30 I Donderdag 31 juli 2008 PZC be Diep bedroefd en met grote verslagenheid geven wij u kennis dat door de Heere, op het aller onverwachts uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze zeer geliefde, zorgzame vader en opa Jasper Jansen in de leeftijd van 67 jaar. Sterke de Heere ons in dit smartelijke verlies. Kruiningen: Kruiningen: 's-Gravenpolder: Kruiningen: Kruiningen: Kruiningen: Krabbendijke: C. Jansen - Paauwe Henk Jansen Anetta Jansen - Kosten jasperNaomi Henny Boone - Jansen John Boone Nadine, Rosely Marius Jansen Martine Jansen - van den Berge Jaco, Mark, Eline, Ronnie Marijke van de Velde - Jansen John van de Velde Jouke, jesse, Jonathan Pieter Jansen Carolien Jansen - Francke Jacobien de Koster - Jansen Ko de Koster farno, Annelie 30 juli 2008 Eindje de Rondte 61A 4461 CR Kruiningen De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 2 augustus om 10.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Geen toespraken Geen bezoek aan huis Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden nam de Heere, zeer onverwachts van ons weg onze geliefde broer, zwager en oom Jasper Jansen echtgenoot van Cornelia Paauwe in de leeftijd van 67 jaar. Kruiningen: J.C. Jansen - Walraven Kruiningen: j. Jansen H.M. Jansen - Nelisse H.L-Ambacht: M. Nelisse - Jansen P.M. Nelisse 's-Gravenpolder: J.A. de Koster - Jansen Kruiningen: A.J. Jansen J.J. Jansen - Sinke Kruiningen: L. Jansen Oud-Vossemeer: G. lansen Kruiningen: M. Jansen - Steenpoorte Kruiningen: M. van der Hart - Jansen L. van der Hart Kruiningen: M. Oostdijk - Jansen A.J. Oostdijk Kruiningen: J. Steenpoorte Neven en nichten. Kruiningen, 30 juli 2008. Bedroefd ontvingen wij het bericht dat onverwachts door de Heere uit dit leven is weggenomen mijn geliefde schoon zoon, onze zwager en oom Jasper Jansen H. Paauwe - Janssen Jan en Géke Jaap en Tanny Cobie f Rinus Neven en nichten. Kruiningen, 30 juli 2008. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Adri Ovaa medeoprichter van ons bedrijf Wij wensen zijn vrouw Tonnie en de kinderen heel veel sterkte toe. Aaannemingsbedrijf Traas en Ovaa Infra Bv Het plotselinge overlijden van JanvanSluljs heeft ons diep geschokt. Jan was jarenlang een trouwe steun en toeverlaat voor de DVN afdeling Walcheren en het Gewest Zeeland. Wij wensen Jeanne en de familie veel sterkte toe. De Diabetes Vereniging Nederland Je hebt je strijd gestreden, Je hebt je best gedaan. J-Jelaas heb je het gevecht verloren dus moeten we je laten gaan. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van onze lie ve vader, en opa Bram Sturm sinds 10 maart 1998 weduwnaar van Mina de Visser Oostkapelle, 8 april 1931 Middelburg, 29 juli 2008 Middelburg: Gillis Sturm Karin Sturm-van der Wal Amanda en Jeffrey Mark Oostkapelle: Ellen Kreft-Sturm Leon Kreft Melanie Een bijzonder woord van dank gaat uit naar Dr. Meijers en de medewerkers van 't Gasthuisafdeling "Singel" voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Poolsterstraat 23 4356 BV Oostkapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 1 augustus van 19:00 tot 19:30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op maandag 4 augustus om 11:00 uur in de "Zionskerk" aan de Duinweg 36A te Oostkapelle. Aansluitend zal om 12:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de "Zionskerk". Lieve opa Jammer dat we nu niet meer samen kunnen spelen met de bal. Ik hou heel veel van je opa, ik zal je missen. Liefs Melanie Na moeilijke jaren is overleden onze lieve broer, zwager en oom Bram Sturm Adrie en Johan Vos - Sturm Jo en Huib Geldof - Sturm Riet Sturm - Sturm (in herinnering) Huib en Jannie Sturm - Reijerkerk Neven en nichten Oostkapelle I Bedroefd, maar dank voor alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze I zwager en oom Bram Sturm Domburg: C.J. Peper-de Visser Oostkapelle: A.W. de Visser M.P. de Visser-Kerkhove Neven en