ACTIE Familieberichten Minivakantie in het prachtige Noorden LEZERSENTRA PZC De Uitvaart Informatie Hulplijn De Uitvaart Informatie Hulplijn |ot| ZONNEDAG 26 I Woensdag 23 juli 2008 PZC Wenn ich einmal soil scheiden so scheide nicht von mir, wenn ich den Tod soil leiden, so tritt du denn herfür! Wenn mir am allerbangsten wird urn das Herze sein, so reifi mich aus den Angsten, kraft deiner Angst und Pein. Koraal 62 uit de Maithaus-Passion, J.S. Bach Na een langdurige ernstige ziekte is op 20 juli jl. van ons heengegaan, ons trouwe koorlid Rie Verkouteren-Groesser Zij was sinds 22 januari 1979 een enthousiast lid van onze vereniging. Wij wensen haar man, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte in deze dagen. Bestuur, dirigent en leden van de Vlissingse Oratorium Vereniging Voor de warme stroom van medeleven, belangstelling en steun, van familie, vrienden en bekenden die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn geliefde man en onze lieve, vader, zoon, broer en opa Chris Schrier Willen wij u oprecht bedanken. Jean Schrier-Elmont Rina Schrier-van Langevelde Broer, kinderen en kleinkinderen Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden info@scu.nu www.scu.nu Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu Voor iedereen die met dementie te maken krijgt, is de ziekte een ramp. Of u het nu hebt of niet. Slechts één ding is zeker: u moet er mee leren leven. En daarbij kunnen wij u helpen, nu en in de toekomst. Wij zijn er voor u en we zullen u niet vergeten. Steun ons. Giro 2502, www.alzheimer-nederland.nl. Als u wilt praten over dementie, Alzheimer- telefoon: (030) 656 75 11 Vergeet niemand. -jsu. De Zonnebloem kleurt je wereld GRATIS ADVERTENTIE WWW.Z0NNEBLj0EM.NL BH.% Nationale Vereniging DE ZONNEBLOEM 4 dagen Golden Tulip Paterswolde-Groningen Op de grens van de provincies Groningen en Drenthe ligt het Paterswoldsemeer. Aan de oever van dit prachtige meer ligt het gezellige viersterren hotel Golden Tulip Paterswolde- Groningen. U verblijft maar liefst 3 nachten in een luxe kamer en heeft dus alle tijd om te genieten van de mooie regio. Vele schitterende wandel- en fietsroutes brengen u hier langs bijzondere natuurgebieden, historische landgoederen en sfeervolle brinkdorpen. Bovendien ligt op een steenworp afstand de bruisende stad Groningen met het beroemde Groninger Museum. Een dagtrip naar het unieke waddeneiland Schiermonnikoog, waar u heerlijk kunt fietsen of wandelen, is bij dit arrangement inbegrepen. Natuurlijk begint iedere dag met een overheerlijk en uitgebreid ontbijtbuffet en ook geniet u een keer van een fles heerlijke rosé met lekkere tapas. Adviespijs 199,- lezersprijs €149,-* Exclusief eenpersoonskamer'toeslag 25,- p.p.p.n. Inbegrepen 3x overnachting in een luxe kamer 3x ontbijtbuffet lx fles rosé met tapas lx bootretour Schiermonnikoog Meer informatie en boeken K ikboeksnel op www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (ho telovernachtingen). Voor reserveringen kunt u contact opnemen met Golden Tulip Paterswolde-Groningen op telefoonnummer 050 - 309 54 00 o.v.v. LezersExtra Wegener. Hij lijdt aan dementie. ;eft het.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 70