Op zoek naar de iromroep ZEUMERHIT J zeeland Bellenblazen 'Sven blaast bellen met opa in de tuin.' Kijk, dat Reuvers uit Middelburg. Zij heeft hiermee een een zonnig shirt. Plaats uw foto (van liggend for- is ook een manier van vakantievieren. Deze Zomerkrant t-shirt verdiend. De Zomerkrantre- maat) op onze site www.pzc.nl door te klikken mooie zwartwitfoto werd ingezonden door Anja dactie beloont elke dag een originele foto met op 'foto' en vervolgens op 'stuur foto'. Uit de drie genomineerde nummers in de Zomerkrant van gisteren koos u In the summertime van Mungo Jer ry tot Zeumerhit van de Dag. De redactie van de Zomerkrant gaat elke dag de straat op om te verne men welk liedje u wil voordragen als Zeumerhit. We zijn natuurlijk ook benieuwd naar de herinneringen die u bij dit zomerse liedje hebt. U kunt vandaag tot 16.30 uur stem men op de hiernaast genomineerde nummers. Dat kan via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. De genomineerde liedjes worden tus sen 9.00 en 12.00 uur gedraaid in het programma De Ochtend van Om roep Zeeland. Om 17.25 uur speelt Omroep Zee land het winnende nummer af Rond die tijd staat de titel van dat liedje ook op www.pzc.nl. Julien de Jager (20) uit Den Haag Nomineert: 'Ensename a Olvidar' Van: Aventura Motivatie: „Dit is een lekker gezel lig en zomers nummer. Het doet me altijd aan Spanje denken, maar daar ben ik nog nooit geweest. Of nou ja, ik ben wel al eens in Ibiza ge weest, telt dat ook? Ik zou graag eens naar Spanje willen, wie niet? Maar dat zit er voorlopig even niet in, dus ik zal het met dit nummer moeten doen." Romée Nieuwland (9) uit Dordrecht Nomineert: 'Enamorada' Van: Belle Perez Motivatie: „Ik ben een grote fan van Belle Perez. Ze is echt de beste zangeres van heel de wereld. Ik heb cd's en dvd's. Papa en mama vinden haar gelukkig ook wel leuk, dus dan kan ik er lekker naar luisteren. Een paar maanden geleden ben ik zelfs naar een concert geweest. Dat was heel gaaf. Dit nummer maakt me ontzettend vrolijk." Lean op 't Hof (42) uit Goes Nomineert: This is the life' Van: Amy MacDonald Motivatie: „Dit nummer heeft ge woon een lekker vrolijk melodietje. Op mijn werk staat de radio altijd aan op de achtergrond en daar hoor ik het vaak. Ik houd wel van dit soort muziek. Het heeft een lekker stevig en swingend ritme. Als ik dit liedje hoor, word ik weer helemaal fit en dan kan ik er weer even tegen-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 17