Familieberichten Colofon Familieberichten e de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden 24 I Vrijdag 1 augustus 2008 PZC wa e-mail Dzc(amilieberich1en@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 Heden is overleden Lamberta Maria Alewijnse (Berthy) geboren 4 mei 1923 overleden 30 juli 2008 Executeur testamentair mevr. Mr A. Wooldrik notariskantoor Janse de Jonge Van Wouwe Middelburg Correspondentieadres: familie Scheele Arnelaan 87 4335 TC Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatshebben op maandag 4 augustus 2008 om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand hieraan is er van 12.00 tot 12.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Berthy hield van roze en witte bloemen. Met verdriet delen wij mee dat onze geliefde, dappere nicht Berthy Alewijnse nog onverwacht is overleden. Namens de families Lems en Koetje: Wim Lems Anke Koetje Verdrietig zijn we om het onverwachte overlijden van onze vriendin Berthy Alewijnse Dankbaar zijn we dat ze na enkele moeizame jaren in alle rust is ingeslapen en verder lijden haar bespaard is gebleven. In dankbare herinnering aan haar vriendschap en belangstelling. Jopie en Theo Scheele Hannie Scheele en Theo Sies {in herinnering) Anneke en John Veldman-Scheele Stephan en Jessica Erwin Middelburg, 30 juli 2008 De warmte van je ogen, het geluk van je lieve lach, de wijsheid van je rimpels, tekenen van dag tot dag. Alles wat je hebt gegeven; zorg, liefde, wijsheid, kracht, dragen we ons verdere leven. Dag en nacht met alle macht. Slechts 5 weken na het overlijden van haar man is plotseling ingeslapen onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Adriana Brand-van Waarde weduwe van Pieter Jacobus Brand 2 december 1917 t 29 juli 2008 Ernst en Elly Wilma en Arie Nel en Ton Fred en Nel Marian en Adrie en kleinkinderen Onze speciale dank gaat uit naar Dr. Wortelboer, het Zorgteam van Hof Ter Veste en 't Gasthuis (afd. Singel) voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Hof ter Veste 23 4333 HC Middelburg Ma is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhove laan 1. Er is aldaar gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 4 augustus a.s. van 13.00 tot 13.30 uur. De herinneringsbijeenkomst, welke geleid zal worden door Ds. C. Simons, zal aansluitend worden gehouden om 14.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Bedroefd, maar ook dankbaar dat verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan, mijn lieve man en lieve trotse pa Chi Leung Chan in de leeftijd van 60 jaar. Nieuwvliet: Ngar Yin Chan-Lam Rotterdam: Waiseu Chan 4504 AL Nieuwvliet, 29 juli 2008 Pr. Wilhelminastraat 24 De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgehad. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze medewerker, de heer C.L. Chan Vanaf november 1990 was hij werkzaam in de metaal afdeling van ons bedrijf. Wij wensen zijn familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Wij denken met respect terug aan de inzet en het plezier waarmee hij zijn werkzaamheden heeft verricht binnen ons bedrijf. Bestuur, Managementteam en collega's van de metaalafdeling van LétÉ Middelburg, 28 juli 2008 Intens verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze onvergetelijke moeder, lieve oma, opoe, zus en schoonzus Irene Lily van der Geugterwan Duijne Lily weduwe van Otto Benjamin van der Geuglen in de leeftijd van 82 jaar. Emile van der Geugten Tiny Broos Patricia en Tim Tom Debora en Francisco Carlo en Eveline Linda van der Geugten Shana en Farid Roel en Judy Corrie Mien Miel en Lies Vlissingen, 30 juli 2008 Correspondentieadres: Wilhelmina Druckerlaan 40 4385JA Vlissingen De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden maandag 4 augustus om 12.00 uur in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Voorafgaand is er daar de mogelijheid tot afscheid nemen van 11.15 tot 1 1.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 1 3.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in voornoemd uitvaartcentrum. Zeer verdrietig zijn we door de plotselinge dood van Lily van der Geugten Wij zullen je erg missen, je was veel meer dan een leuke buurvrouw! Rust zacht. Henken Ali uitvaartverzorging Informatiecentrum en uitvaartwinkel. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Stil en ontroerd Huil niet om mij. Mijn lijden is ten einde. Voor mij geen zorgen meer. Geen angst en nooit meer pijn. Ik ben niet echt dood, want men moet weten, het is mijn lichaam dat ik achterliet. Dood ben ik pas als je mij bent vergeten. Na een moedige, maar oneerlijke strijd is op 66-jarige leeftijd overleden mijn man, onze vader, vriend en opa Ad Labrujère Adriaan Jacobus 12 januari 1942 Middelburg f30 juli 2008 Middelburg: Matty Labrujère-Kwekkeboom Ritthem: Anita en Jan Cevaal-Labrujère Mireille Dominique Oostkapelle: Marianne en Wim Kodde-Labrujère Kimberly Wouter Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de Thuiszorg, alle doktoren en de medewerkers en vrijwilligers van Sint jans hospice De Casembroot voor de zorg die ze Ad gegeven hebben. Rusthofstraat 51 4337 KL Middelburg U kunt afscheid nemen van Ad op dinsdag 5 augustus a.s. om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aan sluitend de herinneringsbijeenkomst zal worden gehouden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 Geen bezoek aan huis. Erg verdrietig zijn wij door zijn vele lijden en het veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn geliefde broer, zwager en oom Ad Labrujère Toos Poppe-Labrujère Piet Poppe neven en nichten Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van mijn schoonzoon en onze zwager Ad Labrujère Middelburg: S. Onderdijk-Vader Enschede: Rinus en Bertine Kwekkeboom-Scholten Broek in Waterland: Bram en Willy Kwekkeboom-Leijnse Middelburg, juli 2008 'En toen stond de wereld even stil' Geheel onverwacht is uit ons midden weggenomen mijn innig geliefde zorgzame vrouw, onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Jacoba Cornelia Mieras-Kriekaard Krabbendijke t Schore 23 september 1919 30 juli 2008 Schore: W. Mieras Zutphen: Jaap en Erica Mieras Wilko en Lieneke Hidde Mark en Karin Jasper, Suzanne Nieuwe Kerkplein 27 4423 AC Schore Moeder is bij ons thuis. De rouwdienst zal worden gehouden op maandag 4 augustus in de kerk van de Protestantse Gemeente te Schore om 13.00 uur. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begra fenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in het Dorpshuis, Nieuwe Kerkplein 15 te Schore gelegenheid tot condoleren. info@scu.nu www.scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 26