy |ohn, Ilona, Romée Leon, Monique, Mick Martin, Anita, Lotte Edwin, Joyce, Doug, Flenn, Megan Lennard Karlijn Niels Marloes Randy Kathelijn Bas, Beuz, Dré, Ramon Wij wensen Marscha en Gerda en Familie heel veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Een echte vriend is van ons heengegaan, die wetenschap is moeilijk te bevatten. Vaak zuilen we je nog tegenkomen, met wat je was en wat je zei. De lege plek. dat doet zo pijn. Maar in gedachten, zal je altijd bij ons zijn. Geheel onverwacht is overleden onze lieve vriend en maatje Eef Wij wensen Marscha, Gerda en verdere familie ontzettend veel sterkte met dit zware verlies. Richard Susanne Harald Andrea, Sven, Kim Silvan Jeroen Diana, Romi Jeroen Anouk, Xander, Yordi Thorsten Lydia Marco Wendy Martin Anciella, Lieke Bram Richard Marloes, Maud, Evi Miriam Melchior, Brett Ronald Fatima Geschokt hebben we kennisgenomen van het plotseling overlijden van Eef Boelhouwer partner van onze gewaardeerde medewerkster Marscha van de Laar Wij wensen Marscha en verdere familie veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Directie Noordzee Residence de Banjaard Roompot Vakanties Verschrikt en ontzet hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Eef Boelhouwer partner van onze lieve collega Marscha van de Laar Wij wensen Marscha en verdere familie veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Marscha, we denken aan je! Alle collega's van Noordzee Residence de Banjaard Tot ons bijzonder leedwezen vernamen wij, dat Eef Boelhouwer speler van het Zaalvoetbalteam Corstanje Assurantiën, Goes onverwachts is overleden. Wij wensen zijn nabestaanden heel veel kracht en sterkte toe voor dit grote verlies. Namens zaalvoetbalvereniging "De Bevelanden" Goes Met grote verslagenheid bereikte ons het trieste bericht van het plotseling overlijden van ons zeer gewaardeerd lid Eef Boelhouwer Onze gedachten gaan uit naar Marscha en familie. Bestuur en leden S.V. Apollo 69 Eef Jouw plaats in ons team is onvervangbaar. We zullen je heel erg missen. We wensen Marscha, Gerda en verdere familieleden heel veel sterkte toe Silvan Almekinders Thorsten Clarisse Jeroen Corstanje Martin Corstanje Marco Fieman Marco Fokke Leon van Ooijen Pim Wedding Zaalvoetbalteam: Corstanje Assurantiën Geheel onverwachts en veel te vroeg moeten wij afscheid nemen van onze voetbalvriend Eef Onze gedachten gaan uit naar familie en vriendin Marscha. De 1 e Selectie en Begeleiding van S.V. Apollo 69 "Wat voortduurt, is de voorbije tijd." Kester Freriks Na een leven dat gekenmerkt werd door warmte, hartelijkheid en liefdevolle zorgzaamheid, is overleden onze moederen oma sinds 15 november 1988 weduwe van Willem Freriks Arnhem t Middelburg 7 april 1922 3 augustus 2008 De laatste twee jaar woondeThea in de Oesterschelp van verzorgingstehuis Buitenrust te Middelburg, waar zij met liefde werd omringd. Goes: Rien Freriks Marleen Freriks-Spelier (in herinnering) Els Hamelink-Freriks Dardilly: Sacha Nardone-Freriks (Frankrijk) Fabrice Nardone Raphael en Bastiaan Goes: Mireille Freriks Koudekerke: Eveline Ravays-Freriks René Ravays Albany: Joris Ravays (W.Australië) Domini Ravays-Upson Koudekerke: JasperRavays Correspondentieadres: Boomgaard 5A 4371 CM Koudekerke De crematie zal plaatsvinden op vrijdag 8 augustus 2008 om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid om de familie te condoleren. Bedroefd, omdat wij haar moeten missen, geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Clasina Cornelia Gouw-Looij weduwe van Hugo Willem Gouw in de leeftijd van 82 jaar. Maarssen: Bertha Geelhoed-Gouw Wim Geelhoed Jan-Willem en Rika Lian en Jeroen Hugo en Annelies Corina en Barry, Youri Goes: Kees Gouw Claudia en Niels Maikel Goes, 4 augustus 2008 Zorgcentrum 'Rehoboth' Correspondentieadres: Groeweg 8,4462 RC Goes. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal D.V. worden gehouden vrijdag 8 augustus om 12.30 uur in de zaal van Zorgcentrum 'Rehoboth', Bergweg 1 te Goes, waarna aansluitend omstreeks 13.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Voor aanvang van de rouwdienst is er vanaf 12.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in 'Rehoboth'. Na de begrafenis is er in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelie ve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze goede vriend Izaak Kooien Hij was vele jaren onze trouwe medewerker op Arendsrust. Wij leven met zijn kinderen en verdere familie mee. Pie en Gilles de Jager

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 56