MM Familieberichten Colofon Familieberichten De Ui tvaart Informatie Hulplijn 28 I Donderdag 31 juli 2008 PZC Sluittijderi overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamiiieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Pater Johan (Johannes) van Berkel ss.cc. heeft zijn lange leven voltooid. "Gods-dienst is toch vóór alles mens-dienst" was zijn devies. Hij werd geboren te Roelofsarendsveen op 4 februari 1917. Hij deed zijn kloostergeloften te Ginneken op 24 septem ber 1937 in de Congregatie van de Paters van de Heilige Harten. Hij werd priester gewijd in Valkenburg, op 27 juli 1943. Zijn hele leven heeft Johan gewerkt in of vanuit het klooster in Bavel. Hij was redacteur van de vier tijdschriften, die de congregatie uitgaf. Hij werd spreker van de Noord-Brabantse Christelijke Boerenbond; met zijn eenvoudige taal bereikte hij veel mensen in de conferenties, die hij gaf. Later volgde daarop ook het geven van retraites. Nog later werd hij ook directeur van de sociale school van de Katholieke Arbeidersbeweging (KAB) in Breda. In 1950 werd hij bedrijfaalmoezenier in Breda; in de jaren 60 werd hij steeds meer betrokken bij de sociale werk plaatsen in het bisdom Breda. Hij heeft mee aan het begin gestaan van de strandzielzorg in Zeeland. Vanaf 1973 werd hij parttime pastor in de Heijacker, de Bredase jeugd gevangenis. Na zijn pensionering in 1982 werd hij assistent in de parochie van Sint Jan de Doper, en tegelijk gastheer in het vormingscentrum 'Centrum Nieuwe Ypelaar'. In 2004 verliet hij het klooster in Bavel en nam zijn intrek in Mariahof in Tilburg, waar hij verzorging genoot tot zijn dood op 29 juli 2008. De uitvaartdienst zal gehouden worden op zaterdag 2 augustus 2008 om 11.00 uur in de kloosterkapel, Seminarieweg 26, 4854 PB Bavel, waarna de begrafenis zal plaats vinden op het kloosterkerkhof van de paters van de Heilige Harten op de begraafplaats Zuylen, Tuinzichtlaan 11Breda (vervoer per bus is voorzien). Familie van Berkel Correspondentieadres: Spruit-van Berkel, Europalaan 6 2371 TR Roelofarendsveen Paters der HH. Harten Seminarieweg 26 4854 PB Bavel De Heer is mijn Herder In Gods liefde geborgen is van ons heengegaan, na een zeer langdurige ziekte en lijden, mijn lieve dochter, onze zus, schoonzus en tante Lineke Schrijver echtgenote van Kees van Breukelen Krabbendijke, 13-07-1955 t Utrecht, 29-07-2008 Krabbendijke: J.C. Schrijver L. Schrijver Zuydwegt t Rilland: A. Schrijver M. Schrijver Minnaard Krabbendijke: C. Schrijver D. Schrijver Weststrate Neven en nicht Correspondentieadres: J. Schrijver Nieulandestraat 15 4413CN Krabbendijke Al het werk in je leven- Al je zorgen en verdriet. Daar was je tegen opgewassen. Maar je ziek zijn ontnam je alle kracht. Moeder lief rust nu maar zacht. Bedroefd, om het gemis, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een slopende ziekte, nog onverwacht van ons is heen gegaan, mijn lieve moeder en levensgezel Mieke Kusters weduwe van May Crombach Geulle, 30 december 1941 f Terneuzen, 29 juli 2008 Sluiskil: Larry Crombach Zaamslag: Theo Bosch Regentenstraat 48 4541 GA Sluiskil Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 1 augustus van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum Monuta, Roosevelt- laan 6, Terneuzen. De crematieplechtigheid, waar voor u bent uitgenodigd, wordt gehouden zaterdag 2 augustus om 11.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen Mieke Vele jaren samen gewerkt, Veel gelachen maar ook gehuild Nu resten alleen de herinneringen Aan een goed en fijn mens Rust zacht lieve Mieke. Directie en personeel Hotel Dallinga Waarom gaan de verkeerde mensen dood? Waarom blijven er zoveel zeikerds leven? In mijn omgeving weet ik er meer dan zeven. Ach ik ken er zo een hele sloot. Waarom gaan de verkeerde mensen dood? Waarom zit God zich steevast te vergissen? Hij haalt steeds degenen die ik niet kan missen. En dat aantal is inmiddels veel te groot. Youp van 't Hek Met de herinnering aan de gelukkige jaren die zij aan ons heeft gegeven hebben wij afscheid genomen van mijn moeder, schoonmoeder en onze zus Stella Mathilda van Espen-Naessens weduwe van Cornelis van Espen Zij overleed in de leeftijd van 73 jaar. Westdorpe: Karin en Diego Koewacht: Maria Vlissingen: Rosa Onze dank gaat uit naai de thuiszorg, nachtzorg en doktoren. 29 juli 2008 Polenstraat 26, Axel Correspondentieadres: Schuttersweide 21,4554 CX Westdorpe Geheel volgens de wens van ma hebben wij in beperkt gezelschap afscheid genomen. Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Heeft u informatie over terminale zorg? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu SCI Huil niet om mij Mijn lijden L< ten einde Voor mij geen zorgen meer Geen an g.it en nooit meer pijn Ik ben niet echt dood, want Men moet weten, het 'ut mijn lichaam Dat ik achter liet. Dood hen ik pao abt je mij bent vergeten. Na een moedige, maar oneerlijke strijd is op 61 jarige leeftijd overleden mijn vrouw en maatje, onze moeder, dochter, zus, schoonzus en tante Hester Pauline van Maanen echtgenote van Hermanus Essenberg Geboren te Kortenhoef Overleden te Hoek op 27-02-1947 op 30-07-2008 Utrecht: Iwan Coletto Fausto Coletto Havelte: Gerda Loeff Meppel: Eefje van Maanen f Leusden: Pirn en Engelien van Maanen Hoogeveen: Matthijs en Marion van Maanen Sofia, Thomaj Elir i Steve Henk en Sabin Jan, A/ie Granadahill (USA): Pieter en Johanna Essenberg Adrian, Antoinetta Sluiskil: Marion Essenberg Korenbloemstraat 21 4542 CR Hoek De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 4 augustus om 15.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Geef in plaato van bloemen bij het afocheid van Heoter anderen een betere kano door het doen van een gift aan het Koningin Wdhelminafondo (giro26000) Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Hester Pauline van Maanen echtgenote van onze medewerker Herman Essenberg Wij wensen Herman en verdere familie heel veel sterkte en kracht in de komende tijd. Directie en medewerkers van Transportbedrijf Wieland BV, Axel Stichting Centrum voor Uitvaartinförmatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 64