Familieberichten opzegaienst Voor meer familieberichten zie pagina 40 26 I Dinsdag 5 augustus 2008 PZC ik zal in het huis des HEREN verblijven tot in lengte van dagen. Psalm 23 6b Er is verdriet in ons gezin nu, na een leven vol zorg voor allen die hem lief waren, door de HERE is weggenomen, mijn lieve man en trouwe maatje, onze goede en altijd zorgende vader en grappige opa Jan Cornells Kesteloo 30-07-1927 Kerkwerve 03-08-2008 We zijn God dankbaar voor ruim 53 jaar huwelijkstrouw en voor al het goede wat we in hem mochten ontvangen. Verder zijn we dankbaar dat meer lijden hem bespaard is gebleven. En van Hem verwachten we nu troost om de toekomst, vol goede moed, in te kunnen gaan. Kerkwerve, Gré Kesteloo-Berrevoets Brouwershaven, Henk Kesteloo Kerkwerve, Ad en Nelly Kesteloo-Mol Adriaan, Marlt Kerkwerve, Hans Kesteloo Kerkwerve, Carolien en Rinus Kleppe-Kesteloo Raoul, Veerle, Camiel Vroonstraat 18 4321 AG Kerkwerve Op donderdag 7 augustus 2008 D.V. willen we samenkomen in de kerk van de Protestantse gemeente aan de Weelweg te Kerkwerve, het Huis dat pa Jan zo lief was, en waar hij enkele tientallen jaren met veel plezier koster is geweest. We willen God danken voor zijn leven en Hem bidden om kracht voor de toekomst. Voor de dienst is er van 13.00 tot 14.00 uur gelegenheid de familie te condoleren in '"t Kerkerf" aan de Ring te Kerkwerve. De dienst begint om 14.15 uur en zal worden geleid door pastor P. Riemens. Iedereen die pa Jan een warm hart toedroeg is welkom. Daarna zaaien we zijn lichaam op de begraafplaats te Kerkwerve, waar het rusten mag tot de Jongste Dag. Na de begrafenis willen we met familie in alle rust nog samenzijn in '"t Kerkerf". - Liever geen bezoek aan huis Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom. Jan Kesteloo C.H. Kesteloo M.Kesteloo-Hage Henk en Joke Kesteloo-Hendrikse Corrie en Piet Berrevoets-Kesteloo Kinderen en kleinkinderen Zierikzee 3 augustus 2008 Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Jan Cornells Kesteloo in de leeftijd van 81 jaar Haule: Kerkwerve: Schuddebeurs: Oosterland; Zierikzee: Zonnemaire: Kerkwerve: Kerkwerve, 3 augustus 2008 Bep en Drikus Rinus en Gré Riet en Nico Jaap en Pia Wim en Greetje Piet en Corrie Kees en Ria Adrie en Suus Nel en Gerard Tineke en Menno Simon en Mia Hanneke en Leen Neven en nichten Ome Jan Bedankt voor alles wat je voor ons gedaan hebt, we zullen je missen. Ciska en Jan Indy en Senna Ferrie en Nady Helaas is overleden onze beste buurman Jan Kesteloo Wij wensen Gré, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Mevrouw J. Tichem Mevrouw A. Meerdink Mevrouw B. Stouten-v. Burg De heer W. Rotte Familie G. Hoogendoorn Familie A. Passchier Familie H. Lukus Familie W. Steunenberg Kerkwerve. 3 augustus 2008 Na jaren met veel mooie herinneringen hebben wij, met droefheid, kennisgenomen van het overlijden van onze oud-buurman Jan Kesteloo Wij wensen Gré, kinderen en kleinkinderen alle sterkte toe. Rinus en Adri Chris en Ina Anneke en Joop (in herinnering) Krijn en Martha en de kinderen Kerkwerve, Vloedstraat 2008 Veilig in Jezus armen Na een lang bewogen leven hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde, markante moeder en grootmoe Elizabeth Adriana Cornelia Koeiiers-Bustraan Bep Echtgenote van Adriaan Jacobus Koeijers 15 