IJIJP Op zoek naar de ZEUMERHIT omroep Zomervoeten zeeland Donderdag 24 juli Christa uit West-Souburg heeft deze foto ingezonden. Als je als fotograaf Zomerkrant T-shirt. De PZC-redactie stelt elke dag een zonnig shirt be- een laag standpunt inneemt - ook wel kikkerperspectief geheten - komt schikbaar voor de fotograaf van een originele prent. Plats uw foto op on- je onderwerp groot in beeld. Christa verdient met dit zomerplaatje een ze site www.pzc.nl door te klikken op 'foto en daarna op 'stuur foto'. Uit de drie genomineerde nummers in de Zomerkrant van gisteren koos u Waiting on a sunny Day van Bruce Springsteen tot Zeumerhit van de Dag. De redactie van de Zomerkrant gaat elke dag de straat op om te verne men welk liedje u wil voordragen als Zeumerhit. We zijn natuurlijk ook benieuwd naar de herinneringen die u bij dit zomerse liedje hebt. U kunt vandaag tot 16.30 uur stem men op de hiernaast genomineerde nummers. Dat kan via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. De genomineerde liedjes worden tus sen 9.00 en 12.00 uur gedraaid in het programma De Ochtend van Om roep Zeeland. Om 17.25 uur speelt Omroep Zeeland het winnende nummer af. Rond die tijd staat de ti tel van dat liedje ook op www.pzc.nl O Kabe! Kabel: 87.6 FM; Ether: 87.9 FM Alejandro de Jonge (18) uit Wemel- dinge Nomineert: 'Lovely Rita' Van: The Beatles Motivatie: „Twee jaar geleden heb ik dit nummer gedrumd op muziek les. Het was toen ook zomer en het is een leuk nummer om te drum men. Erg vrolijk. Ook lekker om naar te luisteren als je buiten in het zonnetje zit. Het is oud liedje van The Beatles; maar het is nog steeds goed." Janny Dekker (75) uit Middelburg Nomineert: 'The time of my life' Van: Bill Medley Jennifer Warnes Motivatie: „Ik danste altijd heel graag. De film vond ik dan ook ge weldig. Zo mooi, met die liedjes en het dansen, echt zo'n zomerfilm. Dit liedje is voor mij de ultieme zomer hit. Het doet me natuurlijk denken aan de film, maar voor mij betekent het gewoon zomer en dansen. Al leen wel jammer dat ik geen twin tig meer ben!" Ina van der Made (66) uit 's «den hoek Nomineert: 'Meisjes met rode ha ren' Van: Arne Jansen Motivatie: „Dit liedje zong mijn man voor me in de tijd dat we nog verkering hadden. Vijfendertig jaar geleden zijn we getrouwd, dus het is al heel erg lang geleden. Maar als ik dit liedje hoor, moet ik daar altijd weer aan terug denken. Dat was mooie tijd. Echt romantisch."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 40