O illfilSliiB Familieberichten OVERTOOM-GROEN De Ui tvaart Informatie Hulplijn 26 Zaterdag 26 juli 2008 PZC sd Een bijzondere man was hij en trots op hem zijn wij. Alles heeft hij ons gegeven, liefde en zijn leven. De strijd om te leven heeft hij niet gewonnen, maar wel de liefde, waar het om is begonnen. Tot ons groot verdriet, is na een kortstondig ziekbed, toch nog onverwacht overleden mijn lieve man, onze pa en lieve opa Jan Laurens Marteijn echtgenoot van Poula Marteijn 18 december 1942 125 juli 2008 Poula Marteijn Arno en Sylvia Sanne Thijs Jordy en Anne-Gera Ruben Lotte Linda en Maykel Nienke Korenbloemlaan 2,4341 JA Arnemuiden De afscheidsdienst zal gehouden worden op woensdag 30 juli om 11.00 uur in de Nederlands Hervormde kerk aan de Markt te Arnemuiden, de dienst zal geleid worden door de heer D. Jongeneel. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 10.30 tot 11.00 uur in "Rehoboth", achter voornoemde kerk. De begrafenis zal om 12.15 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een kortstondige ziekte, hebben wij met heel veel verdriet in ons hart, afscheid moeten nemen van onze geliefde broer, zwager en oom Jan Marteijn op de leeftijd van 65 jaar. Arnemuiden: A. Marteijn t T. Marteijn-Marijs M. Marteijn t J.C. Marteijn-Marteijn J.J. Siereveld-Marteijn C. Siereveld L. Marteijn A.G. Marteijn-Poortvliet t W. Marteijn t Middelburg: J. Marteijn J.N. Marteijn-Dunnes Neven en nichten Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Arnemuiden, 25 juli 2008 Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom Jan Laurens Marteijn Arnemuiden: mevr. Marteijn-van Dalen Arnemuiden: fam. Stroo-Marteijn Vlissingen: mevr. Jobse-Marteijn nichten en neven Arnemuiden, 25 juli 2008 Met droefheid hebben wij kennisgenomen dat uit onze vriendenkring is overleden Jan Laurens Marteijn Wij wensen Poula, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. mevrouw A.A. Poppe-Molenbrugge familie H.A. Luijk-Poppe Veere, 25 juli 2007 Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Dr. Ir. H.J. Mathot voormalig president-directeur van de Coöperatieve Handels Vereniging (C.H.V.) en Cehave nv Wij herinneren hem als een zeer inspirerende persoonlijk heid met grote kennis en inzicht op agrarisch gebied, die onze onderneming van 1958 tot en met 1980 op succes volle wijze heeft geleid. Zijn familie wensen wij veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens de raad van beheer en het voorzitterscollege van Coöperatie Cehave Landbouwbelang, A.C.J.M. van Vught, voorzitter Namens de hoofddirectie van Coöperatie Cehave Landbouwbelang, C.H.L. Sijssens, voorzitter Veghel, juli 2008 Het is onze droeve plicht u te laten weten dat vredig is ingeslapen Janna Jacomina Jacoba Haasdonk -Tante Janny- getrouwd geweest met Johannes Meijer, overleden 10 april 1985 Hansweert, 13-8-1916 Hansweert, 24-7-2008 Familie Haasdonk Executeur: Familie Meijer C.M. van den Boomgaard Familie Tissink Zuidweg 4 4474 AM Kattendijke De afscheidsdienst, geleid door Ds. H. van Oostende, wordt maandag 28 juli om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in het verenigingsgebouw gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid om elkaar te ontmoeten. Wij hebben onze moeder niet verloren Daarvoor gaf zij ons teveel Van wat zij gaf dat blijven wij horen Van wat we zijn is zij een deel Wij komen haar overal nog tegen in wat wij doen, in wat wij laten Zij was voor ons een zegen Vanwaar het spoor steeds verdergaat. Op 24 juli jl. is, in de gezegende leeftijd van 96 jaar en in het bijzijn van haar kinderen, rustig ingeslapen onze allerliefste moeder, oma en overgrootmoeder Anna Adriana Pladdet sinds 10 september 1994 weduwe van Jan Riemens Niet wat we krijgen maar wat we geven bepaalt de waarde van ons leven. Moeder gaf veel aan liefde en dat heeft haar leven bepaald en ons verrijkt. Ze is heel oud mogen worden waar we dank baar voor zijn. Maar toch is er intens verdriet om het gemis, een leven zonder moeder die zo lang bij ons mocht zijn, is nog moeilijk voor te stellen. In ons levensboek is nu het hoofdstuk moeder afgesloten, maar we kunnen het zolang wij leven in onze harten openen en de liefde ervaren die zij ons gaf. De herdenking-en dankdienst voor haar leven, door ds. Hans Becker, wordt gehouden op dinsdag 29 juli om 11.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Temeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats teTerneuzen. Na de begrafenis komen we samen in voornoemde kerk waar nog gelegenheid is elkaar persoonlijk te ontmoeten. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van "Bachten Dieke", voor de liefdevolle verzorging die moeder daar alle jaren heeft ontvangen. Riet en Riny (in liefdevolle herinnering) Yolanda en Edwin Jesse, Merijn, Sem Ronald en Élonka Riona Wim Iman en Leun Jeroen en Veronique Mandy, Kayleigh Terneuzen, 24 juli 2008 Kerkepad 58 Correspondentieadres: Sparksstraat 45 4539 PC Spui Gelieve enkel schriftelijk condoleance. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Een moeder steifi altijd te vroeg afwordt ze nog zo oud Je wiCt haar nietgraag missen omdat je Van haar houdt Maar eens dan komt de dag dat je haar moet [atengaan Je verstand zegt dat netgoed is maar in je ogen 6Cinkt een traan Met groot verdriet is na een langdurige ziekte van ons heengegaan onze lieve en zorgzame moeder en oma Anna Martina Johanna Jopse sinds 11 maart 1985 weduwe van Pleiui Roggeveen in de leeftijd van 79 jaar. Terneuzen: Anneke enjos Iris-Aaron Sint Kruis: Pleun en Gody Terneuzen: Peter en kinderen Terneuzen: Marianne en Paul Leonie Noorwegen: Annemarie en Paid Kevin-Natasja-Katinka 22 juli 2008 Correspondentieadres M. Bareman-Roggeveen Bellamystraat 55 4532 GM Terneuzen Het was ma's wens dat de begrafenis in besloten kring zou plaatsvinden. Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren voor een uitvaart? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten van een advertentie? 1800 - 44 44 000 info@scu.riu Stichting Centrum voor Ultvaartinfbrmatie -v-, XI WÈÊ. X> ''Hp® ,sv%C~ -'V fw>; f i --

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 60