Op zoek naar de ZEUMERHIT Meisje met bloem Zaterdag 26 juli 2008 „Jaimy met bloemenpracht langs de slootkant in St. Maartensdijk," meldt inzender Tineke Lindhout uit Sint Maartensdijk bij deze foto. En het is een lieftallig plaatje geworden, dat het in zwart-wit ook goed doet. De Zomerkrant be loont elke dag een originele foto met een zon nig T-shirt. PLaats uw foto (liggend formaat) op onze site www.pzc.nl door te klikken op 'foto' en vervol gens op 'stuur foto'. Het Zomerkrant-shirt voor Tineke Lindhout is onderweg naar Sint Maartensdijk. Een echte zomerhit - zeumerhit op z'n Zeeuws - blijft ook na de vakan tie in je hoofd zitten. De redactie van de Zomerkrant gaat elke dag de straat op om te verne men welk liedje u wil voordragen als Zeumerhit. We zijn natuurlijk ook benieuwd naar de herinneringen die u bij dit zomerse liedje hebt. U kunt vandaag tot 16.30 uur stem men op de hiernaast genomineerde nummers. Dat kan via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. De genomineerde liedjes worden tus sen 9.00 en 12.00 uur gedraaid in het programma Weekend van Omroep Zeeland. Om 17.25 uur vandaag speelt Om roep Zeeland het winnende num mer af Rond die tijd staat de titel van dat liedje ook op www.pzc.nl Kabel: 87.6 FM; Ether: 87.9 FM Bas de Hullu (19) uit Groede Nomineert: 'Iris' Van: Goo Goo Dolls Motivatie: „Dit liedje herinnert me aan mijn liefde van vorige zomer. We luisterden het vaak samen op onze kamer. De tekst zegt het ge woon allemaal en de melodie eron der past er heel goed bij. Alhoewel de liefde nu voorbij is, vind ik dit nog steeds een heel mooi liedje. Ais ik dat hoor, weet ik dat de zomer begonnen is." Agnes Rayer (55) uit Middelburg Nomineert: 'Het werd zomer' Van: Rob de Nijs Motivatie: „Ik hoorde dit nummer toen ik voor het eerst in Nederland kwam. Het was zomer en dit liedje herinnert me aan die tijd. Omdat ik toen nog geen Nederlands sprak, heeft iemand me de tekst uitge legd. Hij zingt over een vrouw die achtentwintig is en hij is dan zes tien. Ik kom oorspronkelijk uit Sri Lanka. Daar is het altijd zomer!" Ramon Brouwer (36) uit Middel burg Nomineert: 'All summer long' Van: Kid Rock Motivatie: „Je hoort dit nummer bijna elk uur op de radio. Het de vrolijkheid en positiviteit ten top. Normaal vind ik Kid Rock een ont zettende malloot, maar dit liedje is echt goed. Niet alleen de melodie maar ook de tekst. Ik vind het een beetje op Bryan Adams lijken. Dit is echt een goed zomerliedje."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 113