'Ronaido Het is aanhaken of afhaken bij zorgt voor 9 onrust bij Real' Valverde stelt in San Sebastian kandidatuur voor gouden plak riïr. zeeland 26 ciug t/m sept 2008 v nazomerfestival.nl ZIIK€ -dood en ontwaken Ruud van Nistelrooij vindt dat transferzaak uit de hand loopt. Spaanse renner vindt bevestiging dat hij Tour goed heeft doorstaan. 24 Maandag 4 augustus 2008 PZC MADRID - Ruud van Nistelrooij vindt dat het gedoe rond de moge lijke transfer van Cristiano Ronai do naar Real Madrid onrust in het team veroorzaakt. Real is de hele zomer al bezig Ronaido binnen te halen, maar Manchester United wil de Portugese spits absoluut niet laten gaan. „Het is veel te ver gegaan, het is een enorme issue in Spanje. Het loopt een beetje uit de hand", zei Van Nistelrooij in Londen. „Een aantal van onze spelers vindt dat alles tegenwoordig over Ronaido gaat en niet over het huidige team en onze eigen vedettes." De Nederlandse international denkt overigens dat Ronaido ge woon bij Manchester United blijft. Van Nistelrooy was in Engeland voor het Emirates-toernooi, waar aan hij met Real Madrid deelnam. Na de 2-1-zege op Hamburger SV (zonder de door Real begeerde Rafael van der Vaart en mét een goal van Van Nistelrooij) verloor Real gisteren met 1-0 van Arsenal. Daarentegen herstelde Hamburger SV (opnieuw zonder Van der Vaart) zich met een 3-0-zege op ]u- ventus en won daardoor het Emi rates toernooi. Op woensdag 6 augustus 2008 om 13.00 uur houden wij i.o.v. in het openbaar een EXECUTIE VEILING Deze veiling vindt plaats aan het adres Westpoort 67 te Sint-Maartensdijk, ten laste van L. Vroegop. De kans bestaat dat de verkoop geen doorgang vindt. Ter veiling zullen worden aangeboden: meubilair en/of andere goederen diverse bruin en witgoed Voor vragen kunt u bellen met ons kantoor Buys Partners B.V., Ondernemersweg 5, 4691 SLTholen 0166-601020. SAN SEBASTIAN - Alejandro Valver de heeft zaterdag de Clasica San Se bastian gewonnen en toonde in grote vorm te zijn voor de Olympi sche Spelen. De Spaanse wielren ner van Caisse d'Epargne sprintte weg uit een kopgroep waarin alle favorieten voor het goud in Peking zich bevonden. De Rus Aleksandr Kolobnev werd tweede op drie fietslengtes af stand, de Italiaan Davide Rebellin pakte de derde plaats. Olympisch kampioen Paolo Bettini finishte als vierde, Raborenner Denis Mentsjov werd zesde. De Spaanse klassieker was voor veel renners een laatste voorberei ding op de Olympische Spelen in Peking. Ook voor Valverde: „Na mijn zege hier, ben ik een stuk op timistischer over mijn kansen op de Spelen. Afgezien van Stefan Schumacher waren alle medaille kandidaten hier aanwezig, en niet één kon mij verslaan." Valverde won de eerste etappe van de Ronde van Frankrijk, maar zijn hoop op de eindzege verdween na dat hij zich blesseerde in de eerste week en tijd verloor in de Pyrenee ën. Hij eindigde uiteindelijk toch nog als negende. „Ik heb een lang seizoen achter de rug, en ik was nogal onzeker over mijn conditie, maar dit resultaat in San Sebastian bevestigt dat ik de Tour toch goed heb doorstaan." In de kopgroep van ongeveer vijf tig renners reden bijna alle top pers. Tourwinnaar Carlos Sastre, Mentsjov, Alberto Contador en Andy Schleck, beste jongere in de Tour, konden Valverde echter niet volgen in de sprint. De Spaanse organisatie haalde 100 kilometer voor de eindstreep het achtervolgende peloton met zo'n honderd renners uit de koers om dat hun achterstand te groot was geworden. Onder hen was ook Ra- bo-renner Gerben Löwik. Leroy Fer probeert Jan Vennegoor of Hesselink met handen en voeten het scoren te beletten. foto Ed Oudenaarden/ANP theater op locatie festivalhart Abdij Middelburg von Peter Vermeersch en Pieter de Buysser flan de stadsrand van Goes strijkt een ongeiuoon circus neer, eerder een rariteitenkabinet. Het voert het hooggeëerde publiek mee tot in de diepste krochten von het entertain- mentmileu. Met de twaalfkoppige bond Flot €arth Society als circusorkest belooft deze voorstelling von muziektheater- gezelschap ÜJolpurgis ook muzikooi vuurwerk. Komt dot zien! gratis brochure kaarten info nazomerfestival.nl of T 0900 33 000 33 (0.45 p/g)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 26