Familieberichten >V>7 - mmI 8 I Maandag 4 augustus 2008 PZC Strooi uit mijn as voor alle winden opdat wat mijn lichaam was de weg kan vinden naar alles wat het eens beminde naar wolk en zee en zich daarmee verbinde. Rina Verdrietig om het verlies en dankbaar voor de goede herinneringen, is totaal onverwacht overleden onze lieve, levenslustige moeder, schoonmoeder en oma Zegerina Nelly van den Ouden-Hanse Rina sinds 1972 weduwe van Jacques van den Ouden 5 augustus 1924 1 augustus 2008 Lianne Weijers-van den Ouden Cor Weijers Nienke en Martijn Elke en Jeffrey Erik van den Ouden Monique van den Ouden-van Berkel Iris Dylan Kreeftstraat 5 4301 ZEZierikzee Woensdag 6 augustus om 15.00 uur nemen we afscheid van haar in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. A Is ik loop langs het strand moet ik altijd dicht bij de zee zijn. Ik loop dan aan het randje en zij streelt mijn voeten. Onverwachts is van ons heengegaan onze lieve zuster, schoonzuster en tante Zegerina Nelly van den Ouden-Hanse - Rina J.S.M. Hanse D. Hanse-Verton Monique en Johan Martine en Karsten Kerkwerve, 1 augustus 2008 De laatste waarmee ik het verleden kon delen. De schakel met onze jeugd heeft me verlaten. Rina lieve schoonzus, je was er altijd als je nodig was. Ik zal je missen, maar eens zien we elkaar weer. Tot ziens. Rina van den Ouden-Hanse loop Evers-van den Ouden Terneuzen, 1 aug. 2008 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze tante Rina van den Ouden-Hanse Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Nieuwerkerk: Greet van den Ouden Zierikzee: Han en Ally van den Ouden Almere: Jan en Elly Evers Terneuzen: Theo en Annette Raayen Lieve Rina, We zullen je erg missen. Lenie Ria Ineke Een reis over de toppen en diepe dalen is voltooid. Dankbaar voor een leven dat in het teken stond van goedheid, eenvoud en eerlijkheid hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en groot-oma Cornelia Riemens in de leeftijd van 83 jaar. Oudelande: Huigje en Jan Nijssen-Dieleman Vogelwaarde: Anneke en Saam Nijssen-Dieleman Arnhem Els Dieleman De Heen: Willie en Jeroen Ghuijs-Dieleman Zaamslag: Henk Dieleman Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, 2 augustus 2008 Corr.adres: Populierenstraat 30,4581 BS Vogelwaarde De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 7 augustus om 14.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Woensdag 6 augustus is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis 'Ter Schorre', unit R18, voor de liefdevolle verzorging. Vandaag bereikte ons het bericht van het overlijden van Jan Roovers "Onze" Korfbalverslaggever Wij wensen zijn vrouw veel sterkte toe Korfbalverenigingen: BKC Luctor Zaamslag Bedroefd, maar ook dankbaar dat verdere pijn bespaard is gebleven, hebben we afscheid moeten nemen van onze buurman Joos Walrave Wilhelminadorp: Piet en Ge Bolding Oudelande: Janet en Nico Vermue-Bolding Lisette, Remco en Martijn Wilhelminadorp: Bart en Jacqueline Bolding-Giesen Menno We wensen Rie kinderen en kleinkinderen veel sterke toe. Verdrietig, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn is bespaard, geven wij u er, mede namens onze kinderen en klein kinderen, kennis van dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze geliefde broer, zwager en oom Joos Walrave Ons medeleven gaat uit naar Rie, kinderen en kleinkinderen Goes, Bregtje W. de Leeuw-Walrave Lieven H. de Leeuw Willy P. de Pan-Walrave 's-Gravenpolder, Sien Walrave-Nijsse Oosterhout, Adrie J. Oele Dickie Oele-van den Berg Goes, 1 augustus 2008 Verdrietig, maar tevens opgelucht dat hij, na een moeilijke laatste weg, nu eindelijk vrij kan zijn, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve man, vader en opa Joos Walrave Geboren, 30 mei 1929 Wilhelminadorp overleden 1 augustus 2008 Wilhelminadorp: Rie Walrave-Oele Kloetinge: Maaike en Wim Sturm-Walrave Jasper, Rick Roodt Syre: Albert en Karine Walrave-Giles Jens, Silke Ellia, Elissa Luke, Stephanie, Alex Christinastraat 27 4475 AG Wilhelminadorp Dinsdag 5 augustus van 19.00 tot 19.30 uur kunt u van Joos afscheid nemen in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldelooze- pad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 6 augustus om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend kunt u de familie condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. wa Met leedwezen vernamen wij het plostesling overlijden van onze zeer gewaardeerde Keurmeester Ko Wisse Wij verliezen in Ko een bijzonder kundig controleur, die ons vele jaren zeer vakbekwaam heeft bijgestaan in het operationeel houden van ons bedrijf. Hij zal altijd in onze herinnering blijven. no more guns, no more bullets, no more cows Wij wensen Matty en de kinderen veel sterkte toe. Directie en medewerkers Fa. Gebrs. Gijzeis, Sluis Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Ko Wisse Genietend van het leven, warm en betrokken bij de mensen om je heen, zo blijf je in onze herinnering. We zijn blij met, en dankbaar voor, de fijne dagen die we samen met jou mee mochten maken Je jachtvrienden Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Ko Wisse Als bestuur van WBE "de Poel-Heinkenszand e.o." zullen we je missen. Je was een waardevol medebestuurder die met veel toewijding zijn werk deed. Dankbaar voor al het werk wat je voor de WBE hebt gedaan nemen we afscheid van je, rust zacht. Bestuur WBE "De Poel-Heinkenszand e.o. -s- -J-'.v - ...f ■- A ss/ V/- r r,-: :-V i.„ - .-.'V' De Heer is mijn Herder Psalm 23 De HEER heeft tot zich genomen Pie ter Wondergem sinds 30januari2006 weduwnaar van Adriana Wondergem-Cijvat 30 mei 1912 t 2 augustus 2008 Hoewel zijn levensavond moeitevol was, heeft hij zich altijd blijmoedig en gelovig gedragen. Vrouwenpolder: J. Wondergem N.A. Wondergem-v.d. Hoek Enschede: C. Voogd-Wondergem Almere: H. Bron A. W. Bron-Bergraat Putten: H.J.P. Bergraat C. Bergraat-Eigenraam Amersfoort:/.P. Bergraat D. Bergraat-Baron en achterkleinkinderen Met dank aan allen die hem in de afgelopen periode een liefdevolle verzorging hebben gegeven. Zorgcentrum, Nieuw-Sandenburgh Veere Onze vader en opa is thuis opgebaard. Schoolstraat 20a 4354 AK Vrouwenpolder De dienst van Woord en Gebed zal D.V. worden gehouden woensdag 6 augustus om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Schoolstraat 9 te Vrouwenpolder, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op de begraaf plaats te Vrouwenpolder. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 13.15 tot 13.45 uur in voornoemde kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen llit-VflCircUp ale*andramarkusse I l. Y V# V# I vJ ^^^uitvaartverzorging

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 8