DOMINICUS Ë*se familieberichten I v-M Colofon Familieberichten Johan Dogge Doggie SPECIALIST IN GEDENKTEKENS s§§- 11 mi 6 I Maandag 4 augustus 2008 PZC Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niefüw volledige factuuradres te vermeiden en uw telefoonrtilrnmér vo.or eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch,' opgegeven'advertenties. e-mail pzcfamiliebenchten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Wij zijn blij met de geboorte van onze kleindochter TESS Anna Elisabeth Geboren op 27-07-2008 Trotse ouders en grote broer zijn Hinne de Vries, Arianne Vreke en Sven We huilen om de stilte na jouw bestaan, het verdriet omdat er geen afscheid was. We huilen omdat jij zo eenzaam bent gegaan, omdat de doodjou zo plots heeft verrast. Nog steeds niet beseffend wat ons is overkomen, delen wij u mee dat plotseling van ons is heengegaan, onze lieve zoon, broer, schoonbroer, oom en vriend 16 januari 1966 t 30 juli 2008 Axel: J.P. Dogge M.J. Dogge-Heijdens L. van Smaalen Sluiskil: KathyenPiet Axel: Ingeborg t Axel: Esmeralda en Bram Colin Clinge: Robin Axel: Erwin en Natasja Annick Tristan Axel: Eric en Babs Kayleigh Tara Correspondentieadres: Jan van Eyckstraat 39 4571 LVAxel De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen wordt gehouden woensdag 6 augustus om 10.00 uur in crematorium "Terneuzen" Bellamystraat 28c, te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen, Onverwacht en veel te jong is onlangs overleden onze medewerker Johan Dogge lohan werkte bijna drie jaar bij Dethon, Eerst gedetacheerd en sinds ruim twee jaar bij de bezorgdienst als pakketbezorger. Bij de bezorgdienst heeft hij ook echt zijn plek gevonden. Wij verliezen met (ohan een gewaardeerde medewerker. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur, directie en medewerkers Dethon Volkomen onverwacht is tijdens zijn vakantie overleden onze collega Johan Dogge (ohan werkte als pakketbezorger voornamelijk in Terneu zen. Hij had zo zijn eigen wijken, waar de klanten konden rekenen op een vriendelijk woord. Johan was een zachtaardige man met op zijn tijd een gulle lach. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn familie en vrienden veel kracht bij het dragen van dit grote verdriet. Collega's Dethon Bezorgdienst Een enorm doorzettingsvermogen, kracht en moed konden haar toch niet langer bij ons houden. Diep bedroefd zijn wij dat we nu afscheid moeten nemen van onze liefste schat. Voor het vele geluk dat zij ons heeft geschonken zullen we haar eeuwig dankbaar zijn. Voor altijd in ons hart. Lunet Goedegebure echtgenote van Foort de Jong 2 augustus 1960 t 2 augustus 2008 Heinkenszand: Foort de long Goes: Marijnen Mandy Utrecht: Marloes Flamingostraat 12 4451 CH Heinkenszand De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 6 augustus om 13.00 uur in de "Barbesteinkerk", Clara's Pad 6 te Heinkenszand. Aansluitend zullen we haar begeleiden naar haar laatste rustplaats, de Algemene Begraafplaats van 's-Heer Arends- kerke te Eindewege. Hierna is er in de consistorie van de Barbesteinkerk gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis Tot ons grote verdriet is van ons heengegaan onze lieve, dappere en onvergetelijke dochter, zus en tante Lunet Goedegebure echtgenote van Foort de Jong moeder van Marijn en Marloes 's-Heer Arendskerke: Rinus Goedegebure Nelly Goedegebure-van de Guchte (in herinnering) Astrid Korstanje-Goedegebure William Korstanje David Liz 's-Heer Arendskerke, 2 augustus 2008 Heden ontvingen wij het droevig bericht dat na een langdurige ziekte is overleden onze nicht en achternicht Lunet de Jong-Goedegebure We wensen Foort, kinderen en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens alle ooms, tantes, neven en nichten Goedegebure, Nieuwdorp H.Goedegebure, Nieuwdorp Lunet, Lieve dappere vriendin. Wat zal ik je missen. Ans f Nauitimejen, brons, rvs of glas voor ieder budget en van klassiek tot modern K ONZE SHOWROOM IN DE REGIO Verrijn Stuartwcg 10 'esckapelle 4462 GE Goes &öX T. 01 13-277200 £v<-'g - SP WWW. DOMl NfCUSG EDEN KT E KE N S. N l. WESTKAPELLF. GOES DORDRECHT ROTTERDAM AMSTERDAM DUN HAAG ZOETERMEER wa Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden; Je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen, watje hebt geleden? En wie kan voelen watje hebt doorstaan Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze lieve moeder, schoon moeder, oma en vriendin Lucia Johanna Berkman weduwe van Freek van der Kant in de leeftijd van 66 jaar. Terneuzen: Willy en Bianca van der Kant-Blomme Freek Bas Bovenkarspel: Frank van der Kant en Elma Jonker Joost Ruud Daan Gent: Clothaire Ovaere 1 augustus 2008 Correspondentieadres: Margarethaweg 8 4533 AS Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 6 augustus om 14.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. - -m #fP® SM Te zijn bij wie er niet meer is heel diep in je gedachten Daar gaat een wonderlijke rust van uit en doet je stille pijn verzachten. Na een kortstondig ziekbed, waarin wij het onvermijdelijke afscheid zagen naderen, is rustig van ons heengegaan, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Adriana Noordhoek-van Gilst Sinds 25 mei 1998 weduwe van Gerard Adriaan Noordhoek 31 december 1916 ft augustus 2008 Riek en Kees Begthel-Noordhoek Kortgene: Wilco en Lien Rian en Kees Melissa, Melanie, Lisanne Kees en Victorien Noordhoek-Pap Dordrecht: Roy en Aart lessica Lineke en Bram Witte-Noordhoek Vrouwenpolder: Nadieh en Luuk Jalysa Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de Zorgstroom, Ziekenhuis Walcheren en 'l Gasthuis (afd. Watertoren) voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Zoekweg 18 4354 S( Vrouwenpolder Moeder is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1Er is aldaar gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 6 augustus a.s. van 13.00 tot 13.30 uur. De herinneringsbijeenkomst, welke geleid zal worden door Ds. C. Simons, zal aansluitend om 14.00 uur gehouden worden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na atloop is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. 1 Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 6