Op zoek naar de ZEUMERHIT éfiS omroep zeeland 'Beachcatering' noemt Marco Padmos uit Scha- mee van wat toeristen op het strand hebben keel. Oe foto levert Marco Padmos in elk geval rendijke zijn foto. Die biedt een leuk kijkje ach- achtergelaten. Al zijn ze bij dit soort dineetjes een strandtas op. Elke dag selecteert de Zomer- ter de schermen van een meeuwen-diner. Gratis niet erg aardig tegen elkaar. Hier geldt toch redactie een originele lezersfoto en beloont de en voor niets pikken de vogels een graantje echt het recht van de sterkste en de grootste maker ervan met een PZC-strandtas. Uit de drie genomineerde nummers in de Zomerkrant van zaterdag koos u 'Bridge over troubled water' van Si mon and Garfunkel tot Zeumerhit van de Dag. De redactie van de Zomerkrant gaat elke dag de straat op om te verne men welk liedje u wil voordragen als Zeumerhit. We zijn natuurlijk ook benieuwd naar de herinneringen die u bij dit zomerse liedje hebt. U kunt vandaag tot 16.30 uur stem men op de hiernaast genomineerde nummers. Dat kan via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. De genomineerde liedjes worden tus sen 9.00 en 12.00 uur gedraaid in het programma De Ochtend van Om roep Zeeland. Om 17.25 uur draait de omroep het winnende nummer. Rond die tijd staat de titel van dat liedje ook op www.pzc.nl. - ta Kabel: 87.6 FM; Ether: 87.9 FM Tineke de Ridder (65) uit Rilland Nomineert: 'Surfin' Van: The Surfers Motivatie: „Mijn dochter is vorig jaar op Bonaire getrouwd. Daar za gen we ontzettend veel mensen sur fen en wakeboarden. Zelf heb ik dat niet zo vaak gedaan. Natuurlijk was het op Bonaire ook erg zomers weer. Ook al is het liedje Surfin', niet gedraaid op de bruiloft zelf, het herinnert me wel aan dat be langrijke moment in mijn leven." Renske de Wijs (36) uit Goes Nomineert: 'Tell It to My Heart' Van: Taylor Dayne Motivatie: „Deze gouden oude vind ik nog steeds heel erg leuk. Je hoeft het maar even te neuriën en je bent al blij en in een zomerse stemming. Van origine kom ik uit Yerseke, nu woon ik in Goes. De Mosseldag in Yerseke was natuurlijk altijd vaste prik. Begin jaren negentig werd dit liedje daar enorm veel gedraaid, we hebben er eindeloos op gedanst." Natalia Caiulo (8) uit Wommelgem (BE) Nomineert: 'La Camisa Negra' Van:Juanes Motivatie: „Dit liedje was vorig jaar populair en doet me denken aan de vakantie naar papa in Le Havre. Mijn Italiaanse vader is voor zijn werk veel op reis, daarom is het fijn om samen met hem vakantie te vie ren. De Franse kindjes dansten veel op dit nummer. Ook werd het veel gedraaid bij de trampolines."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 39