Noad'67 leeft vijf minuten in weelde Buit wordt vanavond verdeeld op de boulevard van Vlissingen 36 I Woensdag 30 juli 2008 PZC W Feyenoord-coach Van Gastel kijkt tevreden terug op oefenduel. door Marco Puik SINT PHILIPSLAND - Noad'67-trainer Ko Stoutjesdijk wist op voorhand eigenlijk niet wat hij moest ver wachten van het oefenduel tussen zijn seniorenteam en het hoogste jeugdelftal van Feyenoord. Als fer vent PSV-supporter had hij zijn jongens in ieder geval één ding meegegeven: „Als je Feyenoord dwars kunt zitten moet je dat voor al doen." 'tin dat deed zijn ploeg al na vijf minuten. Nadat Rob den Engels man in het strafschopgebied naar de vlakte was gewerkt, zorgde Iwan Geense uit de toegekende strafschop voor 1-0. Slechts zes minuten zou de Flip- landse weelde duren. Na een duw- fout van Geense legde scheidsrech ter Brummer de bal opnieuw op de stip en schoot aanvoerder Kaj Ramsteijn de gelijkmaker in de touwen. In het vervolg van de eer ste helft liep Feyenoord eenvoudig uit naar een 1-4 voorsprong, waar bij Jordy Clasie bij twee treffers een hoofdrol voor zich opeiste. Na de pauze, toen de thuisclub di verse A-junioren in het veld bracht, kwam Feyenoord een stuk moeizamer tot scoren. Het lange wachten op een treffer van het publiek werd echter be loond. De 1-5 van Kaj Ramsteijn was namelijk van grote schoon heid. Even daarvoor had Noad-keeper Jan van Duuren, lut tele seconden voordat hij gewis seld zou worden, een strafschop van Luis Pedro op knappe wijze uit zijn doel getikt. Shabir Isoufi Noad'67 komt in de oefenwed- strijd tegen Feyenoord A1 al na vijf minuten op voorsprong. Des ondanks verliest de ploeg van Ko Stoutjesdijk nog met 1 -6. bepaalde de eindstand op 1-6. Stoutjesdijk noemde het duel voor al voor zijn jeugdspelers een „hart stikke leuke ervaring". De A-junioren van Feyenoord staan onder leiding van oud-speler Jean-Paul van Gastel. Als veelgepre zen middenvelder maakte hij deel uit van het team dat in 1999 voor het laatst kampioen werd. Van Gastel sprak van een „nuttige wedstrijd". „We troffen een tegen stander die wilde voetballen. Ze hebben geprobeerd om er een wedstrijd van te maken. Het was gelukkig geen schopploeg. Het is hier erg goed bevallen." Desgevraagd wilde de oud-interna tional ook wel even een blik wer pen op de hoofdmacht van de Rot terdammers: „Het is altijd afwach ten hoe het gaat. Er zijn goede aan kopen gedaan. Onder de nieuwe trainer moet het lukken om bin nen drie jaar kampioen van Neder land te worden." Noad'67-Feyenoord A1 1-6 (1-4). 5. Iwan Geense 1-0 (strafschop), 11. Kaj Ramsteijn 1 -1 (strafschop), 17. Rick van Haaren 1-2, 29. Jordy Clasie 1-3, 38. Jordy Clasie 1-4, 81. Kaj Ramsteijn 1-5, 85. Shabir Isoufi 1-6. Scheidsrechter: j.W. Brummer (Roosendaal). Aantal toe schouwers: 300 Bijzonderheid: 73. Luis Pedro (Feyenoord A1) mist een straf schop. Een verdediger van Noad'67 moet alle zeilen bijzetten tijdens de oefenwedstrijd tegen de A-junioren van Feyenoord. foto Leo Adriaansen Anjolie Wisse en Michel Schrier beschikken over de beste papieren. door Sjaak Sinke VLISSINGEN - Pas in de laatste wed strijd van het PZC-250-stratenloop- circuit wordt beslist wie er met de hoofdprijs vandoor gaat. Na vier van de vijf wedstrijden gaat bij de mannen Tim Pleijte (Dynamica) aan de leiding voor Theo Rabout (Wielingen) en Arjan Beije (Delta Sport). Sandra de Block (RKHAV) 'loopt al twee wedstrijden aan kop bij de vrouwen. Ze wordt gevolgd door