FaifiSSSflisrlclileii 8 I Maandag 28 juli 2008 PZC Als leven begint eindigt verlangen, als je leven eindigt verlang je naar meer. Je hebt je strijd gestreden, je hebt je best gedaan. Helaas heb je het gevecht verloren, dus moeten we je laten gaan. Intens bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor de vele mooie momenten, is vredig van ons heengegaan mijn man en onze vader Marinus Ronnie de Jonge Ron in de leeftijd van 36 jaar. Sylvia de Bruijn Angela Stefano Roxy en Chanel 26 juli 2008 Steenbank 15 4301 ZXZierikzee Woensdag 30 juli om 13.30 uur willen wij Ron gedenken in de Gereformeerde Kerk, St. Domusstraat 35 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.45 uur. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Na een lange tijd van hoop en vrees, is overleden mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Marinus de Jonge Ron Als een leeuw heeft hij gevochten voor het leven, maar die kans werd hem niet gegeven. M. de fonge in herinnering G. de Jonge-Bezuyen Cees de Jonge Miranda de longe-v.d. Avoird Rico, Rachèl .Anneke Koster-de longe Tjeerd Koster Marjon, Martijn Jaap de longe in herinnering Petra den Boer-van IJsseldijk Scharendijke, 26 juli 2008 Heel verdrietig zijn wij door het overlijden van onze neef Ron de Jonge Wij wensen de familie veel sterkte en kracht met dit grote verlies. Leen en Mien de longe Johan en Joppa de Jonge Adrie en Daan Viergever Jan en Luci de longe Janny en Peter Gulien neven en nichten Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Jan Leijnse weduwnaar van Catharina Maria Filius in de leeftijd van 89 jaar. Francine en Freek Wendy en Bryan Pascale Henken Cobie Ruben en Sascha Mart, Daan, Faas Michel en Annet Krystel Janus Een bijzonder woord van dank aan alle medewerkers van "St. Willibrord" voor de liefde\>olle verzorging. Middelburg, 26 juli 2008 Correspondentieadres:Zusterstraat 53e 4331 KH Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 30 juli van 19.00 - 19.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden donderdag 31 juli om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Heden is toch nog onverwachts overleden onze broer, zwager en oom Jan Leijnse in de leeftijd van 89 jaar. Wim en Bora Leijnse en kinderen Na een kort ziekbed heeft de Heere uit ons midden weg genomen onze beste ome Jan I we zullen zijn aanwezigheid missen. Jaap en Ella Marteijn Bernard en Ineke van der Horst Marco en Jeanette Marteijn Peter en Marianne Marteijn Helma Stroo Jacco en Debora Stroo Peter Stroo Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jan Marteijn Voorzitter van de "Stichting Oudheidkundig Museum Arnemuiden". Zijn enthousiasme en inzet zullen wij niet vergeten. Wij wensen de familie alle kracht en sterkte toe bij het dragen van dit zware verlies. Namens bestuur en rondleiders, Leen Schouls, vice-voorzitter Blaas de Ridder, secretaris In verband met bovenstaande zal het museum woensdag 30 juli gesloten zijn. Bestuur en leden van de K.V. TOP Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het over- lijden van ons oud secretaris Jan Marteijn Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Bestuur/leden Voetbalvereniging Arnemuiden. Jannetje Maria Moelker-de Schipper weduwe van Jacobus Moelker Wemeldinge Krabbendijke 3 december 1914 25 juli 2008 De kaars leek bijna eindeloos, maar nu is ze stil gedoofd. Onze lieve moeder, oma en opoe is er niet meer. Dankbaar, maar verdrietig nemen wij afscheid van haar. Zij mocht 93 jaar worden. Familie Lamper-Moelker en kinderen Familie Zoeteweij-Moelker en kinderen. Zij wordt in familiekring begraven. Correspondentieadres: Van Randwijckstraat 39 4401 KL Yerseke Met dank aan alle medewerkers van "Ter Weel", afdeling C te Krabbendijke. Dag lieve Oma Ik heb de bloemen ge\'raagd Voor je te glimlachen De vogels vroeg ik voor je te fluiten en de zon stuurt je haar warme stralen De klein- en achterkleinkinderen Jacco en Annemarieke Sanne, Yves, Guusje Janine en Jan Evan, Isa Erwin Jacqueline en Carl 't Verlies was er al voor het einde de rouw, voordat het afscheid kwam, toen de onzekere verwarring bezit van haar gedachten nam. Wij voelden mee met. haar stil verdriet. Nu rouwen wij, maar treuren niet. Bedroefd, maar met liefdevolle herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve ma, oma en omaatje Aaltje Mol- Veer weduwe van Krijn Jacobus Mol in de leeftijd van 84 jaar. Sommelsdijk: Henk en Leni Marcus en Jane Eva en Dennis Kwadendamme: Truus en Piet Monique en Jaap Noa Mike en Mariska Heinkenszand: Eveline en Ruud Eelke en Lydia Lewedorp, 25 juli 2008 Zorgcentrum 'De Kraayert' Correspondentieadres: Langeweegje 214434 NC Kwadendamme De afscheidsbijeenkomst, welke geleid wordt door Ds. N.HJ.E. Boomer, zal gehouden worden op woensdag 30 juli om 13.00 uur in de Protestantse kerk te Klevers- kerke, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. f Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over- I lijden van Jan Laurens Marteijn echtgenoot van ons trimlid Poula I Wij wensen Poula, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Met verdriet in ons hart, maar bovenal met grote dank baarheid en bewondering voor wat zij voor ons betekend heeft, delen wij u mede dat voor altijd is ingeslapen Annegie Helena Jacoba Pols - Geelen - Anneke 24 juni 1949 27 juli 2008 Rotterdam Vlissingen Cornelis Pols Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Fleur Zij was voor ons een voorbeeld van liefde en genegenheid. Vredehoflaan 530,4382 CJ Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Anneke te nemen en de naaste familie te condoleren op woensdag 30 juli van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Ook kunt u afscheid van haar nemen op donderdag 31 juli van 12.45 tot 13.15 uur, waarna aansluitend in de aula van het uitvaartcentrum een samenkomst zal worden gehouden. Na de samenkomst zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 8