y Familieberichten De Ui tvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Kan ik nu al een grafkopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Heeft u informatie over terminale zorg? 26 I Woensdag 30 juli 2008 PZC sd Onze lieve, goede buurman is overleden, de heer Henk Schouwenaar Wij wensen buurvrouw, kinderen en overige familie veel sterkte toe. Johan en Janneke Gijzel Johan en Ellen Berman Mevr. Barendregt Toon en Wil Butijn Overleden Jan van Sluijs De oude vriendengroep zal je missen. Klaas Jaap en Corrij Mientje en Huib (in herinnering) Rogier en Jeanne Piet en Annie Lies en Corrie Wij wensen Jeanne veel sterkte toe. Verbijsterd en verdrietig namen wij kennis van het plotselinge overlijden van onze buurman Kees Wisse Woorden zullen nooit in staat zijn om onze gevoelens uit te drukken. Er zullen ook nooit genoeg woorden voor zijn In gedachten zijn we bij Maaike, Jan, Corien, Coen en verdere familie en wensen hun veel kracht en sterkte toe. Edith en Marcel Kiezebrink en kinderen Nienke de Kok en kinderen Truus Looise, Martin Looise Lieuwe Lok en Nanneke Kortleven Kees en Hanny Matthijsse Jaap Moens Kees v. Ommeren en Marijke Heite Koos en Wim v.Tatenhove Niek en Linda Versluis en kinderen Nicky Wijkhuys Ina en Herman Wondergem Gapinge, juli 2008 Nooit een onvertogen woord hebben we van haar gehoord Je hoorde haar nooit zeuren en liet alles maar gebeuren Waar haalde je de kracht vandaan om nog zo lang door te gaan Veel stille pijn heb je geleden nu is de grote strijd gestreden Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid en liefde is na een moeilijke tijd, toch nog onverwacht, zacht en kalm van ons heengegaan Irma Emelie de Cock weduwe van Petrus Paulus van Wolffelaar Zij is 80 jaar geworden. Axel: Els en Willy van den Berghe-van Wolffelaar Veronique Wilmar en Daniëlle - Dylan, Lizzy, Dempsey Cindy - in herinnering Kloosterzande: José en Danny Elve-van Wolffelaar Joey en Sandra - Jamie Enschede: Cindi van Wolffelaar en Jurry Meis Bryan Kevin Vogelwaarde, 29 juli 2008 Corr.adres: Emmastraat 76,4571 LD Axel De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 1 augustus om 10.00 uur in de parochiekerk H.H. Petrus en Paulus, Kerkstraat 15 te Boschkapelle (Vogelwaarde), waarna aansluitend de crematie volgt in het crematorium te Terneuzen, Bellamy- straat 28c. U kunt de familie condoleren in het crematorium na afloop van de plechtigheid. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis "De Vurssche", afd. Kiekuut, voor de liefdevolle verzorging. Lieve ma Na een strijd, moeizaam gestreden ging je heen, niet onverwacht. Niemand weet hoeveel je hebt geleden, onuitputtelijk was je kracht. Maar ook hieraan kwam een einde het deed je zeer ons te laten staan, maar hiermee hebben we vrede, omdat je nu kunt rusten gaan. Els en Willy A w. 0800-444400(1 info@scu.nu www.scu.ou Stichting Centrum «oor Uitvaarfinfurmatie Zwaar werden de dagen en lang duurde de nachten Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht Maar ondanks je verlies van de strijd om het leven Heb je ons een heel stuk geluk en ontzettend veel liefde gegeven Rust zacht Oma bos Veronique Wilmar en Daniëlle - Dylan, Lizzy, Dempsey Langs deze weg wil ik, mede namens mijn kinderen, iedereen hartelijk dank zeggen voor de blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, dr. Cornelis van Duin Wij zijn diep getroffen door de warmte en de waardering voor Kees die sprak uit de vele brieven en kaarten die u ons hebt gestuurd. J.L. van Duin-Verloop Goes Voor uw hartelijk meeleven ons betoond na het overlijden van mijn lieve man, vader en grootvader Lourus Lous betuigen wij u onze dank. M. Lous-)oosse Johan, Karin en Stefan Kees, Anne-Marie, Vincent en Suzanne Voor iedereen die met dementie te maken krijgt, is de ziekte een ramp. Of u het nu hebt of niet. Slechts één ding is zeker: u moet er mee leren leven. En daarbij kunnen wij u helpen, nu en in de toekomst. Wij zijn er voor u en we zullen u niet vergeten. Steun ons. Giro 2502, www.alzheimer-nederland.nl. Als u wilt praten over dementie, Alzheimer- telefoon: (030) 656 75 11. Vergeet niemand.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 28