Op zoek naar de ZEUMERHIT In 0e vroege uurtjes zeksiüto; Dinsdag 5 augustus 2008 Ook in de drukke zomermaanden biedt Zeeland hier en daar een verlaten vergezicht. Je moet al leen bereid zijn op tijd op pad te gaan. Peter de Zeeuw ving de vuurtoren van Breskens vanaf de Panoramaweg in zijn lens. „In de vroege uurtjes, ruim voor de dagelijkse 'strandinvasie'", meldt hij. De foto levert hem een PZC-strandtas op. Wie daarvoor ook in aanmerking wil komen, surft naar pzc.nl en stuurt een originele foto. Uit de drie genomineerde nummers in de Zomerkrant van gisteren koos u Surfin' van the Surfers tot Zeumer- hit van de Dag. De redactie van de Zomerkrant gaat elke dag de straat op om te verne men welk liedje u wil voordragen als Zeumerhit. We zijn natuurlijk ook benieuwd naar de herinneringen die u bij dit zomerse liedje hebt. U kunt vandaag tot 16.30 uur stem men op de hiernaast genomineerde nummers. Dat kan via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. De genomineerde liedjes worden tus sen 9.00 en 12.00 uur gedraaid in het programma De Ochtend van Om roep Zeeland. Om 17.25 uur speelt Omroep Zee land het winnende nummer af Rond die tijd staat de titel van dat liedje ook op www.pzc.nl Kabel: 87.6 FM; Ether: 87.9 FM Marinka Hollestelle (37) uit Yerse- ke Nomineert: 'Laat de zon in je hart' Van: René Schuurmans Motivatie: „Als echte Yersekenaar zijn de Mosseldagen in augustus na tuurlijk een traditie binnen onze fa milie. Mijn broer heeft nog steeds een boot. Slechts eens per jaar ga ik weer mee aan boord. Op de boot van mijn broer zit ook een Skihut, waar het liedje van René Schuur mans veelvuldig werd gedraaid." Lucy Kosten - de Koeijer (43) uit Yerseke Nomineert: 'Let's get loud' Van: Jennifer Lopez Motivatie: „Als ik dit liedje hoor denk ik meteen aan zon, warmte en vakantie. Het is een lekker up-tem- po nummer waar ik blij en gezellig van word. Op mijn werk draaien we dit nummer vaak, waarbij mijn colle ga en ik even los gaan. Het liedje is al wat ouder, maar het verveelt nooit." Marvin Verweij (22) uit Achthuizen Nomineert: 'Vamos a la playa' Van: Miranda Motivatie: „Binnenkort ga ik einde lijk op vakantie, ik heb er helemaal zin in. We gaan met een groep vrienden naar Blanes in Spanje, lek ker fout haha. Dit liedje draai ik nu erg vaak als we naar het strand gaan, om alvast in de stemming te komen voor de vakantie. Hoewel het liedje al wel oud is, blijft het leuk."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 31