effeweg.n ^t»TÊkoRT»nc'. Feyenoord maakt uitgebluste indruk tegen FC Dordrecht PSV heeft last van zware supervoordelige busreizen Meer info? Brochure aanvragen? Boeken? www.effeweg.nl of bel 0529 - 46 96 67 Villa voorlopig zonder Bouma 26 I Maandag 28 juli 2008 pzc T,ons »™"luuCoEmvwCTT"a°_f €30,- korting per boeking op de volgende data: 4,25 aug, 15 sept Al jaren een populaire stedentrip! Bekijk de Brandenburger Tor, de Reichstag en Checkpoint Charlie. Geniet van het uitzicht over de verlichte stad vanaf de Fernsehturm tijdens de lichttour en maak een boottocht over de Spree! inclusief: 4 hotelovernachtingen 4 maal ontbijtbuffet Vervoer per Tourist Class touringcar €50,- korting per boeking op de volgende data: 15 en 29 sept In dit merengebied ziet u openluchtmuseum Maria Saai, de dom van Gurk, maak een tocht langs de Weissensee, vaar over de Wörthersee, bezoek een poppenmuseum en doe mee met een Nordic Walking Tour in Porschach! Inclusief: 9 hotelovernachtingen 9 maal ontbijt en diner (halfpension) Welkomstdrankje bij aankomst in Pörtschach 1 maal thema-buffet Gebruik eigen strand ligstoelen Nordic Walking Tour o.l.v. gids 5-Merentocht o.l.v. gids Stadswandeling Klagenfurt o.l.v. gids Vervoer per Comfort Class touringcar Effe Weg, Postbus 23, 7710 AA Nieuwleusen. Ssin (ook groepsreizen mogelijk) M -Sjgïjjt Genoemde prijzen zijn per persoon, excl. reserveringskosten, entreegelden en «^eurmerk brandstoftoeslag a €/,- p.p.p.d. Fouten voorbehouden. De aanbiedingen zijn ff b^dTPuf geldig vanaf de verschijningsdatum t/m 25 juli of zo lang de voorraad strekt Advocaat onderuit met Zenit St. Petersburg moskou - Het wil maar niet vlot ten met titelverdediger Zenit St. Pe tersburg in de Russische voetbal competitie. De ploeg van de Neder landse trainer Dick Advocaat, die vorig seizoen eveneens de Uefa Cup veroverde, ging zaterdag met ï-o onderuit bij nummer drie Di- namo Moskou. Kirill Kombarov maakte drie minuten voor tijd de winnende treffer. Zenit blijft door het verlies middenmoter. Kruys verruilt Utrecht voor Zweedse Malmö MALMÖ - Rick Kruys heeft gisteren zijn handtekening onder een con tract voor vierenhalf jaar bij Malmö FF gezet. De 23-jarige mid denvelder komt over van FC Utrecht, waar hij onder Willem van Hanegem op weinig speeltijd kon rekenen. Kruys komt voort uit de jeugdopleiding van Utrecht. Malmö staat momenteel zevende in de Zweedse competitie. Fenerbah^e wijst bod PSC op Kezman af parijs - Fenerbahce heeft een bod van Paris Saint-Germain op spits Mateja Kezman afgewezen. Fener bahce vond het bod niet in over eenstemming met de waarde van de speler. De Turken gaven geen informatie over de hoogte van het Franse bod, maar lieten wel weten dat Kezman 2,5 miljoen euro per jaar verdient. De voormalige spits van PSV was afgelopen seizoen achttien keer trefzeker. 'Real Madrid richt pijlen nu op Villa' MADRID - Real Madrid heeft zijn pijlen gericht op spits David Villa van Valencia. Dat berichtten diver se Spaanse media. De Spaanse topscorer van het EK is naar schat ting voor 40 miljoen euro te koop. Valencia, dat financiële problemen heeft, zou wel mee willen werken. Real zou ook nog steeds geïnteres seerd zijn in Cesc Fabregas van Ar senal en Rafael van der Vaart. Opnieuw pijnlijke nederlaag Heerenveen veenoord - De voorbereiding van Fleerenveen op het nieuwe voet balseizoen verloopt qua resultaten verre van goed. Eerstedivisionist FC Emmen was zaterdag met 3-1 te sterk. Eerder verloor het elftal van de nieuwe trainer Trond Sol lied al met 4-0 van FC Eindhoven. Heerenveen leidde in Veenoord bij rust nog wel door Deekman. Na de pauze scoorden Ripson, Stroeve en Matavz voor Emmen. Kieft gaat ook bij AFC stage lopen amsterdam - Wim Kieft loopt ko mend seizoen stage bij zondag hoofdklasser AFC uit Amsterdam. De oud-intemational staat de trai ner van het eerste elftal Cor ten Bosch ter zijde. Kiefts zoon Rob- bin maakt ook deel uit van de AFC-selectie. Kieft kreeg voor de cursus Coach Betaald Voetbal ook een stageplaats toebedeeld bij het Nederlands elftal onder 19 jaar. Rotterdammers komen na zwaar trainingskamp niet verder dan 1-1. door Barry van der Hooft DORDRECHT - Na een intensief trai ningskamp in Oostenrijk kwam Feyenoord zaterdag niet verder dan een schamel gelijkspel. Op be zoek bij FC Dordrecht maakten