Familieberichten De Uitvaart Informatie Hulplijn 28 I Donderdag 24 juli 2008 PZC Wij ontvingen het bericht van overlijden van Ely Bomer Ely is, samen met Karei, gedurende vele jaren kantine medewerkster geweest voor onze vereniging; ze heeft dit volgehouden tot haar ziekte het onmogelijk maakte. Wij wensen Karei en Renz veel sterkte toe nu zij hun vrouw en moeder moeten missen. Bestuur en leden van Voetbal Combinatie Koudekerke (V.C.K.) Koudekerke, 22 juli 2008 Bedroefd zijn wij door het toch nog plotselinge overlijden van onze buurman Frans de Bruijn Wij wensen de familie veel sterkte toe. de buren: fam. Barten Koos Besuijen Piet Boogaard fam. v. Iwaarden fam. Joosse fam. v.d. Vliet fam. v.d. Vrie Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het met veel moed gedaan, zoie kan begrijpen wat je hebt geleden, en zoie kan voelen wat je hebt doorstaan? Tot ons groot verdriet, is na een kort ziekbed, toch nog onverwacht overleden mijn lieve man, onze pa en toffe opa Marinus Corstanje Rinus in de leeftijd van 69 jaar Borssele, 16 februari 1939 Goes, 22 juli 2008 Goes: L.J. Corstanje-van Oosten Kapelle: Cor en Sandra Chant al Martijn Yerseke: Jolanda en Richard Kevin Goes: Rudi I Amalialaan 55, 4461 SR Goes De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op I zaterdag 26 juli om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren vanaf 11.15 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. j ;j Rinus laatste zoens is een gift voor de K.W.F. i.p.v. bloemen. I Bij het condoleanceboek staal een collectebus. Dag lieve opa 'Singel' We missen je nu al! Dikke knuffel van Chantal, Martijn, Kevin Verlost van alle pijn. Onze lieve broer, zwager en oom is overleden Rinus Corstanje echtgenoot van Leni van Oosten Maatje en Kot Jan enNelie Cees Wim en Saar Ria en Willy Neven en nichten Goes, 22 juli 2008. Verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van onze zwager en oom Rinus Corstanje Lodewijk en Nellie Heijboer-Van Oosten John en Wendy Stefan en Thijs Antoinet en Marcel Verslagen vernam ik het plotseling overlijden van mijn zwager Rinus Corstanje A. van Oosten Loofde HERE, mijn ziel, en vergeet niet een van zijn weldaden; Psalm 105 2 Na een zeer arbeidzaam leven vol zorg voor allen die hem zeer dierbaar waren, is plotseling door de Here uit ons midden weggenomen, mijn innig geliefde man, onze papa en allerliefste opa Machiel Dalebout -Chiel- 3 november 1931 22 juli 2008 Zierikzee, Suus Dalebout-van Dijke Oosterland, Rianda en Tonny Lisanne Bruinisse, Janet en Kees Dorine Vera Riley Grachtweg 3a 4301 KJ Zierikzee De dienst van Woord en gebed zal vrijdag 25 juli om 13.30 uur gehouden worden in de "Jodocuskerk" van de Hervormde gemeente te Oosterland. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 14.30 uur. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen in de Voorkerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dorps huis "Oosterhof", Sint Joostdijk 27 te Oosterland. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mijn lieve zwager en oom Machiel Dalebout We zullen hem missen Nieuwerkerk, 22-07-'( J. Dalebout van Strien Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Na een vriendschap van meer dan 50 jaar hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van Chiel We zullen je missen en nooit vergeten. Je was voor ons meer dan een goede vriend. Jan en Mien de Ruiter Kinderen en kleinkinderen Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze goede vriend Machiel Dalebout We wensen Suus, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Fam. H. Barendse Fam. P. Bolkenbaas Fam. D. Bouwman Fam. J. Dorst Fam. H. Freriks Fam. J. van 't Hoff Fam. A. Ista Fam. L. de Jonge Fam. A. Kotvis Fam. N. Stouten 22 juli 2008 Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden, door een noodlottig ongeval, van onze lieve buurman Chiel Dalebout Wij wensen Suus, kinderen en kleinkinderen en de overige familie heel veel sterkte toe om dit grote verlies te kunnen dragen. De buren: Jan en Jopie Thierry Aart en Ada Abbel Cisca Kommer Alberdine Glerum Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van ons gewaardeerd lid de heer M. Dalebout Wij wensen Suus, kinderen, kleinkinderen en verdere familie sterkte toe. Namens "Hervormd Kerkkoor" Zierikzee C.F. Beun-Deseyn; voorzitter Enige kennisgeving Na een liefdevolle verzorging in 'Vremdieke' is overleden mijn moeder Jacomina Adriana Dekker-de Doelder weduwe van Francois Jacobus Dekker 4 juni 1920 22 juli 2008 R.M. Dekker Verzorgingshuis 'Vremdieke' kamer 14 Irisstraat 30 4542 EE Hoek De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 26 juli om 10.30 uur in 'Vremdieke'. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats aan de Bellamystraat te Temeuzen. Met verdriet geven wij u kennis van het verlies van onze zeer zorgzame tante Marina Geluk in de leeftijd van 91 jaar We zijn dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft. Oosterland: J. Hendrikse W. Hendrikse-Otte H. Hendrikse 's-Gravenpolder: J. Zandee A. Zandee-Hendrikse K. Hendrikse C. Hendrikse-Verweij Oosterland, 22 juli 2008. Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 68