Op zoek naar de ZEUMERHIT C\ omroep zeeland Maandag 28 juli 2008 Opzitten, pootjes geven, achter de bal aan, kat ten klieren en dan willen ze ook nog dat je 's nachts een oogje in het zeil houdt. Net wat u zegt meneer: een hondenleven. Maar nu effe niet, want het is vakantie. Niet storen, dus. Vicky de Kunder uit Kapelle heeft met deze fo to een Zomerkrant T-shirt verdiend. De PZC-redactie beloont elke dag een originele foto met een zonnig shirt. Plaats uw foto (lig gend formaat) op onze site www.pzc.nl door te klikken op 'foto' en vervolgens op 'zend foto'. Uit de drie genomineerde nummers in de Zomerkrant van zaterdag koos u Het werd zomer van Rob de Nijs tot Zeumerhit van de Dag. De redactie van de Zomerkrant gaat elke dag de straat op om te verne men welk liedje u wil voordragen als Zeumerhit. We zijn natuurlijk ook benieuwd naar de herinneringen die u bij dit zomerse liedje hebt. U kunt vandaag tot 16.30 uur stem men op de hiernaast genomineerde nummers. Dat kan via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. De genomineerde liedjes worden tus sen 9.00 en 12.00 uur gedraaid in het programma De Ochtend van Om roep Zeeland. Om 17.25 uur speelt Omroep Zee land het winnende nummer af. Rond die tijd staat de titel van dat liedje ook op www.pzc.nl Kabel: 87.6 FM; Ether: 87.9 FM Yordi Dam (17) uit Roosendaal Nomineert:'Breakdown' Van: Jack Johnson Motivatie: „Dit vind ik echt een leuk zomernummer. Vorig jaar was ik in Griekenland op vakantie, op het eiland Kos. Naar Breakdown heb ik veel geluisterd, het stond op mijn Ipod. Het nummer heeft alle in grediënten voor de zomer: zon, zee en strand. De muziek van Jack Jo hnson is sowieso niet winterverant- woord." Patrick de Block (36) uit Goes Nomineert: 'Papa Chico' Van: Tony Esposito Motivatie: „Eén van mijn weinige herinneringen aan de vakantie ko men bij dit nummer naar boven. Ik ga namelijk niet zo vaak op vakan tie. Maar in de zomer van 1988 was ik net zestien jaar en was ik in de zomer in Valkenburg. Ik weet nog dat ik daar ergens op een berg heb gelopen. Dit nummer herinnert me daaraan." Jessie van Leeuwaarden (13) uit Wissekerke Nomineert: 'Let the sun shine' Van: Milk Sugar Motivatie: „Bij dit nummer moet ik echt aan de zomer denken. Ik zie meteen het zonnetje schijnen. Vol gend jaar ga ik op vakantie naar Frankrijk. Dit jaar blijf ik thuis. Als het zulk lekker weer blijft, is dat ook niet erg. Ik ga veel naar het Banjaard of bij het Veer- Meer, als er maar water is."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 39