oktober 1960 Goes Middelburg 13 maart 1913 3 augustus 2008 Newcastle Canada: Ank de Plaa-Koeijers Case de Plaa in herinnering Ellen en Paul Michael, Jake, Nicole Angélique en Christoph Amélie, Kai Casey en Tina Joseph Middelburg: Aaf Onderdijk-Koeijers Sjaak Onderdijk Liset en Rein Esmée, Eline Madeion en Mark Werner, Maud Dinteloord: Bep de Nood-Koeijers Ko de Nood Roos en Paul Nina, Sofie Marjolein Rob en Ingrid Mamont Frankrijk: Cees Koeijers Addy Koeijers-Dekker Archi Nela en Rob Jesper, Tristan Onze bijzondere dank aan alle personeel en vrijwilligers van Swerf-Rust die haar leven aangenamer maakten. Middelburg, Zorgcentrum "Swerf-Rust" L. Stommesweg 1, kamer 123 4335 AX Middelburg. Moes, grootmoe is thuis in Swerf-Rust, waar u afscheid kunt nemen op dinsdag en woensdag van 16.00 tot 18.00 uur. De dankdienst zal worden gehouden op donderdag 7 augustus om 13.30 uur in de Gereformeerde kerk, Noordweg 372,4333 KJ Sint Laurens. Aansluitend vind de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te Sint Laurens. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de Gereformeerde kerk. fllensenlinq.nl Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Na een noodlottig ongeval is onverwacht van ons heen gegaan onze vader, opa en overgrootvader Izaak Marinus Koole Wissenkerke, 16-05-1924 f Brussel, 01 -08-2008 Voor ons blijven vele vragen onbeantwoord. Swifterbant: Jean-Paul en Paula Emmeloord: Christine en Gerard Oost-Souburg: Adrie Vlissingen: Marie Louise en Hans Wintzenheim (Frankrijk): Lucie Lewedorp: Henk en Jeanette Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Verdilaan 9 4384 LB Vlissingen Onze vader en opa is opgebaard in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, waar u donderdag 7 augustus van 11.30 tot 11.45 uur nog even bij hem kunt zijn. Aansluitend willen wij om 12.00 uur afscheid van hem nemen in de aula van bovengenoemd rouwcentrum, waarna om plm. 13.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Hierna bent u opnieuw welkom in het rouwcentrum te Goes om de familie te condoleren. Op vrijdag 1 augustus is onverwacht overleden onze Opa Izaak partner van onze overleden moeder Corrie van Dixhoorn-van Dienst Wij zullen opa heel erg missen. Oud-Beijerland: Laurien en Ko Judith en Steven Jasmijn en Florien Froukeen Corné Kloetinge: Cobie en Jan Sandra en Jan Martijn en Stefan Dick en Jessica Oud-Beijerland, 2 augustus 2008 Bedroefd namen wij kennis dat onverwachts door de Heere uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Izaak Koole M. Koole T, Koole-Louwerse M. Koole A. Koole T. Heijstek-Koole J. Heijstek W. Koole J. Koole-Steketee L. Paauwe-Koole S. Paauwe L. Koole C. Koole-Steketee S. Koole-Bassie J. Koole M. Koole-Huizer P. Koole A. Koole-van der Maale Neven en nichten Vrijdag 1 augustus is onverwacht overleden Izaak Koole vele jaren de partner van onze overleden zus Corrie van Dixhoorn-van Dienst Wolphaartsdijk: Annie de Blaey-van Dienst Levien de Blaey Wolphaartsdijk: Riet Schuit-van Dienst Goes: Kees van Dienst Francien van Dienst-Tavenier Arnemuiden: Nelleke Verboom-van Dienst Joop Verboom Neven en nichten Goes, 4 augustus 2008 n3 .gjiinncqE ï£g»t; .jam. i-jin 'fes tbjh Lqhs.r IJ.VJOI r.LA.k l JJJGJ 4 :.L, .'.'V.!Oi CA

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 50