(Jsci; Familieberichten De Uitvaart Informatie Hulplijn 30 I Donderdag 24 juli 2008 PZC ZV Mijn gaan en mijn staan mijn begin en mijn einde zijn in Uwe handen Heer. Met droefheid, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat na een zorgzaam leven van ons is heengegaan onze lieve dappere moeder, oma en over oma Janna Grootjans-de Jonge sinds 29 februari 1980 weduwe van Cornelis Grootjans in de leeftijd van 91 jaar. 'Zingen was haar lust en haar leven Bouke Grootjans in herinnering Ronnie Jolanda en Sytse Marijke en Kees van de Velde-Grootjans Marco en Angelique Julia, Rob Jeanet en Geoffrey Joost, Maaike Rini en Corrie Grootjans-Riemens Jacqueline en Edwin Björn, Fabienne Christian en Sareh Terneuzen, 22 juli 2008 "Ter Schorre", Ravelpad 19 Correspondentieadres: Fam. van de Velde-Grootjans Rozenstraat 2W 4537 SE Terneuzen De rouwdienst wordt gehouden op maandag 28 juli om 14.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Voorafgaande de rouwdienst is van 13.30 tot 13.50 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig geven wij u kennis van het onverwachte overlijden van mijn lieve man en vader Jan Hillebrand echtgenoot van Jannie Schilperoort 8 November 1927 Zierikzee t 22 juli 2008 Jannie Henk Slabberswerf 32 4301 GP Zierikzee Jan is in het mortuarium van het ziekenhuis, Koning Gustaafweg 2 te Zierikzee. De afscheidsplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 26 juli om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. "Zachtkens en teder roept Jezus de Zijnen. Na een leven vol goedheid, bezorgdheid en liefde is onze moeder, oma en overoma vredig ingeslapen. Helena Elisabeth Groesbeek-Willemse In de leeftijd van 84 jaar. Vlissingen: Chris Groesbeek Middelburg: Rita en Simon Vereeke-Groesbeek Middelburg: Petra en Ruben Siena Rilland: Erik en Elisa Damian, Bodhi en Chanel Vlissingen, 22 juli 2008 Correspondentieadres: Cassinstraat 6 4336 LE Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van ma te nemen op zaterdag 26 juli a.s. van 13.30 tot 14.00 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 Aansluitend zal de uitvaartdienst plaatsvinden om 14.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemd rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben onh'angen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van de heer Jan Hillebrand Een uniek mens, die wij zullen missen. Henk, Esther en Janny heel veel sterkte toegewenst. Onze moeder Ben Scherpenisse Jan en Biasca Heden overleed mijn broer, zwager en onze oom Jan Meliefste Etten-Leur P.Meliefste J.J.Meliefste-Bouman Neven en nichten Etten-Leur, 22 juli 2008 Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Jan Meliefste Oud-dirigent en erelid van Muziekvereniging O.N.D.A. Nieuw- en Sint Joosland Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden van Muziekvereniging O.N.D.A. en Jong O.N.D.A. Nieuw- en Sint Joosland. Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Jan Meliefste Gedurende ruim 25 jaar was hij dirigent van onze vereniging. Daarnaast was hij geruime tijd actief als muzikant. Samen met hem beleefden we vele muzikale hoogtepunten. We zullen zijn belangstelling missen. We wensen zijn kinderen, klein- en achterkleinkinderen sterkte toe. Brassband Caecilia Vlissingen voorzitter, Gerard Goedegebure secretaris, Cor Vos voor Helmi Lieve Helmi, met bewondering voor je kracht, je geloof en liefde voor het leven en heel veel dierbare herinneringen nemen we afscheid van je. Maar we zijn ook verdrietig, je was een tijdlang zo veel in ons leven geweest! We zullen je missen... Hans Erna Frank en Jimmy voor Helmi Helmi, jarenlang was je in ons theatergezelschap zo belangrijk! We hebben je leren kennen als een bescheiden vrouw, die opbloeide in de jaren dat je bij ons werkte: een zeer warme en hartelijke vrouw die met veel toewijding haar werk deed. Je zorgde met liefde voor iedereen die bij Stella Den Haag rondliep.Het deed ons, en jou ook, heel veel verdriet dat je ziekte het onmogelijk maakte dat voort te zetten. Met liefde en dankbaarheid voor wat je ons gegeven hebt nemen we afscheid van je, rust zacht. Namens iedereen van STELLA DEN HAAG, Hans, Willy, Gerrit, Gerco en Erna Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu De warme belangstelling en vele blijken van vriendschap en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man en onze vader en opa Pieter Dirk Tack hebben ons gesterkt en getroost. Het doet ons goed te ervaren dat zoveel mensen met ons meeleven. Hiervoor willen wij u hartelijk bedanken. Suus Tack-Leenhouts Dirk en Ineke Bram en Arjen Jozien en Dick Suus en George en kleinkinderen Ridderkerk, juli 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 70