Op zoek naar de ZEUMERHIT (r*N omroep J zeeland „Papa, mama... mag ik een glas sinas alsje- wegh en haar man is de glimlach van hun zoon loont elke dag een originele foto met een zon- blieft?" Joey uit Middelburg komt deze zomer alleen al voldoende om de zomer door te ko- nig t-shirt. Het Zomerkrant-shirt van vandaag is helemaal bij in zijn hangmat. Voor Mirella Her- men, schrijven ze de PZC. De Zomerkrant be- inmiddels onderweg naar Middelburg. Uit de drie genomineerde nummers in de Zomerkrant van gisteren koos u This is the life van Amy MacDonald tot Zeumerhit van de Dag. De redactie van de Zomerkrant gaat elke dag de straat op om te verne men welk liedje u wil voordragen als Zeumerhit. We zijn natuurlijk ook benieuwd naar de herinneringen die u bij dit zomerse liedje hebt. U kunt vandaag tot 16.30 uur stem men op de hiernaast genomineerde nummers. Dat kan via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. De genomineerde liedjes worden tus sen 9.00 en 12.00 uur gedraaid in het programma De Ochtend van Om roep Zeeland. Om 17.25 uur speelt Omroep Zee land het winnende nummer af Rond die tijd staat de titel van dat liedje ook op www.pzc.nl Kabel: 87.6 FM; Ether: 87.9 FM Meike Pekelder (6) uit Oósterland Nomineert: 'Eyahe' Van: Djumbo Motivatie: „Ik zie Jumbo bijna iede re ochtend op de televisie en vind dit liedje heel erg leuk. Ook al heb ik Eyahe niet op cd staan, kan ik het nummer wel helemaal meezin gen. Ook dans ik heel graag als ik dit liedje hoor. Maar ik zit niet op dansles, hoor. Ik zit op paardrijden. Bij de manege rijd ik op de pony Witje." Tim Romkes (15) uit Oósterland Nomineert: 'The Ketchup Song' Van: Las Ketchup Motivatie: „Ik zat - moet ik even na denken - in groep zeven van de ba sisschool, toen dit nummer voor het eerst op de radio werd ge draaid. Aan het einde van het schooljaar voerden we een musical uit, dat deden we ieder jaar. The Ketchup Song hebben we voor die musical gebruikt. Met de hele klas deden we de dans die erbij hoort." Marjolein Hoste (17) uit Krabbendij- ke Nomineert: 'Bad day' Van: Daniel Powter Motivatie: „We waren op vakantie in de Ardennen en verbleven in een vakantiehuisje, 's Nachts was het nogal gezellig en bleven we de hele nacht op. De volgende ochtend de den we de televisie aan en kwam dit liedje voorbij. Nogal toepasse lijk. Als ik dit liedje hoor, krijg ik zin om weer op vakantie te gaan."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 40