tvaart Informatie Hulplijn De Ui Bel gratis 0800 - 44 44 OOO voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Heeft u informatie over terminale zorg? 10 Maandag 28 juli 2008 PZC wa Groot was zijn liefde, groot het verdriet, mooie herinneringen die h ij achterliet. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat, toch nog geheel onverwacht, van ons is heengegaan mijn lieve man, onze pa en mijn opa Jan Verstelle 10 mei 1934 26 juli 2008 Goes: Riet Verstelle-Remijn Middelburg: Jolanda Bink Jerommeke Q Philippine: Peter Jan en Mijanou Dion Berkenstraat 66,4462 VZ Goes De afscheidsplechtigheid, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden donderdag 31 juli om 10.15 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Hierna is er in de condoléanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden' gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Lieve Opa, Geen afscheidsgroet. Geen laatste omhelzing. Plotseling wasje er niet meer. Dikke kus van Heden bereikte ons het droevige bericht dat, voor ons toch nog onverwacht, is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Jan Verstelle echtgenoot van Riet Verstelle-Remijn Vlissingen: Wim (in herinnering) en Riet Verstel le-Westdorp Kortgene: Janny en Bram Dees-Verstelle Neven en nichten Goes, 26 juli 2008 Met veel verdriet hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van mijn geliefde schoonzoon, onze zwager en oom Jan Verstelle echtgenoot van Riet Verstelle-Remijn Wij zullen hem missen. Heinkenszand: A. Remijn-de Jonge Goes: Corry en Kees Stokx (in herinnering) Wissenkerke: Leny en Bram Dourleijn (in herinnering) Goes: Catrien en Lou de Jonge Lewedorp: Ina en RinusTraas Ooy: Piet en Els Remijn Echt: Jo en Joep Bijlmakers Heinkenszand: Jaap en Mia Remijn Goes: Lou en Greta Remijn Hoogerheide: Bert Remijn Heinkenszand: Johan Remijn Heinkenszand: Trees Remijn (in herinnering) Neven en nichten Heden nam de Heere uit ons midden weg onze geliefde broer, zwager en oom Jacobus de Visser echtgenoot van Maria de Visser in de leeftijd van 75 jaar. Middelburg: J. Baaijens C.J. Baaijens-Hoogenes Middelburg: C.J. Verhage-Baaijens Gisborne (N-Z): M. Geuze-de Visser J. J. Geuze Vrouwenpolder: S. de Visser L. de Visser-de Voogd Neven en nichten Meliskerke, 24 juli 2008 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van onze zorgzame vader en opa Gerardus Heijboer betuigen wij u onze oprechte dank. Dreischor: Bram en Wenda Nieuwerkerk: Jo Klein- en achterkleinkinderen Dreischor, juli 2008 Dion Goes, 26 juli 2008 ijl 7 A - v,5:,?y 28-7-1995 28-7-2008 Gerard v.d. Bij Love For ever Nelly... 0800 - 44 44 OOO info@scu.nu www.scu.nu Stichting Centrum voor Uïtvaartinformatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 10