nichten Langzaam ben je van ons weggegleden, elke dag een beetje meer. Telkens werd je weer iets ontnomen, die vrouw en moeder van vroeger was je niet meer. Wij zagen heel goed je stille verdriet, maar helpen konden we je niet. Het is een gemis, een stille pijn, datje nooit meer bij ons zult zijn. Verdrietig, maar ook dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat na een moeilijke levens avond is overleden mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Jans Willeboordse-Wattel echtgenote van Frans Willeboordse in de leeftijd van 86 jaar. VeereF. Willeboordse VoorstKoos VrouwenpolderHans en Frida Gapinge Piet en Marijke Klein- en achterkleinkinderen 29 juli 2008 Zorgcentrum Nieuw Sandenburgh, kamer 107 Correspondentieadres Sandenburghlaan 2, kamer 103 4351 RL Veere Zaterdag 2 augustus zal D.V. een rouwdienst gehouden worden in de Petruskerk, Ds. van de Wouwestraat 41 te Serooskerke om 10.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Serooskerke om 11.15 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Petruskerk. De Heer heeft tot zich genomen, mijn lieve schoonzus en onze tante Jans Willeboordse-Wattel in de leeftijd van 86 jaar. Serooskerke (W): M. Wattel-de Bruijne neven en nichten Serooskerke (W), 29 juli 2008 Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzuster en tante Jans Willeboordse-Wattel Namens de familie Willeboordse Serooskerke, 29 juli 2008 Nooit een onvertogen woord hebben we van haar gehoord Je hoorde haar nooit zeuren en liet alles maar gebeuren Waar haalde je de kracht vandaan om nog zo lang door te gaan Veel stille pijn heb je geleden nu is de grote strijd gestreden Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid en liefde is na een moeilijke tijd, toch nog onverwacht, zacht en kalm van ons heengegaan Irma Emelie de Cock weduwe van Petrus Paulus van Wolffelaar Zij is 80 jaar geworden. Axel: Els en Willy van den Berghe-van Wolffelaar Veronique Wilmar en Daniëlle - Dylan, Lizzy, Dempsey Cindy - in herinnering Kloosterzande: José en Danny Elve-van Wolffelaar Joey en Sandra - Jamie Vicky Enschede: Cindi van Wolffelaar en Jurry Meis Bryan Kevin Vogelwaarde, 29 juli 2008 Corr.adres: Emmastraat 76,4571 LD Axel De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 1 augustus om 10.00 uur in de parochiekerk H.H. Petrus en Paulus, Kerkstraat 15 te Boschkapelle (Vogelwaarde), waarna aansluitend de crematie volgt in het crematorium te Terneuzen, Bellamy- straat 28c. U kunt de familie condoleren in het crematorium na afloop van de plechtigheid. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis "De Vurssche", afd. Kiekuut, voor de liefdevolle verzorging. Rust en kalmte verlost van pijn dat is watje zocht. Nu hebje gevonden waar je naar op zoek was. Met pijn in ons hart moesten we je laten gaan Ma bedankt voor al die mooie jaren. Jose Danny Cindi Jurry Joev Sandra - Jamie, v Vicky VERKOOP BIJ EXECUTIE: Op VRIJDAG EEN AUGUSTUS TWEEDUIZENDACHT DES VOORMIDDAGS TE 11.00 UUR; zal door één van de (fgd.- )gerechtsdeurwaarders van het kantoor Van Damme c.s. Gerechtsdeurwaarders te Terneuzenten laste van Johannes Bosman, wonende te 4456 NV LEWEDORP, gemeente Borsele, aan het adres Noord Kraayertsedijk 5, worden overgegaan tot de executoriale verkoop van: een bedrijfsbus: Merk: Renault Traffic Kenteken: VN-TR-20 alsmede een complete inboedel, waaronder: computer, orgel, hoekbank, salontafel, bureau, dressoir, etc. De verkoop zal plaatshebben: te 4456 NV LEWEDORP, gemeente Borsele, aan het adres Noord Kraayertsedijk 5. De roerende zaken zijn te bezichtigen een kwartier voor de aanvang verkoop. De verkoop zal, zonder opgeld, bij opbod en tegen contante betaling geschieden. Voor meer informatie: Van Damme c.s.-Gerechtsdeurwaarders Axelsestraat 12, 4537 AJ TERNEUZEN 0115-613651 deurwaarders@vandamme-holland-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 58