Op zoek naar de ZEUMERHIT omroep zeeland Is hier iemand enthousiast aan het kuilgraven Leo van der Ploeg uit Apeldoorn. Hij greep daar- er vrolijk bij. Naar Leo is inmiddels een Zomer- geslagen? Waarschijnlijk niet. Maar dit hokje op om zijn camera en nam de moeite om de mooie krant-shirt onderweg. Want de Zomerredactie het strand van Oostkapelle zakt behoorlijk diep kiek naar de PZC te e-mailen. „Onze vakantie beloont elke dag een originele foto met een in het gat weg. Een vreemd gezicht, vond ook kapseisde niet, maar dit huisje wel", schrijft hij shirt. Uit de drie genomineerde nummers in de Zomerkrant van gisteren koos u The Ketchup Song van Las Ketchup tot Zeumerhit van de Dag. De redactie van de Zomerkrant gaat elke dag de straat op om te verne men welk liedje u wil voordragen als Zeumerhit. We zijn natuurlijk ook benieuwd naar de herinneringen die u bij dit zomerse liedje hebt. U kunt vandaag tot 16.30 uur stem men op de hiernaast genomineerde nummers. Dat kan via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl De genomineerde liedjes worden tus sen 9.00 en 12.00 uur gedraaid in het programma De Ochtend van Om roep Zeeland. Om 17.25 uur speelt Omroep Zee land het winnende nummer af Rond die tijd staat de titel van dat liedje ook op www.pzc.nl 87.6 FM; Ether; 87.9 FM Jaap Beenakker (52) uit Yerseke Nomineert: 'The River' Van: Bruce Springsteen Motivatie: „Dit liedje van Bruce Springsteen geeft me altijd een ge weldig zomers gevoel. De vijfdub- bel-lp, waar dit nummer op is ver schenen, was het eerste geschenk van mijn vrouw, dat onze liefde in 1986 bezegelde. Elke keer als ik het liedje The River hoor, moet ik weer denken aan dit hele speciale mo ment." Marina van Impe (53) uit Dender- monde (BE) Nomineert: 'Als de zon schijnt' Van: André van Duin Motivatie: „Ook al kom ik uit Vlaan deren, dit is toch echt mijn lieve lingslied. Ik krijg niet alleen een zo mers gevoel van de erg toepasselij ke tekst, het nummer geeft mij juist ook moed. Ik haal veel energie en kracht uit dit liedje. Daarom is dit nummer voor mij erg belang rijk." Koen den Breejen (60) uit Rotter dam Nomineert: "True Love Ways' Van: Peter and Cordon Motivatie: „Als muziekliefhebber, heb ik de keuze uit meer zomerhits. Peter and Cordon zijn nu niet meer zo bekend, maar vroeger waren ze populair. Dit liedje doet me echt aan de zomer denken. Vooral op ver jaardagen was dit een geweldig dansnummer. In de zomer was ik vaak op de dansvloer te vinden."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 31