(Tcu) Familieberichten De Uitvaart Informatie Hulplijn ACTIE 28 I Zaterdag 26 juli 2008 PZC ZV Tot onze diepe droefheid heeft de Heere, in zijn ondoor grondelijke wijsheid, op het alleronverwachts van ons weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, opa en overopa Jacobus de Visser echtgenoot van Maria de Visser in de leeftijd van 75 jaar. Geve de Heere ons kracht om dit verlies te dragen. Meliskerke: M. de Visser-de Visser Aagtekerke: Jan en Annelies de Visser-Melse Mariska en David, foas Jacco en Elma Levien ,Hans Groot-Ammers: Peter en Ria de Visser-Bakker Evert f Nieuwerkerk: Marja en Sjaak de Jonge-de Visser Leenard, Janko, Rozanne, Meriam Borssele: Anne-Marie en Hans Welleman-de Visser Eelenna, EmmaJouckje Aagtekerke: Wim en Wilma de Visser-de Visser William, Niels Westkapelle: Janny en Bas Minderhoud-de Visser Marjanne, Gerrie, Anne-Lynn 24 juli 2008 Valkenburgstraat 4 4365 AC Meliskerke Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen D.V. maandag 28 juli van 19.30 tot 20.30 uur aan huis, Valken burgstraat 4 te Meliskerke. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden D.V. dinsdag 29 juli om 13.30 uur in de kerk van de Ger. Gem. Prelaat weg 19 te Aagtekerke, waarna aansluitend omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaats hebben op de begraafplaats te Meliskerke. Na afloop van de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de kerkzaal van de Ger. Gem. Valkenburg straat 25 te Meliskerke. Heden overleed onze geliefde zwager en oom Jacobus de Visser in de leeftijd van 75 jaar. Sterke de Heere onze zus, schoonzus en (klein) kinderen in dit zware verlies. Middelburg: C.C. de Visser in herinnering Goes: P. en C.C.J, de Visser-Kole A. de Visser-de Boer in herinnering Serooskerke: C. de Visser L.A. de Visser-Wattel Neven en nichten 24 juli 2008 Heden bereikte ons het droevige bericht dat, voor ons toch nog onverwacht, is overleden onze meelevende, behulpzame buurman Jacobus de Visser De HEERE gedenke de buurvrouw met haar kinderen en kleinkinderen, en heilige deze roepstem aan ons aller hart. Mevr. Dekker-Meerkerk Stefan en Carina Fam. Maljaars Fam. Jacobse Fam. Matthijsse Fam. Provoost Fam. Sipma Fam. Francke Fam. Wisse Meliskerke, 24 juli 2008 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Maria Leonarda Augusta den Beer-Groothaert Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. kinderen kleinkinderen ,en achterkleinkinderen Axel, juli 2008 Dankbetuiging Voor de vele blijken van belangstelling na het overlijden van onze dierbare zoon, mijn geliefde vader, (schoon) broer, oom en mijn lieve vriend Frank Bogaart willen wij jullie hartelijk danken. Terneuzen: Jo Bogaart en Jacqueline Bogaart de Bakker t Terneuzen: Tim en Roxanne Leiden: Alwien en Ella Hulst: Leon en Karin Maikel Amy en Dimitri Terneuzen: Joan Sheila en Kim Terneuzen, juli 2008 Dankbetuiging Hartelijk dank voor uw belangstelling en medeleven na overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoedei en oma Elisabeth Angelique Bouwman-Drijvers Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder, schoon moeder, oma en overoma Vina Wolfert-Ras betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Sien en Floor Voogdt-Wolfert kinderen en kleinkinderen Groede,juli 2008 m enburglaan 63, Goes 1ffller Tel: 0113-216815 www.uitvaart.vg Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en schoonmoeder Elly Hamelink-Giele Bij deze betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. Ko Hamelink en kinderen Zaamslag, juli 2008 Lieve mensen, Voor alle wensen, bloemen, kaarten en attenties in welke vorm dan ook, bedankt. Jan Moison en Corry Moison-Huizen Het is helaas niet mogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Corrie de Pree Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid en kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Giel de Pree kinderen en kleinkinderen Hoedekenskerke, juli 2008 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveel heid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame pa, opa en over-opa Petrus Johannes de Rijcke De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Onze speciale dank gaat uit naar ziekenhuis Zorg saam afd. A2, huisartsenpraktijk van Dokter Hoefman en de thuiszorg voor de liefdevolle verzorging. Maria de Rijcke-Piessens Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Axel,juli 2008 v.', Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie IA,.'. 1 lx ot.o-30 i r»a i L. Bouwman Middelburg, juni 2008 Dankbetuiging Voor uw blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma Wieptje Jacoba van Dongen-Slottje betuigen wij u onze oprechte dank. George en Corrie van Dongen Carla en Frans Christian Michael Terneuzen, juli 2008 ZONNEDAG www.zonnebloem.nl P De Zonnebloem m «STl kleurtje wereld de zonnebloem

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 72