Familieberichten Colofon Familieberichten Verjaardag Pieternella Geerse-Abrahamse 24 I Dinsdag 5 augustus 2008 PZC sd Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamiliebehchten@weaenemieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Zondag 10 augustus wordt ik 98 jaar. Wie mij wil feliciteren is van harte welkom tijdens de receptie op zaterdag 9 augustus van 15.30 tot 17.30 uur in het Jeugdgebouw aan de Markt in Westkapelle. E. Roelse-Minderhoud Noordstraat 2 4361 BM Westkapelle Na een lange periode van ziek zijn hebben wij afscheid moeten nemen van mijn iieve zorgzame vrouw, onze lieve moederen oma -Nel- Ovezande, 21 juni 1925 Vlissingen, 2 augustus 2008 Vlissingen: DickGeerse Goes: Elma Serlo Delft: Jan en Irma Thailand: Ruud en Pat Chris Onze dank gaat uit naar de medewerkers van verpleegtehuis "Ter Reede" aan de Vondel laan te Vlissingen voorde liefdevolle verzorging. Vredehoflaan 324 4382 CJ Vlissingen Nel is overgebracht naar het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20 te Vlissingen alwaargeen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op vrijdag 8 augustus om 14:00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Het werd steeds stiller. Nu is het stil. Rust zacht. Elma Van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa Adam van der Jagt weduwnaar van Kornelia Lijntje Maria Lindhout Tholen, 29 juni 1917 Vlissingen, 3 augustus 2008 Ad van der Jagt Marieke Franken Sebastiaan Corrie den Engelsman-van der [agt Marco den Engelsman Ewout, Tommy, Nikie Correspondentieadres: Grote Abeele 14,4388 VW Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 7 augustus van 12.45 tot 13.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal er aldaar een herdenkingsbijeenkomst worden gehouden waarna de begrafenis zal plaatshebben om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd uitvaartcentrum. Geheel onverwacht is uit ons midden weggenomen onze zwager, oom en oudoom Adrie Haak Sinds 25 oktober 2007 weduwnaar van Gré Boogaard 26 februari 1921 03 augustus 2008 Middelburg, Suus Wondergem-Boogaard Grijpskerke, Bets Boogaard-Poppe Grijpskerke, Rie Boogaard-Duvekot Koudekerke, Piet Boogaard Grijpskerke, Kees Boogaard Ad Boogaard-Janse neven en nichten Wij ontvingen het bericht dat onze oud-commandant en erelid is overleden. PIET VAN ANTWERPEN We wensen de familie veel sterkte toe. Brandweerkorps Nieuwdorp De Here zal uw uitgang en ingang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid Psalm 121, vers 8 De Here heeft opgenomen in Zijn Heerlijkheid onze geliefde vader, opa en overgrootvader Hendrik Cornelissen weduwnaar van Magdalena Hamelink in de gezegende leeftijd van 98 jaar. Berkel en Rodenrijs: Jan Cornelissen Hardinxveid- Giessendam: Truus Evertse-Comelissen loop Evertse Marjolein en Teunis - Nomie Rianne en Timo - Lennard, Joost Dick en Evelyn - Patrick, Lesley Zaamslag, 2 augustus 2008 Correspondentieadres: Groot Veldsweer 59 3371 CB Hardinxveld-Giessendam De samenkomst van Woord en Gebed zal D.V. gehouden worden op donderdag 7 augustus om 14.00 uur in de Gere formeerde Kerk. Temeuzensestraat 32 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze broer, schoonbroer en oom Adriaan Pieter Haak weduwnaar van Margaretha Maatje Boogaard Familie Haak Familie Hamelink Familie Riemens De Heer is mijn herder Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat is overleden onze vader, schoonvader en opa Adriaan Pieter Haak Adrie sinds 25 oktober 2007 weduwnaar van Margaretha Maatje Boogaard in de leeftijd 87 jaar. Johanna (in herinnering) Terneuzen: Trudy en Werner van der Bent-Haak Laura en Christian Christian Goes: Suzanna en Frank Zilverentant-Haak Jark en Suzanne Renée Terneuzen, 3 augustus 2008 van Diemenstraat 43 Correspondentieadres: de Doelderstraat 11 4531 HX Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 6 augustus van 19.45 tot 20.15 uur in het uitvaartcentrum, Hughersluys 22 te Terneuzen. De dienst van Woord en Gebed, waarvoor u wordt uit genodigd, wordt gehouden op donderdag 7 augustus om 14.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met droefheid ontvingen wij bericht van het plotselinge overlijden van ons lid Lily van der Geugten Lily was sinds 1980 lid van onze tennisvereniging en speelde nog wekelijks haar partijtje tennis. Bestuur en leden tennisvereniging LTC De Schelde Lieve Lunet Achter tranen van verdriet, schuilt de glimlach van herinnering! Je nichtje Els Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het over lijden van Lunet Goedegebure echtgenote van onze collega Foort de Jong Wij wensen Foort, Marijn en Marioes heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers Thermphos International B.V. Het bericht dat Lunet Goedegebure echtgenote van onze collega Foort de Jong is overleden heeft ons diep geraakt. Nadat er steeds toch weer hoop leek te zijn bleek haar strijdlust en moed niet opgewassen tegen de slopende ziekte die haar heeft getroffen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Foort, zijn kinderen en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Vlissingen. 4 augustus 2008 Collega's Thermphos Holding Thermphos International Thermphos Dequest

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 56