de Rotterdammers een uitgebluste in druk en werd het 1-1. De ploeg van Gertjan Verbeek slaagde er niet in zelf te scoren. Fer nando Derveld kopte de 0-1 achter zijn eigen doelman, Feyenoord- huurling Jerson Ribeiro zorgde na rust voor de gelijkmaker. Nadat Andwele Slory afgelopen week geblesseerd was geraakt, haakte in Dordrecht ook Luigi Bruins voortijdig af De middenvel der, door bondscoach Foppe de Haan gepasseerd voor de Olympi sche Spelen, viel na een half uur uit met een blessure aan het bo venbeen. Jon Dahl Tomasson bleef tijdens BIRMINGHAM - Wilfred Bouma moet de seizoensstart in Engeland naar alle waarschijnlijkheid mis sen. De dertigjarige verdediger van Aston Villa raakte zaterdag tijdens de met 1-0 gewonnen wedstrijd in de Intertoto tegen het Deense Odense geblesseerd aan zijn rech- terenkel. Bouma moest het veld al na een kwartier per brancard verla ten. De international is vermoede lijk een aantal weken uitgescha keld. Hij lijkt niet op tijd fit voor het oefenduel van Oranje met Rus land op 20 augustus. Ook is het volgens Engelse media waarschijn lijk dat Bouma het begin van de kwalificatiereeks voor het WK 2010 in Zuid-Afrika moet missen. Nederland speelt 10 september de eerste wedstrijd tegen Macedonië. de rust uit voorzorg achter in de kleedkamer. De pijntjes zouden een logisch gevolg kunnen zijn van de zware inspanningen in de Alpen. Daar maakte Verbeek duidelijk welke kant hij op wil met Feye noord. De nieuwe coach wil meer initiatief zien en minder balletjes breed en achteruit. Voor Verbeek is het wel een probleem dat hij door de Olympische Spelen niet kan beschikken over Roy Makaay en Jonathan De Guzman, respec tievelijk zijn beoogde centrum spits en nummer tien. Door hun afwezigheid krijgen jon gens als Nicky Hofs, Georginio Wijnaldum en de Pool Michal Ja- nota nu speeltijd, maar bij de start van de competitie zullen ze hun plaats vrijwel zeker weer af moe ten staan. Na het trainingskamp in Oosten- rijk komt Feyenoord tegen FC Dordrecht niet verder dan 1-1. Aanstaande vrijdag begint het ei gen jubileumtoernooi in De Kuip. Na het trainingskamp in Oosten rijk besloot Feyenoord dat het Har rison Affiil geen contract aanbiedt. De Ghanese verdediger was sinds de start van het seizoen op 5 juli op proef maar kon de technische staf niet overtuigen. In Dordrecht maakte hij al geen deel meer uit van de selectie. „Hij is geen directe meerwaarde voor deze selectie", zei technisch direc teur Peter Bosz. „Toch willen we hem wel graag in de gaten hou den." Aankopen blijven dus nog even uit. Feyenoord moet eerst een aan tal spelers uit het rijtje Hofs-Dan- ny Buijs-Sherif Ekramy-Chun-Soo Lee-Serginho Greene verkopen, voordat het één of meer nieuwe spelers kan vastleggen. De kans is dus klein dat de fans aanstaande vrijdag en zondag tij dens het jubileumtoernooi in De Kuip nieuwe gezichten kunnen be groeten. Feyenoord speelt tegen Borussia Dortmund en Celtic. Tot tenham Hotspur is de vierde deel nemer. Oefenduel in Vaassen wordt gestaakt dankzij enorm noodweer. door Frans van den Nieuwenhof VAASSEN - Met negen veldspelers en keeperstrainer Hans Segers als reservedoelman op de bank wor stelde PSV zich zaterdagavond naar het einde van een zwaar trai ningskamp. Dankzij een enorm noodweer boven Gelderland kwam dat einde een kwartier eer der dan gepland. Regen en blik sem joegen de spelers bij een 1-5- stand de kleedkamers in, het duel werd niet meer hervat. De inspanningen van tien pittige trainingssessies waren zaterdag voelbaar bij PSV. Het team maakte een lome indruk, alleen Ibrahim Afellay oogde fris en gretig. Veel spelers liepen spitsroeden. Zo moest Danny Koevermans na rust uitvallen met een hamstringblessu re. Uit vrees voor een spierscheu- ring werd hij na zeventig minuten naar de kant gehaald. PSV beëindigde het duel met tien spelers, onder wie vierde doelman Jeroen Zoet. Eerste keus Andreas Isaksson bekeek het duel vanaf de bank. Hoewel hij kampte met een onwillige vinger was dat volgens coach Huub Stevens niet de reden om de Zweed aan de kant te hou den. „Ik wilde Zoetje gewoon een halve wedstrijd laten spelen. Hij is pas zeventien jaar en een grote belof te." Omdat doelman Cassio Ra mos zich in de rust al ging douchen (en Bas Roorda herstelt

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 28