Familieberichten 11 1 X opzegaienst Antoinette Josephine Amelie Marie de Kerf-Dierick echtgenote van Louis George Marie de Kerf ARENSMAN Van der Hooft Uitvaartzorg t m 26 I Vrijdag 1 augustus 2008 PZC Beneden zijn wij verdrietig haar te moeten missen maar boven zijn er velen die haar staan op te wachten. Bedroefd, maar dankbaar voor al haar liefde, zorg en aandacht, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve mama, oma en zus Koewacht, 26 maart 1916 t St. Niklaas, 30 juli 2008 St. Niklaas (B):L.G.M. de Kerf Kleve (D): Elly en Mathijs de Bont-de Kerf Floor Charlotte Tom Hulst: Loek en Anita de Kerf-[ansen Jeroen Saskia en Patrick Marjolein en Timo Nijmegen: Monique en Kees Jaspers-de Kerf Joris Sophie Sarah Nijmegen: Paul en Monica de Kerf-Klessens Veerle Dreas Steven Deventer: Marinette en Bas van Roessel-de Kerf Louis Stijn Hulst: Jos en Carla de Kerf-Verdurmen Inge Wouter Robert Bergen op Zoom: Mevr. O. Dierick Een bijzonder woord van dank aan de familie Van Cauteren en het personeel van Het Hof" te St. Niklaas voor hun toegewijde en liefdevolle zorg. Hofstraat 134, St. Niklaas Correspondentieadres: Galgenveld 14561 SL Hulst Afscheid nemen is mogelijk op maandagavond 4 augustus van 18.00 tot 18.45 uur in het uitvaartcentrum van Dela, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. De uitvaartdienst vindt plaats op dinsdag 5 augustus om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Sint Jansteen, waarna de begrafenis volgt op de r.-k. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Gemeenschapshuis De Warande, Wilhelminastraat 43 te Sint Jansteen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Bewonderenswaardig was zijn levenskracht en het Oost-lndië Monument zijn passie Nu is in alle rust van mij heengegaan mijn lieve man Jan Roovers echtgenoot van Riet Roovers-Louwerse Hulst, 28 maart 1927 t Terneuzen, 30 juli 2008 Medeoprichter van het Oost-lndië monument Zeeuws Vlaanderen Lid in de Orde van Oranje Nassau Drager Oost-lndië Medaille Drager Zilveren Wiel K.N.W.U. Ere-speld K.N.K.V. Terneuzen: M.L. Roovers-Louwerse Evertsenlaan 38 4535 AC Terneuzen Jan is opgebaard in rouwcentrum Monuta Roosevelt- laan 6 te Terneuzen alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op vrijdag 1 augustus van 20.00 uur tot 20.30 uur. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal ge houden worden op maandag 4 augustus om 10.00 uur in de Goede Herderkerk, Koninginnelaan 4 Terneuzen. Aansluitend zal in besloten kring de crematieplechtigheid plaatsvinden. Jan hield van bloemen Alleen schriftelijke condoleances Geen bezoek aan huis "Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het toch nog plotseling overlijden van onze secretaris Jan Roovers Hij was een van de initiatiefnemers van de Stichting Oost- lndië Monument Zeeuws Vlaanderen, én de realisatie van het monument van deze Stichting in Terneuzen. Jan was de grote kracht achter de jaarlijkse, druk bezochte herdenking in augustus. Wij zijn hem hier veel dank voor verschuldigd. Bestuur en Vrienden van de Stichting Oost-lndië Monument Zeeuws Vlaanderen ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M.G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 Wij hebben afscheid genomen van onze goede vriend Jan Roovers Wij zullen hem blijven herinneren als een stijlvolle man met een sterke persoonlijkheid. Dingeman en Henny de Koning Prunusstraat 25, 4431 DC s-Gravenpolder www.vanderhooftuitvaartzorg.nl info@vanderhooftuitvaartzorg.nl telefoon: 0113 311517 wa Beetje bij beetje moest je inlei'eren, nu is het voorbij. Dankbaar voor wat zij voor ons tijdens haar leven heeft betekend, geven wij u met veel verdriet kennis dat van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, oma en omama Cornelia Seits-Versluis weduwe van Pieter Seits 13 April 1919 131 juli 2008 Middelburg: Cora en Tinus Neele-Seits Jolanda en Ronald Robbin, Kim, Bart Maurice en Ilona Tanja en Wesley Halsteren: Peter en Tiny Seits-Verplanken Mario en Linda Y Kayleigh, Kylian, Ghislaine, Gavin Miranda en Maurice Jesse, Joran Middelburg: René Seits Kortgene: Ronald en Ineke Seits-de Koeijer Ismay en Remy Onze dank gaat uit naar iedereen die er voor haar was, in het bijzonder de medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum Roggeveen voor de liefdevolle verzorging. Corresponden tieadres Cora Neele-Seits Kruitmolenlaan 238 4337 KZ Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 5 augustus van 12.00 tot 12.30 uur in het Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid worden gehouden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader, onze grote vriend en onvergetelijke opa Marines Sonke echtgenoot van Jobina Jannetje van Hese in de leeftijd van 77 jaar. Goes: J.J. Sonke - van Hese Wemeldinge: Jenny en Sjaak Angelique Natasja en Jan Goes: Anita en Ron Sander Mark Wemeldinge: Marja en Patrick 30 juli 2008 Schengestraat 46 4461 GAGoes Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het uitvaart centrum van "Monuta". Fluitekruidstraat 8 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op zondag 3 augustus van 16.00 tot 16.30 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op maandag 4 augustus om 11.00 uur in het crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in boven genoemd uitvaartcentrum. Geen bezoek aan huis. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve broer zwager en oom Marinus Sonke We wensen Jo, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit grote gemis te kunnen verwerken. Terneuzen: Cor Sonke Marry Sonke-Dieleman en kinderen Terneuzen: Alie Sonke-Gorsse en kinderen fTlensenlinq.nl Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven. Ga naar www.mensentinq.nl en meld u aan. -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 28