Chantal Koole (Dynamica) jn Anita Joziasse (AV'56). Na de 71e Boulevardloop zal het eindklassement er ongetwijfeld an ders uit zien. De klassementswin naar van vorig jaar, Michel Schrier, heeft de beste papieren aangezien hij in drie wedstrijden nog maar vijf punten op het maximum van 1500 punten verspeeld heeft. Tim Pleijte is in vier wedstrijden al 13 punten kwijt op een maximum van 2000 punten, Theo Rabout verliest 19 punten, Arjan Beije 20 punten. Omdat de beste vier wed strijden meetellen voor het eind klassement is het vrijwel zeker dat Schrier zijn titel prolongeert. Pleij te wordt dan tweede en de strijd om de derde plaats gaat tussen Ra bout en Remy Vasseur. Sandra de Block loopt een goed cir cuit maar is net niet opgewassen tegen Anjolie Engels (Dynamica). Zij verspeelde in drie wedstrijden nog maar twee puntjes, De Block vijf in vier wedstrijden. Engels zal ongetwijfeld het circuit winnen, met De Block op plaats twee. Inte ressant is nog wel de strijd om de dagzege tussen Engels en Marjan de Kok. De atlete van Dynamica werd vorig jaar overall-winnaar, maar schreef zich dit jaar vanwege vakantie niet in voor het circuit. De Boulevardloop gaat over twee ronden van 3600 meter met start (19.30 uur) en finish voor Hotel Arion. Om t9.oo uur komt de jeugd aan bod over 2000 meter. DUIVENSPORT Vroegste meldingen. Provinciaal Tarbes 1765 oude duiven: 1. J. Poelman ('s-Heer Arendskerke), 2. L. Hengst (Aagtekerke), 3. M. Bastemeijer (Yerseke), 4. J. Kaho (Goes), 5. C. Hermes&Zn (Lewedorp), 6. A. de Ridder Jzn (Arnemuiden), 7. M. van Iwaarden (Kruinin- gen), 8. B. Liplijn (Spui), 9. gebr. Scheele (Ter- neuzen), 10. A. v.d. Veeke (Clinge). Nationaal. Narbonne met 3816 oude duiven: 1. F. Leliaert (Aardenburg), 3,8. B. Ulijn (Water landkerkje), 4. B. liplijn (Spui), 15. S. v.d. Velde&Zn (Breskens), 18. Fl. Steketee (Yerse ke), 20. J. v.d. Veeke (Westdorpe). TENNIS Vlissingen. Schuitema Makelaars Open Scheldetoernooi. Mannenenkelspel. HE5: V. van der Meijden-H. Guingo 6-4 6-4. HE7: M. Jansen-K. Veenman 6-4 7-5, M. van Tilborgh- D. Lau 6-3 6-3. HE7-35+: R. van Rosevelt/M. Roose 6-1 6-1. HE8-35+: M. de Cesari-B. Manu- huwa 6-2 3-6 6-0. Vrouwenenkelspel. DE6: P. Francke-N. van Heulen 6-2 7-5. DE7: K. Wage- makers-A. Zabicki 6-3 6-1, L. Izeboud-N. Hage 6-3 6-4. Vrouwendubbelspel. DD6: S. van den Bergh/J. Berks-E. Deijnen/V. Kroon 6-4 5-7 6-3. VOETBAL Oefenwedstrijden. FC Groningen - Veendam 0-1 (0-0). Doelpunt: Bizimana. Den Ham - Heracles Almelo 0-7 (0-2). Doel punten: Jonathan 2, Everton, Van den Bergh, Overtoom, Toppmüller, Dost. FC Zwolle - Xanthi (Gri) 3-2 (1-0). Doelpun ten FC Zwolle: Kapralik, Van der Haar, Kleizen. Go Ahead Eagles - Ergoteiis (Gri) 3-0 (2-0). Doelpunten: Bus, Ahahaoui, Türk. WIELRENNEN Bazel. Waod, categorie B: 10. Rudi Rabout (Heinkenszand); 11. Jan Ars (Goes); 15. Dennis Kerkhaert (Schoondijke). Cat. E: 1. Wim de Waal (Axel). Cat. G: 4. Edward Batersby (Vlis singen). voor meer uitslagen zie www.pzc.nl AGENDA WOENSDAG ATLETIEK Boulevardloop. Finale van het PZC-250 stra- tenloopcircuit. 19.00 uur jeugdloop 2 km, 19.30 uur wedstrijdloop 7.2 km. Inschrijven tot 19.00 uur in Hotel Arion, Boulevard Ban- kert 266 te Vlissingen. TENNIS Badgastentoernooi. Locatie: tennisvereniging Domburg. Aanvang: 13.00 uur. Schuitema Makelaars Open Scheldetoer nooi. Locatie: tennisvereniging De Schelde te Vlissingen. Aanvang: 15.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 70